Panel logowania

Szybka nauka angielskiego – Jak szybko nauczyć się tego języka?

Każdy, kto choć raz miał okazję oglądać materiały wideo publikowane przez Quest for English w serwisie YouTube, albo uczestniczył w naszych szkoleniach online, na pewno poznał Krzysztofa Sarneckiego. Ale kim tak właściwie jest ten człowiek i co on ma wspólnego z tytułowym przełomem w nauce języka angielskiego? Najlepiej, jak sam Wam o tym opowie! Właśnie nadarzyła się ku temu okazja.

Rozpoczynamy bardzo ciekawy cykl nagrań. Czegoś takiego w Quest for English jeszcze nie było! Poznacie sylwetkę współtwórcy naszego słynnego SixPack’a, dowiecie się, co przyczyniło się do powstania tej metody i dlaczego jest ona przełomowa na skalę światową!

Aby jednak nie powstał wyłącznie film autobiograficzny, sylwetka Krzysztofa Sarneckiego jest jedynie wstępem do merytorycznej części nagrania, w której przedstawiony i omówiony został sam konstrukt SixPack.

Podsumowując, dzięki temu nagraniu:

 • zrozumiesz, dlaczego to nie Twoja wina, że nie znasz angielskiego tak, jakbyś tego chciał/a;
 • poznasz historię powstawania metody, dzięki której przełamiesz barierę językową;
 • usłyszysz wskazówki, które od razu poprawią Twoją wymowę.

W komentarzu u dołu tej strony napisz, co wyniosłeś/aś z tego wideo, co Ci się podobało, czego dzięki niemu się nauczyłeś/aś.

Każda osoba, która to zrobi, otrzyma od nas w ciągu 48h na swojego maila wyjątkowy prezent: fiszki z angielskimi słowami w formie audio oraz tekstowej (PDF). To praktyczny, BEZPŁATNY materiał, bardzo pomocny przy rozwijaniu swoich umiejętności w języku angielskim.

(PROŚBA: zwróć uwagę, czy na pewno nie ma żadnej literówki w Twoim adresie e-mail. Zależy nam, żeby materiały na pewno do Ciebie dotarły.)

[contact-form-7 id="784" title="Test Blog"]

UWAGA: Kursy angielskiego SixPack English do samodzielnej nauki w domu dla początkujących i średniozaawansowanych są właśnie dostępne w promocyjnych cenach!

 

To potężna dawka praktycznej wiedzy, motywacji oraz ćwiczeń, które spowodują, że:

 

 • Nabierzesz większej pewność siebie w życiu zawodowym i prywatnym

 • Pozbędziesz się stresu, wstydu i kompleksów, że nie znasz dobrze angielskiego w XXI wieku

 • Zaczniesz więcej podróżować, a także swobodnie rozmawiać z ludźmi za granicą

 • Zdobędziesz lepszą pracę, osiągniesz wyższe zarobki i spełnisz swoje marzenia

 • Utrzymasz dobry kontakt z rodziną i przyjaciółmi, którzy nie mówią po polsku

 

Ten program prawdopodobnie będzie najlepszą inwestycją w siebie jakiej dokonasz w życiu!

 

Promocyjne ceny kończą się: 22 października 2018 r.

Zobacz również pozostałe nagrania z serii:

1 783 responses on "Szybka nauka angielskiego - Jak szybko nauczyć się tego języka?"

 1. Dziękuję, że jesteście! Myślałam, że już nigdy nie nauczę się angielskiego. Z Wami w końcu jest to możliwe 🙂 Dzięki temu nagraniu dowiedziałam się jak to zrobić, żeby poprawnie wymawiać słowa po angielsku 🙂 No a SixPack to klasa sama w sobie!
  Pozdrawiam

 2. Doskonała metoda. Nic tylko stosować.

 3. Naprawdę rewolucyjne podejście do nauki języka angielskiego. Praktycznie i przedstawione prostym, zrozumiałym językiem informacje jak mówić w tym języku niezależnie od wieku. To działa!

 4. SixPack to prosta i łatwa metoda dla chętnych przyswoić szybko j.angielski nareszcie pozbyłem się blokady psychicznej.

 5. Również jestem z Krakowa; słuchając o języku angielskim w tak przystępny i obrazowy sposób wszystko wydaje się bardzo proste i bardzo motywuje.

