Panel logowania

DLA ZAAWANSOWANYCH

FREJZALE niebywale!

Nauka czasowników frazowych metodą intuicyjną.

Dzięki temu kursowi dowiesz się, jak efektywnie używać czasowników frazowych oraz zrozumiesz, jak są zbudowane i dzięki temu będziesz samodzielnie je tworzyć.

Czasowniki frazowe - kurs wideo

Kurs, który pomoże Ci skutecznie zrozumieć czasowniki dwuwyrazowe!

Z pewnością spotkałaś/ spotkałeś się z czasownikami, które składają się z dwóch lub nawet trzech części, takich jak get up wstawać, look for szukać czy put up with tolerować. Wszystkie te części mają swoje nazwy i są bardzo rzetelnie opisane, jednak nam się to tutaj na nic nie przyda.

Z kursu wideo Frejzale niebywale dowiesz się, jak efektywnie używać czasowników frazowych, poznasz znaczenia najważniejszych czasowników frazowych oraz zrozumiesz, jak są zbudowane i dzięki temu będziesz mogła/ mógł nawet samodzielnie je tworzyć.

560,00 

Możliwość oglądania wideo na:

To kurs wideo,
książka
to tylko dodatek

Rdzeń kursu stanowią nagrania wideo, w których lektor wykonuje z Tobą ćwiczenia, jak również podaje odpowiedzi.

Znaczenia i funkcje poszczególnych słów omówione są na podstawie starannie dobranych i przetłumaczonych przykładów. Filmy zostały nagrane naprzemiennie przez trzech różnych lektorów.

Spis treści - Phrasal Verbs

Jakie konkretnie zagadnienia poruszamy
w kursie FREJZALE niebywale!?

about

across

after

against

ahead

along

apart

around

aside

at

away

back

behind

by

down

for

from

forward

in

into

off

on/upon

out

over

past

round

through

to

together

under

up

with

Jak zbudowany jest kurs i jak z niego korzystać

Obejrzyj nagranie wideo do danej lekcji, nic nie zapisuj. Informacje na temat znaczenia poszczególnych cząstek i budowy czasowników frazowych zawarte są w zeszycie ćwiczeń. Zapoznaj się z nimi po obejrzeniu nagrania wideo. Zapoznaj się z Must-Learn-It Box. Znajdziesz tam kilka wyselekcjonowanych czasowników frazowych z przykładami. Należy nauczyć się ich na pamięć. Słuchaj nagrania audio i powtarzaj za lektorem. Ćwicz tak długo, aż będziesz z pamięci potrafić tłumaczyć przykłady w jedną i w drugą stronę.

Teraz przychodzi czas na ćwiczenia. Bardzo istotna jest analiza kontekstu. Najpierw wysłuchaj klucza audio, dopiero potem sprawdź klucz w zeszycie ćwiczeń. Klucz audio uczy przede wszystkim mówić po angielsku. Wracaj do klucza audio wielokrotnie. Jeśli masz jeszcze kłopoty ze zrozumieniem poszczególnych czasowników frazowych w kontekście, wróć do wykładu wideo. Po każdych czterech rozdziałach następuje lekcja powtórzeniowa. Zrób po kolei wszystkie ćwiczenia. Jeśli masz więcej niż połowę poprawnych odpowiedzi, przejdź do kolejnych rozdziałów. W przeciwnym razie, obejrzyj raz jeszcze nagrania wideo i wysłuchaj kluczy audio. Rób notatki tylko wtedy, kiedy jest to dla Ciebie absolutnie koniecznie. W zeszycie ćwiczeń masz miejsce na odpowiedzi. Powodzenia

560,00 

Czyli w skrócie
- FREJZALE niebywale! to:

32 lekcje wideo, klucze audio do większości ćwiczeń
Wydrukowany przewodnik po kursie wraz z ćwiczeniami
Skuteczna metoda - kurs zbudowany na wyjasnieniu podstawowej zasay tworzenia czasowników dwuwyrazowych
Wszystkie materiały wideo i audio dostępne 24/7 na platformie internetowej
PRZETESTUJ
Przykładowe lekcje
Poznaj twórców
Autorzy kursu

Bogusław Solecki

Aktywny nauczyciel, tłumacz, autor. Od ponad dwudziestu lat zajmuje się dydaktyką języka angielskiego oraz tłumaczeniem książek (kilkadziesiąt pozycji) i innych tekstów. Jest autorem artykułów z zakresu metodyki nauczania języka angielskiego i tłumaczeń, gramatyki języka angielskiego oraz współautorem kilku słowników.

Wykorzystuje swoje doświadczenie oraz wiedzę w propagowaniu efektywnych metod nauczania języka angielskiego. Wie, jak połączyć wiedzę metodyczną z nowoczesnymi technikami nauczania języka obcego, aby osiągnąć możliwie najlepsze efekty.

Jan Kałuża

Wybitny anglista, kontynuujący rodzinną tradycję językoznawczą. Wiedzę zdobywał na Uniwersytecie Wrocławskim i University of Chicago, a praktykę dydaktyczną pogłębiał w Polsce i USA. Autor kilkudziesięciu książek i artykułów oraz współtwórca metody nauki angielskiego Sarneckiego-Kałuży SixPack English oraz metody nauczania języka obcego „Awakening”, która stała się fundamentem niezwykle popularnych materiałów do nauki języka angielskiego w USA o nazwie S.O.S. English i English for You.

Współwłaściciel wydawnictwa Home Tutor Publishers w USA.

Krzysztof Sarnecki

Biznesman, konsultant i trener setek zarządów średnich i dużych firm, twórca inżynierii Komunikacji NieantagonizującejTM oraz pierwszej nielinearnej V Generacji Sprzedaży; specjalizujący się w rozwijaniu nielinearnych metod nauczania. Charyzmatyczny wykładowca i prezenter, założyciel największego poza granicami Polski centrum edukacyjnego dla Polaków

Academy of Business & Career Development w Chicago, USA.

DLA ZAAWANSOWANYCH

FREJZALE niebywale!

560,00

Panel logowania