Witamy w nowym serwisie QUEST for English!

Witamy w nowym serwisie QUEST for English!


Aktualna liczba komentarzy 13.

Język angielski jest naszą pasją! Fascynuje nas uproszczona edukacja i tworzenie metod, dzięki którym każdy człowiek – niezależnie od wieku – może nauczyć się języka obcego w szybki i prosty sposób. Angielski ma najprostszą gramatykę spośród wszystkich języków nowożytnych. Niestety po kilku latach nauki w szkole może wydawać się inaczej. To niesamowite, że już dziesiątki tysięcy osób poznało naszą metodę SixPack i dzięki niej przełamało swoje bariery w mówieniu i pisaniu po angielsku. Za pomocą konstruktu SixPack można zrozumieć najważniejsze czasy angielskie w zaledwie 9 minut!

 

Jednocześnie, aby komunikować się bez żadnych problemów wystarczą 3 miesiące nauki w domu. Cały program edukacyjny SixPack English oparty jest o myślenie SPRINT, metodę angloTALK i metodę TRAMPOLINY, efektem czego Kursanci są zmotywowani i sami nie mogą doczekać się kolejnej lekcji.

Dziękujemy za wszystkie pozytywne opinie, które każdego dnia otrzymujemy od naszych Kursantów. To dzięki Wam mamy motywację do dalszego rozwoju. Przez ostatnie tygodnie intensywnie pracowaliśmy nad stworzeniem nowego serwisu internetowego QUEST for English. Już dziś z przyjemnością go prezentujemy.

Naszym celem jest, aby w przejrzysty i klarowny sposób przedstawić czym jest kurs SixPack English. Dodatkowo zależy nam, aby pokazać co dzięki niemu można osiągnąć. Brak talentu do języków obcych jest mitem i rozprawiamy się z nim niezwykle skutecznie! Wystarczą 3 miesiące regularnej nauki w domu z kursem wideo SixPack English, aby komunikować się po angielsku bez barier! Na nowym serwisie QUEST for English opublikowaliśmy również opinie wideo kilkoro naszych Kursantów. Dzielą się oni swoimi odczuciami, wrażeniami i efektami po zrealizowanym kursie.

Nie zabrakło również przykładowych lekcji, porównania poziomów kursu SixPack, testu poziomującego wiedzę oraz historii jak powstała metoda SixPack English. Swoje korzenie ma ona w roku 1988 w Stanach Zjednoczonych. Właśnie wtedy Krzysztof Sarnecki wraz z Janem Kałużą opracowali konstrukt SixPack oraz słynne lekcje audio English for You, które podbiły serca Polaków mieszkających za granicą.

Od 2014 roku rozwijamy w Polsce centrum edukacyjne QUEST for English. Naszymi flagowymi produktami są kursy wideo SixPack English do samodzielnej nauki w domu. Cieszymy się, że naszą metodę poznało już ponad 85.000 osób, a z rzetelnie prowadzonych ankiet wynika, że 97% Kursantów poleca kurs SixPack English.

Nie zamierzamy zwalniać tempa! Chcemy szerzyć wieść o SixPack English wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Nie ma potrzeby tracić czasu i energii na kolejne lata żmudnej nauki, która nie przynosi wymiernych efektów. Można nauczyć się języka angielskiego w 3 miesiące – wystarczy sięgnąć po skuteczną metodę i sumiennie realizować odpowiednie ćwiczenia.

 

Good luck!

13
Dodaj swój komentarz

avatar
1000
najnowszy najstarszy
Dawid
Dawid

Super!

adam
adam

Dziękuję za całą wiedzę jaką przekazujecie!

Bożena
Bożena

Dzień dobry. Rozważam naukę j. anielskiego. Wysłuchałam kilku nagrań z internetu i mam pytanie czy lekcje opracowane są na tej samej zasadzie co nagrania w internecie, czy mają inną konstrukcję.

Dana
Dana

Dzieki za przedstawienie różnych form nauki angielskiego do swobodnej konwersacji

Renata
Renata

Jesteście wspaniali fajnie że są ludzie z pasją i chcący pomagać takim osobom jak ja jeszcze długa droga przede mną ale z wami dam radę.

Irmina puzia
Irmina puzia

Dzieki ze jestescie, za wiare ktora przekazujecie ludzia ze mozna sie uczyc w kazdym wieku, ze mozna pokonywac wstyd I mowic tak jak sie potrafi w danym momencie, a tego prawnie nigdy nie mowia na kursach w szkolach itd…dzieki za to wszystko I pozdrawiam

Wanda
Wanda

Super!

Artur
Artur

Panie Krzysztofie jest Pan wspaniałym wykładowcą ,dziękuję za wysłane informacje , można na Panu polegać .Czekam na nowe wydanie książki. Pozdrawiam Artur

Ela
Ela

W bardzo przejrzysty i przystępny sposób przedstawia pan j.angielski nie opuszczam żadnej pana lekcji.

Katarzyna
Katarzyna

Jestem zmotywowana do nauki wasza metoda

Bożena
Bożena

Ok

Piotrek
Piotrek

Sixpack English wreszcie zrozumiałem o co chodzi z czasami polecam, szczególnie starszm