 6. Fajnie Pan tlumaczy , móglby ogladac codziennie, zawsze zostaje cos w glowie. Dzieki

 7. Zdecydowanie najlepszy jak dla mnie sposob nauki języka angielskiego. Bardzo pozytywna metoda

 8. Bardzo dobra metoda nauki języka angielskiego. Jest bardzo łatwa do zrozumienia.

 9. Metoda six pax to istny przełom w nauce języka angielskiego. Dzięki niej w kilkanaście minut można zrozumieć jak funkcjonują czasy, co niestety przez cały okres chodzenia do szkoły ani razu nie zostało dobrze wyjaśnione. Z taką podstawą można szybko ruszyć do przodu i przełamać się
  w mówieniu. Super, że jesteście ☺

 10. Zaczynam dopiero moją przygodę z angielskim,dość późno – z treści filmu wnioskuję, że jesteśmy w podobnym wieku. Tabelka jest dla mnie wręcz genialna w swojej prostocie. Dziękuję
  ☺️

 11. Bardzo zachęcające materiały do nauki języka angielskiego klarownie i przejrzyście tłumaczone.dziekuie pozdrawiam Krzysztof

 12. Dzięki pana filmikom motywuję się do ciągłej nauki angielskiego przeglądałam wiele stron z nauką języka ale w sixpack jest esencja tego od czego można zacząć budować całe zdania

 13. Dzięki Wam mam silną motywację, by się uczyć, bo w końcu język przestaje być dla mnie czarną magią. Pozdrawiam i dziękuję

 14. Jestem bardzo zaskoczona! Z całą pewnością będę Was obserwowac i rozwijać swoj angielski. Cieszę się że trafiłam na tą stronę.

 15. Bardzo mi się podobała lekcja,a SixPac w szczególności.Bedę próbowała według tego się uczyć zobaczymy co z tego wyjdzie.Jestem 10 lat w UK a porozumiewam się jak….. nawet nie chce mi się tego określać, porażka.

 16. Trafiłem na stronę przez przypadek i zacząłem uczyć się anglika bo okazało się to proste

 17. Mieszkam w Anglii od 2 lat i dopiero teraz po waszych filmikach jest mi łatwiej mówić zdaniami, tak używałam samych słówek, moi znajomi chwalą mnie że widzą dużą różnicę w wymowie dziekuje!

 18. konkrety i o to w tym chodzi

 19. Ten przekaz bardzo motywuje, cieszę się że trafiłam na pana kanał i dziękuję za słowa które trafiaja

 20. To wszystko prawda co usłyszałam od Pana na temat mojej nauki angielskiego. Od najmłodszych lat jestem zainteresowana nauką tego języka i zawsze lekcje angielskiego przynoszą mi wiele satysfakcji. Jednak moja wiedza jest bardziej teoretyczna niż praktyczna i mówienie w języku angielskim jest dla mnie trudne, dlatego tego nie robię, a przerwy w nauce są duże, więc zapominam wiele z tego co się nauczyłam. Pan zainteresował mnie swoją metodą nauki na tyle mocno, że nie możliwe jest, abym zapomniała o Pana wykładach choćby przez jeden dzień. Bardzo dziękuję.
  Hanna

 21. Doskonała metoda.Super!!

 22. Bardzo konkretnie i jasno przedstawione. Na pewno dużo mi pomogło teraz tylko ćwiczyć. Dzięki że jesteście

 23. W szkole nienawidziłem angielskiego przytłoczony ogromem materiału i stresem odpowiadania przed klasą obrzydzili mi naukę… Dzięki SixPack polubiłem angielski jest to teraz dla mnie przyjemne spędzanie czasu.

 24. Uwielbiam Pana słuchać i mówię to całkiem poważnie. Uczę się jezyka angielskiego od szkoły średniej, do momentu, aż nie poznałam metody six pack english nie znałam czasów. Six pack english dał mi nadzieję, że nauka agielskiego nie musi być taka trudna.

 25. Dzięki wam rozumiem i komunikuje się po angielsku, świetne lekcje.
  Dziękuję

 26. Super odcinek pozdrawiam

 27. Rzeczywiście tabelka rozjaśnia i porządkuje gramatykę języka angielskiego

 28. Zaciekawiła mnie bardzo Państwa metoda nauki j.ang. Dlatego chcę poznać ją bliżej. Pozdrawiam.

 29. Prosta i łatwa metoda. Dzięki niej można przełamać bariery uczenia się języka angielskiego 🙂

 30. Dziękuję jak zawsze po takim spotkaniu zaczynam wierzyć że może nie jest tak strasznie z ty językiem angielskim. Zawsze potrafi Pan we mnie wzbudzić wręcz chęć ” rzucenia się w wir nauki” która czasem słabnie, bo poprostu życie Bardzo pomogła mi metoda Six Pack. Jestem z wykształcenia chemikiem (umysłem ścisłym) i takie zaprezentowanie tworzenia zdań w różnych czasach jest dla mnie bardzo czytelne. W miarę możliwosci korzystam z tego co Pan prezentuje i bardzo dziękuję za motywację,metodę Six Pack, nagrania. Pozdrawiam. Bożena

 31. Dzięki nagraniu mam nadzieję, że w wieku 66 lat zacznę mówić po angielsku. Bardzo optymistyczna mowa.

 32. Jeszcze kilka takich filmów obejrzę i może uwierzę,że po 40 też można nauczyć się angielskiego. Dzięki

 33. 12 lat nauki wytłumaczone w filmiku 30 minutowym. Niemożliwe staje się możliwe, dzięki metodzie SIXPACK.

