Panel logowania

dla osób, które chcą przygotować się
do zdania matury z angielskiego

Anglomat

Nasz kurs, oparty na metodzie SixPack English, nie przytłoczy Cię ogromem suchych terminów, definicji i monstrualnymi kolumnami słówek, które trudno zapamiętać. To specjalistyczny kurs do nauki angielskiego w formie 37 godzin nagrań wideo, 4 godzin nagrań audio. Program naszego pomysłu jest skonstruowany tak, abyś sam miał ochotę się uczyć i codziennie poszerzać swoją wiedzę.

Samodzielny wideo kurs do matury z angielskiego

Dlaczego warto wybrać wideo kurs?

Po odbyciu naszego kurs ze spokojem podejdziesz do matury z języka angielskiego. W czasie krótszym niż dwa miesiące uzyskasz efekty, które zmotywują Cię do dalszej nauki.

Zapewniamy, że po ukończeniu naszego Kursu Anglomatura-Wideo-Machina, dzięki uporządkowaniu wiedzy i opanowaniu dużej ilości materiału przełamiesz wszelkie bariery językowe. To metoda, dzięki której będziesz chciał się uczyć dalej.

1190,00  390,00 

Możliwość oglądania wideo na:

To kurs wideo

Pakiet kursu Anglomatura-Wideo-Machina przygotowujący do matury z angielskiego to
specjalistyczny Kurs SixPack English do nauki angielskiego w formie 37 godzin nagrań wideo
4 godzin nagrań audio „English For You 1,2,3”- innowacyjny kurs audio, z którego uczyła się Polonia w Stanach Zjednoczonych oraz dodatkowe materiały audio – wszystko to zaserwowane na wygodnej platformie online.

To nie
tylko wideo

To także zeszyt ćwiczeń wraz z kluczem odpowiedzi (dzięki którym w prosty sposób sprawdzisz swoją wiedzę) oraz dodatkowe materiały w formie audio oraz wygodnego pliku PDF, będące znakomitym uzupełnieniem zagadnień kursu SixPack English oraz przygotowaniem do matury z angielskiego.

Spis treści - kurs maturalny z angielskiego

Z naszym kursem poznasz wszystkie zagadnienia wymagane
przez CKE podczas matury z angielskiego:

0. KONSTRUKT SIXPACK

1. CZASOWNIKI MODALNE I POSIŁKOWE

2. CZASOWNIKI ZŁOŻONE

3. CZASY GRAMATYCZNE – PRZEGLĄD

4. RZECZOWNIKI

5. PRZEDIMKI

6. PRZYMIOTNIKI

7. PRZYSŁÓWKI I SPÓJNIKI

8. ZAIMKI OSOBOWE I PYTAJNE

9. OKOLICZNIKI-PRZYIMKI

10. SŁOWOTWÓRSTWO I PODMIOT DOMYŚLNY

11. MOWA ZALEŻNA REPORTED SPEECH

12. ZDANIA WARUNKOWE

13. TRYB ŁĄCZĄCY SUBJUNCTIVES

14. STRONA BIERNA

15. BEZOKOLICZNIKI I FORMY OSOBOWE

Poznaj więcej informacji

Dlaczego to program dla ciebie?

To niewiarygodne!

Obejrzyj ten film i naucz się w 30min więcej, niż przez wiele lat w szkole

1190,00  390,00 

Czyli w skrócie
- Anglomat to!

37 godzin nagrań wideo 4 godziny audio, dostępne 24/7 na platformie internetowej
Zeszyt ćwiczeń
Tablica z podstawami gramatyki w formacie A4 i kieszonkowym
“Poradnik, jak zdać maturę z języka angielskiego” – obszerny materiał opracowany w podręczniku oraz dodatkowo omówiony w trwającym 4,5 godziny materiale wideo, którego współtwórcą jest Bogusław Solecki, ekspert w dziedzinie filologii angielskiej oraz uczestnik wielu Komisji Egzaminacyjnych – bo wiemy, że poza gramatyką ważna jest również taktyka!
Bogusław Solecki
- egzaminator maturalny
oraz jeden z autorów kursu

Czy to w ogóle działa?

Dowodem na skuteczność naszego rozwiązania są nasi kursanci, którzy mogą pochwalić się bardzo wysokimi ocenami na maturze z języka angielskiego. Często wracają do nas z apetytem na więcej – zauważają możliwości, jakie daje dziś znajomość języka obcego. Chętniej podróżują, zwiedzają świat i nie boją się odezwać w anglojęzycznym gronie. Jesteśmy z nich bardzo dumni.

PRZETESTUJ
Przykładowe lekcje
Poznaj twórców
Autorzy kursu

Bogusław Solecki

Aktywny nauczyciel, tłumacz, autor. Od ponad dwudziestu lat zajmuje się dydaktyką języka angielskiego oraz tłumaczeniem książek (kilkadziesiąt pozycji) i innych tekstów. Jest autorem artykułów z zakresu metodyki nauczania języka angielskiego i tłumaczeń, gramatyki języka angielskiego oraz współautorem kilku słowników.

Wykorzystuje swoje doświadczenie oraz wiedzę w propagowaniu efektywnych metod nauczania języka angielskiego. Wie, jak połączyć wiedzę metodyczną z nowoczesnymi technikami nauczania języka obcego, aby osiągnąć możliwie najlepsze efekty.

Jan Kałuża

Wybitny anglista, kontynuujący rodzinną tradycję językoznawczą. Wiedzę zdobywał na Uniwersytecie Wrocławskim i University of Chicago, a praktykę dydaktyczną pogłębiał w Polsce i USA. Autor kilkudziesięciu książek i artykułów oraz współtwórca metody nauki angielskiego Sarneckiego-Kałuży SixPack English oraz metody nauczania języka obcego „Awakening”, która stała się fundamentem niezwykle popularnych materiałów do nauki języka angielskiego w USA o nazwie S.O.S. English i English for You.

Współwłaściciel wydawnictwa Home Tutor Publishers w USA.

Krzysztof Sarnecki

Biznesman, konsultant i trener setek zarządów średnich i dużych firm, twórca inżynierii Komunikacji NieantagonizującejTM oraz pierwszej nielinearnej V Generacji Sprzedaży; specjalizujący się w rozwijaniu nielinearnych metod nauczania. Charyzmatyczny wykładowca i prezenter, założyciel największego poza granicami Polski centrum edukacyjnego dla Polaków

Academy of Business & Career Development w Chicago, USA.

Egzaminator maturalny i autor kursu

Bogusław Solecki na temat Anglomatu

Co mówią o kursie?

Poznaj opinię maturzysty, który zdał maturę dzięki programowi Anglomat

Potrzebujesz wsparcia rodziców?

Wyślij link do tego filmu, rodzicom i przekonaj ich do Anglomatu

dla osób, które chcą przygotować się do zdania matury z angielskiego

Anglomat

390,00

Panel logowania