 34. Dopiero teraz widzę, że angielski jest na prawdę prosty 🙂

 35. Bardzo ciekawe i interesujaco przedstawiono jak podchodzic do nauki jezyka angielskiego.

 36. Dziękuję,znowu nabrałam chęci do nauki j.angielskiego.

 37. Diękuję, znowu nabrałam chęci do nauki j.angoelskiego.

 38. Witam serdecznie, od dłuższego czasu już słucham Pana Krzysztofa, metoda która oferuje jest naprawdę rewelacyjna. To fakt że nasze pokolenie woli uprawiać “perfekcyjne milczenie” niż mówić jest szczerą prawda. Ja zaczynam na nowo przygodę z angielskim i nie ukrywam że nie jest to łatwe. Natomiast w cudowny sposób wytłumaczone zagadnienia stają się prostsze i motywują do dalszej nauki .

 39. W myśl zasady, wszystko co proste jest genialne …dziękuję za motywację do dalszej nauki i dążenia do celu – płynnego mówienia i rozumienia języka Angieskiego ….

 40. Niesamowita metoda.
  Jestem pod wrażeniem i metody,i niezwykłej osobowości Pana Krzysztofa.

 41. jestem pod wrażeniem

 42. Dziendobry, bardzo bardzo przydatne i super wyjaśnione!
  Przede wszystkim dziękuje za MOTYWACJE.
  Dorota

 43. Bardzo dobra metoda.Latwo się przyswaja i nie zniechęca do dalszej nauki.

 44. Dziekuje za proste i zrozumiale tlumaczenie nauki jezyka….

 45. Bardzo krótko i prosto powiedziane. Bez zbędnych komplikacji.

 46. Bardzo wartościowa wiedza,szybko wyjaśniająca budowe zdań w jezyku angielskim.

 47. Bardzo wam dziękuje za piękna prace wychowawcza w posługiwaniu się na codzień językiem angielskim…

 48. Bardzo ciekawe i przyjemne zajecia

 49. Bardzo pouczajacy wyklad.Dziekuje

 50. Mieszkam w Irlandii i muszę stwierdzić, że metoda SixPack jest świetnym sposobem na naukę i doskonalenie j.angielskiego.Byle tak dalej. Pozdrawiam.

 51. Bardzo dziękuje za to spotkanie. Miałam i mam problemy z nauką języka angielskiego, ale próbuje przełamać barierę.Tego typu lekcje bardzo dużo pomagają, ułatwiają zrozumienie. chętnie korzystam z Państwa webinarów. Dziekuję za taki sposób przybliżania jezyka i motywacje dalszej nauki. Pozdrawiam

 52. Bardzo dobra metoda nauki języka angielskiego. Przekazywane informacje bardzo motywują do nauki języka.

 53. Dziękuję Krzysztofie, jesteś jedną z najbardziej inspirujących osób, jakie poznałam. I ten materiał również taki jest. “Lepiej mówić niedoskonałym angielskim, niż milczeć doskonałym” – zapamiętam do końca życia.

 54. I am 66. I love Six Pack!

 55. dziekuje bardzo mnie to motywuje do nauki

 56. Świetny pomysł Panie Krzysztofie z tym filmem . Myślę że wielu osobom daje wyobrażenie o tym czym jest tylko teoria a czym praktyka. Sama mam teraz problem z mówieniem w języku angielskim choć kiedyś coś tam się uczyłam, samodzielnie. Do pracy w której wymagano komunikatywnego angielskiego, za granicą, jechałam z duszą na ramieniu. Natomiast gdy już nie było możliwości porozumiewać się inaczej niż po angielsku, mój mózg zaczął intensywnie pracować i przypominać sobie wiedzę z przed 17 lat, zauważyłam że nawet zaczynałam w myśleniu używać angielskich słów . Słaby był ten mój angielski, ale byłam w stanie się dogadać. Teraz znowu przy wyjazdach za granicę mam barierę, blokadę w mówieniu.Jak tylko czas pozwala staram się przeznaczać go na powtórki angielskiego na YT a Pana metoda i filmy bardzo przypadły mi do gustu, dziękuję!.

 57. Przekonales mnie. Chce zaczac z Wami nauke.
  Pozdrawiam
  Darek

 58. Witam
  Cieszę się z nowej prezentacji
  Wasze nagrania bardzo motywują mnie do nauki
  Po każdej prezentacji nabieram wiary, że się uda
  Metoda SixPackiedy jest bardzo prosta. Jeszcze raz dziękuję

  Pozdrowienia

 59. Jestem pod wrażeniem jest nadzieja ze naucze się angielskiego

 60. Bardzo chętnie spróbuję tej metody .Zmobilizowaliscie mnie do nauki, dzięki pozdrawiam

 61. Dziękuję za wykłady. Teraz zrozumiałam angielski. Komunikuję się w nim nie czując strachu. Dzięki raz jeszcze.

 62. Powoli zaczynam rozumieć te czasy, gramatykę i wymowę, nie mam jednak z kim tego ćwiczyć, mieszkam sam, macie może jakiś prosty sposób? Niemniej z każdego szkolenia online coś zostaje we mnie, pozdrawiam

 63. Od kiedy mozemy zaczynac?

 64. Bardzo podobała mi się lekcja.Dzuękuję i pozdrawiam

 65. Super motoda. Nic tylko ją stosować a napewno nauka angielskiego stanie się łatwa i przyjemna

 66. Cieszę się że po krótkiej przerwie mogę się znów z Wami uczyć pozdrawiam

 67. Zdecydowanie najlepszy jak dla mnie sposób nauki języka angielskiego.Fajnie Pan tłumaczy, dzięki.

 68. Praktyczne pokazanie jak odróżnić czasy. Od zawsze mam z tym problem. Rozumiem dużo słówek, ale zamiast słuchać co się do mnie mówi to skupiam się w jakim czasie ktoś coś powiedział, czy dobrze rozumiem co ktoś chce mi przekazać. Dzięki tej prostej “tabelce”, którą już spisałam i powiesiłam mam nadzieję, że szybko się to zmieni. Dlatego też od dziś czeka mnie ciągłe powtarzanie, powtarzanie i powtarzanie! Dzięki, że jesteście i motywujecie do dalszego rozwoju !

 69. PRZEKAZANE W BARDZO KLAROWNY SPOSÓB, AŻ CHCE SIE UCZYC ANGIELSKIEGO 🙂

 70. DZIEKUJE MOJEJ SIOSTRZE ,KTORA MIESZKA W LONDYNIE OD LAT I PRZESLALA MI FILE Z NAUKA ANGIELSKIGO WEDLUG KRZYSZTOFA SARNECKIEGO ,DZIEKUJE ZA STWORZENIE TEGO WSPANIALEGO SYSTEMU NAUKI ANGIELSKIGO.,JEST SUPER….

 71. Uczę sie angielskiego od wielu lat, ale nadal nie umiem rozmawiać w tym języku. Mogę czytać, pisać, ale nie mówić. Film, ktory obejrzałam, daje mi nadzieje, ze nareszcie zacznę także mówić po angielsku. Dziękuje

 72. Dieki za mozliwosc nauki .Jadwiga

 73. Jestem zachwycona logiką i prostym przekazem, z radością oczekuje na materiał i konferencje. Ania

 74. Świetna metoda nauki! Jestem pod wrażeniem 🙂

 75. Odd dluższego casual oglądam Quest for English jest dal mine bardzo pomocny w niece angielskiego. Dzisiaj dodał mi Pan nadzieji że w wieku 56 lat można uczyć się obcego języka. Dziękuję l pozdrawiam.

 76. Panie Krzysztofie mam 66 lat i z wykształcenia jestem matematykiem po Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie którą ukończyłam w 1973 roku . W szkołę byłam uczona francuskiego bez żadnych efektów mimo że zdałam maturę z tego języka
  Byłam przekonana że jestem kompletnym beztalęciem językowym .
  Ja nawet nie starałam się słuchać jak ktoś w mojej obecności mówił po angielsku . Ale życie niesie różne niespodzianki i tak w 2012 roku poznałam mojego drugiego męża Amerykanina nie mówiąc ani słowa po angielsku . Zaczęłam uczyć się angielskiego ale to była dla mnie dżungla nie do przebycia .W desperacji przeszukiwałem internet i trafiłam na pana nagrania .Zakupiłam kurs Quest for English i pojawiło się światełko w tunelu . Wreszcie zrozumiałam co jest grane i że ja też mogę mówić po angielsku . I Gadam ! I rozumieją mnie . Ja ich czasami nie rozumiem ale pocieszam się że oni między sobą też się nie rozumią Panie Krzysztofie Dziękuję z całego serca
  JEST PAN WIELKI

 77. Jesteście wspaniali. Wasza metoda do “kosmos”, coś co było dla mnie nie zrozumiałe teraz “pstryk” i już jest dużo jaśniej. Dziękuję

 78. Brawo,ma Pan talent do motywowania ludzi!Pewnie stąd te sukcesy. Historia Pana życia pokazuje ,że sam też umiał Pan zmotywować siebie.I nie był to tylko słomiany zapał.Mimo ciężkiej pracy walczył Pan dzielnie.Chyba nie ma dziś zbyt wielu ludzi ,którzy tak mocno pracują by osiągnąć cel, marzenia.To jeden komentarz.
  Dwa : bardzo zrozumiale przedstawił Pan czasy w angielskim.Bez zbędnych ozdobników, krótko, konkretnie .Prosciej się chyba nie da.Łatwo zapamiętać i zacząć używać. Np wyjść do ludzi,tak jak Pan w Italii. Można zacząć mówić przez jakiś komunikator.Teraz w dobie Internetu to łatwe.Zapamiętałam sobie zdanie: ” uczyć języka , to nie to nie może być nauka o języku”. Ile czasu i pieniędzy ludzie marnują na tych niby kursach ! 🙁
  Pozdrawiam, życząc dalszych sukcesów, tych w życiu prywatnym i tych biznesowych.
  Małgorzata Mika

 79. Jestem starszą osobą i nie uczyłam się nigdy wcześniej języka angielskiego. Podjęłam tę próbę nie wierząc w sukces, a teraz wiem, że warto było i nadal jest warto.
  Zajęcia są bardzo dobrze prowadzone. Wręcz wzorcowo. Prowadzący jest nadzwyczaj dobrym lektorem, który robi to z sercem i bardzo profesjonalnie.
  Za każdym razem utwierdza swoich słuchaczy o tym, że damy radę . Niemniej jednak podkreśla też, że to od nas samych zależy czy skorzystamy z tych podpowiedzi.
  Pomoce dydaktyczne, które nam oferuje są warte ceny.
  Dziękuję bardzo, że mogę się spotykać z angielskim w tej formie co dotychczas i proszę o jeszcze.
  Pozdrawiam.

 80. Dziękuję bardzo. Bardzo ciekawa lekcja. Nie mam blokady w porozumiewaniu się w obcym języku. Niestety nie znam angielskiego ale bardzo bym chciała poznać.

 81. Konkretny, prosty przekaz. Motywujące materiały.

 82. Każdy nowy materiał video słucham z uwagą i jest dla mnie motywujący do dalszej nauki

 83. Wpada do ucha i zostaje,metoda rewelacyjna i tłumaczenia konkretne-dziękuję 🙂

 84. Bardzo lubię szkolenia pana Krzysztofa

 85. Jak po raz pierwszy zobaczyłam sixPack nie mogłam uwierzyć że gramatyka angielską może być taka prosta.Zawsze, mimo 3 lat nauki metoda tradycyjna szkolną, miałam trudności który czas zastosować. To była gehenna.Teraz pozostało mi poszerzyć zasób słówek i do dzieła- mówię pi gagielsku

 86. Bardzo konkretna wiedza w tak małej pigułce. Czegoś takiego poszukiwałem. Dziękuję i życzę dalszych sukcesów. Pozdrawiam.

 87. Uwielbiam słuchać Webinair’w od P. Krzysztofa…..informacje naprawdę docierają i zostają w głowie dużo lepiej niż na kursach stacjonarnych. Mimo, iż mam problem z nauką języka angielskiego P.Krzysztof daje nadzieję, że jednak się da….. 🙂

 88. Ekspresowa metoda. Przez tyle lat w szkole dzieci muszą niepotrzebnie maglować naukę czasów 🙂

 89. Witam. Metoda jest prosta i efektywna.Jest tylko jedno ,,ale,, trzeba systematycznie powtarzać i ćwiczyć, nie szukać usprawiedliwienia,że brakuje czasu.
  Panie Krzysztofie proszę uczulić zainteresowanych, aby oswoili się ze swoim głosem ,słysząc siebie mówiąc po angielsku można doznać szoku i zamilknąć .Mialam taką sytuację, szok. Od tego zdarzenia codziennie ,chociaż krótki prosty,tekst czytam sobie na głos. Pozdrawiam i miłego dnia.

 90. Dzien dobry,Panie Krzysztofie.Pomimo ze znam 4jezyki,to angielski mialam w marzeniach.Gdzies tam kiedys probowalam,ale to 10procent.Od kiedy Pana ogladam i slucham-odwazylam sie mowic to co juz umiem,z bledami.Potem zaczelam “segregowac “po czasach i lekko lekko po kroczku probowac dalej.Pana metoda i tez OSOBOWOSC powinny byc wzorcem dla dzieci i doroslych,ktorzy pragna UMIEC’,nie mowiac juz o nauczycielach!Ogromne DZIEKUJE!!!

 91. Dziękuję bardzo za tak prosty sposób nauczania języka angielskiego. Szkoda, że dopiero niedawno Was odkryłem. Zmarnowałem sporo czasu na wkuwanie. Dzisiaj jako tako się dogaduję ale i tak korzorzystam z takich pomocy jak Wasza. Jeszcze raz dziękuję.

 92. Krzysztof jesteś wspaniały a ja jestem leniwiec

 93. Wszystkim moim znajomym polecam sixPack Rewolucyjne podejscie do nauki!!!! Medoda ta pozwala zrozumiec a nie klepac na pamięć. Nauka staje się przyjemnością, żadnego wkowania, sam przyjemność słychać Krzysztofa on tak zrozumiałe tłumaczy. Dziękuję!!!!

 94. Metoda jak wiele innych ani lepsza ani gorsza a do tego dosc droga.Zwykly business a nie cos odkrywczego

 95. Podobało mi się podejście Pana do nauki zarówno j. włoskiego jak i angielskiego języka. Ten system opracowany przez Pana i Jana Kałużę jest wspaniały i bardzo pomaga w nauczeniu się j. angielskiego. Dziękuję Wam bardzo i pozdrawiam serdecznie.

 96. Panie Krzysztofie SUPER SUPER, dla mię ogromną wiedza chce wiecej

 97. Panie Krzysztofie …. co tu wiele pisać , po prostu genialnie proste !!’
  Przekonał mnie Pan i zmotywowal do podjęcia nauki … . so I can do it !!!
  Pozdrawiam

 98. Jestem zadowolona ze sposobu prowadzenia .prostym sposobem ale konkretnym Tłumaczy pan zawilosci jezyka angielskiego. Dziekuje.renata

 99. Dzień dobry Panie Krzysztofie,

  Jestem bardzo zaszczycona ,że mogę słuchać kogoś takiego jak Pan. Proszę mnie źle nie zrozumieć, podziwiam Pana ilekroć słucham i oglądam. Bardzo się cieszę ,że otrzymałam dzisiaj od Pana e-maila ,który przypomniał mi że powinnam się zabrać kolejny raz do nauki języka angielskiego.
  Naukę języka angielskiego podejmuję już 79643208632…. raz i bardzo mi to ciężko idzie.::-( Między innymi też ,że nigdy nie byłam za pan- brat z językiem polskim.
  Pana metoda (ze wszystkich jakie w swoim długim życiu przerabiałam ) i styl prowadzenia lekcji do mnie trafia. Muszę jeszcze powalczyć ze swoją opieszałością i lenistwem.
  Pozdrawiam Pana i cały zespół współpracowników.
  Joanna

 100. Dziekuje bardzo za pana lekcje ktore są pieknie i zrozumiale tłumaczone.

 101. Film jest cudownym motywatorem do nauki języka. Krzysztof mobilizuje jak nikt inny, a przy nim człowiek jest dowartościowany i przestaje słuchać tzw. życzliwych co ci mówią, że coś jest trudne. Dziękuję za to, że jest taki Człowiek, który wspiera i uczy. Podpowiedzi jak się uczyć dają rezultaty. Dzięki Tobie Krzysztofie przestałam się bać. Czekam na dalsze motywatory i spotkania. Thank you, have a good time Bogumiła

 102. Skorzystałam z zakupionego kursu “żółtego” Jest rewelacyjny .Logiczne proste objaśnienia zawiłości językowych sprawiły że potrafię się porozumieć w tym języku. Teraz korzystam z konwersacji z nauczycielem i szlifuje angielski na poziomie zielonym .

 103. Witam Cię, Krzysztofie! Bardzo lubię słuchać jak wyraźnie mówisz zarówno po polsku jak i po angielsku. Potrafisz bardzo dobrze przekazać swoją wiedzę. Pozdrawiam. Czesława Teresa

 104. dobrze się słucha 🙂

 105. dobrze się slucha 🙂

 106. Właśnie wróciłam z krótkiego pobytu za granicą i aż żałuje że nie trafiłam na ten filmik wcześniej . Metoda brzmi świetnie i uważam ,że nauczyciele w szkołach powinni zmienić metody nauczania. Polecam każdemu kto ma opory lub kompleksy ze względu na znajomość języka angielskiego.
  Pozdrawiam

 107. Bardzo fajna metoda. Dziękuję i pozdrawiam 🙂

 108. Ciekawe podejście, wizualizacja, na pewno pomocna. Sprawdzę, czy działa:)

 109. Bardzo interesujaca metoda, ktora bardzo pomogla mi w nauce jezyka angielskiego!
  Polecam wszystkim

 110. Super metoda , polecam kazdemu !

 111. Jestem z Panem od kilku miesięcy. Chętnie uczestniczę w Vebinarach, oglądam filmiki na you tubie. Wszystko jest bardzo pomocne w rozwijaniu umiejętności mówienia. Niestety dużo jeszcze mam do zrobienia. Zatem muszę być z Panem jeszcze, jeszcze.
  Pozdrawiam

 112. Dziekuje serdecznie Panie Krzysztofie i Panie Janie za tyle wartościowej wiedzy. Dzięki Waszej metodzie duzo bardziej rozumie o co chodzi w tym prostym i zarazem trudnym dla mnie języku angielskim.
  Pozdrawiam i czekam na dalsza porcje nauki

 113. Dla mnie bomba. Ta metoda z tymi czasami super. 😉

 114. Jestem już po 60- tce i straciłem nadzieję na nauczenie się języka angielskiego, ale po zapoznaniu się z wykładami pana Krzysztofa znowu mam chęć na naukę tego języka.

 115. Podstawa to dobrze coś zrozumieć, żeby nie bać się stosowania

 116. SixPack jest super, wszystko wydaje się bardzo proste. Jednak ja mam problem z wymową angielską. Ale lubię oglądać i słuchać lekci prowadzonych przez Pana. 🙂

 117. Najlepiej tłumaczone teksty słowa i bardzo trafiają do słuchacza.

 118. Uczę się już w tej metodzie, rewelacja.

 119. SixPack jest “łopatologicznym” wytłumaczeniem czegoś, co przez 4 lata szkoły było nie do ogarnięcia. Najważniejsze dla mnie jest to, że po wysłuchaniu kilku lekcji w necie przestałam się wstydzić, że nie wiem jak coś powiedzieć. Wyjechałam na urlop i dogadałam się wszędzie gdzie chciałam. Może było to trochę “moja być wielki wódz” ale grunt, że mnie zrozumieli i załatwiłam to, co chciałam.

 120. Bardzo dziękuję za ciekawy i merytoryczny wykład.Pozdrawiam.

 121. Bardzo dobra metoda! Konkretne wskazówki dotyczące nauki angielskiego.. takie lekcje można słuchać bez przerwy.. dziękuję !

 122. Zwykle słucham podcastów w języku British English (to takie “zboczenie” ze szkoły). Pan Sarnercki z racji tego, że jego część życia to USA (wreszcie się dowiedziałem dlaczego tak było) prezentuje American English, choć często daje odpowiedniki. Ale to nie ważne, bo ważna jest sprawna komunikacja. Dzięki tym lekcjom dowiedziałem się, że nawet z błędami językowymi można się sprawnie komunikować po angielsku.

 123. Bardzo fajne proste wytłumaczenie które łatwo się zapamiętać. Szkoda czasu na tradycyjne metody nauki języka. Panie Krzysztofie wielkie dzięki !!!

 124. Niezwykła historia Pana życia. Było ciężko, ale teraz przyszedł upragniony sukces. Gratulacje wspaniałego pomysłu! Lubię waszą metodę, bo w przeciwieństwie do innych mocno motywuje aż chce się dalej uczyć! Pozdrawiam!

 125. Dzien Dobry, bardzo sie ciesze ze po wielu latach pobytu w Anglii wkoncu dotarlem do tego materialu. Tak prostej nauki jezyka angielskiego jeszcze nie spotkalem, bardzo dziekuje panu Krzysztofowi za tak prosty przekaz nauki jezyka.

 126. Dla mnie to zupełnie nowe podejście do nauki języka. Zaczynam po raz kolejny.

 127. Dziękuję bardzo za wszystko. Z każdego filmu lub materiału uczę się nowych rzeczy, a to cieszy i motywuje. Pozdrawiam z NYC ,Ula

 128. Tak prosto wytłumaczone ,że tylko ćwiczyć…A pana Krzysztofa można słuchać bez końca!Widać pasję z jaką przekazuje swoją wiedze! 🙂

 129. Po przerobieniu pierwszej lekcji na podstawowym poziomie potrafię już odróżniać czasy i używać ich w odpowiednim kontekście. Nieźle, jak na początek nauki…

 130. No to wszystko jest bardzo fajne i ciekawe
  Ale czy mi się uda nauczyć języka angielskiego dzięki tej metodzie koniecznie muszę spróbować bo mi się podoba

 131. Przez przypadek trafiłam na metodę SixPack na fb już jakiś czas temu Zafascynowała mnie ta metoda i zaczęłam podążać śladem Pana Krzysztofa.Brałam udział prawie we wszystkich szkoleniach online i korzystam z dostępnych materiałów.Sposób przekazywania wiedzy jest rewelacyjny i energia jaka emanuje od Pana Krzysztofa daje potężną motywację do nauki języka.Fajnie jest być samodzielnym podczas wakacyjnych wyjazdów -:)… Dziękuję że jesteście .Pozdrawiam

 132. Doskonala metoda, motywacja! Ucze sie bardzo czesto z Panskich materialow, jest ich tak wiele ktore sa darmowe!! Pozdrawiam z Monachium

 133. Dziękuję, że jesteście. Jestem w podeszłym wieku i uczenie się języka obcego sprawiało mi trudności. Dzięki Wam mogę oglądać filmy w języku angielskim i o dziwo rozumiem treść filmu. Jesteście cudowni.Pozdrawiam Krzysztofa najwspanialszego nauczyciela i cudownego człowieka.

 134. Bardzo mi się to podoba.Mam tylkojedną wątpliwość czy w wieku 73lat a tyle mam mogę się jeszcze nauczyć angielskiego.
  Pozdrawiam

 135. Wiele razy zaczynałam się uczyć języka angielskiego na własną rękę i zawsze materiał traktowałam jako typową pamięciówkę. SIXPACK dał mi całościowy ogląd metody. Myślę, że teraz znalazłam właściwy kanał do nauki języka i moja motywacja wzrosła. Metoda wydaje się łatwa i przejrzysta.

 136. Bardzo zachęcający i konkretny materiał do nauki j.ang. motywujący by rozwijać swój angielski
  Chętnie będę się uczyła.
  Pozdrawiam

 137. Już od przeszło roku uczestniczę we wszystkich spotkaniach i jestem zachwycony. Na szczęście nie mam problemu z komunikacją. Uczyłem się angielskiego dokładnie od trzydziestu lat. Niestety były różne przerwy z różnych powodów i brak motywacji zawodowej. Jestem muzykiem i wiedziałem od zawsze, że znajomość angielskiego to okno na świat. Teraz mam 63 lata i codziennie siedzę nad nauką. A dzięki Wam wróciła znów wiara w to, że mogę płynnie się porozumiewać. Wiedziałem od samego początku, że nasze szkolnictwo to jakaś pomyłka i zawsze zastanawiałem się, dlaczego programy są tak beznadziejnie skonstruowane? Wiedziałem też, że najlepszą metodą nauki jest nauka metodą jak dla dziecka, które przecież jak się rodzi nie zna gramatyki, nie mówiąc o samym języku. Zastanawiałem się dlaczego na początku nauki ładuje się tyle gramatyki, podczas gdy nie wiedziałem jak to zastosować. No i wreszcie ktoś pomyślał o tym, że przecież to wszystko można w bardzo prosty sposób wytłumaczyć. Dziękuję 🙂

 138. Każdy film motywuje mnie do dalszej nauki choć ciągle jestem początkująca. Dużo praktycznych porad,przystepny sposób tłumaczenia to zalety filmików. Dziękuję za możliwość oglądania pańskich materiałów.

 139. Wspaniale, że w profesjonalny sposób został zebrany i jasno przedstawiony sposób nauki. Doceniam doświadczenie, chęć i umiejętności przekazywania wiedzy. Dziękuję 🙂

 140. Bardzo dziękuję
  Tyle lat uczyłam się, znam wiele słów ale boję się mówić. Chcę przełamać ten wewnętrzny opór.

 141. Wszystko bardzo pomocne.

 142. Dziękuję za jasne, przejrzyste zasady budowania czasów.

 143. Witam, trafiłam na tę stronę przez przypadek, jestem bardzo zmotywowana do pogłębiania swojej wiedzy. Bardzo dziękuję za wiele wyjaśnień, które tkwiły w mojej głowie: jak to przeskoczyć? Czekam na każdą następną dawkę ang. Uczę się poprzez ciągłe powtarzanie. Pozdrawiam cały zespół. Barbara z Bydgoszczy.

 144. Jestem pod wrażeniem Pana odwagi i sukcesu metody nauki języka angielskiego.Serdecznie pozdrawiam.

 145. Jestem starszą panią z Oslo, która odświeża swój angielski. Dziękuję bardzo za wspaniałą metodę nauczania.
  Jolanta

 146. Bardzo praktyczne porady motywują do mówienia w języku angielskim Po webinarze odważyłam się rozmawiać, używając znane mi słowa. Oglądam Pana Krzysztofa na fb, Dzięki serdeczne Pozdrowiam Dana

 147. dzięki Wam przelamalam bariere która mnie blokowała i nie pozwalała swobodnie mówić. Od jakiegos czasu jestem w Londynie i wiem że nie zawsze mówię poprawnie i popełniam błędy ale przecież lepiej mówić z błędami niz milczeć. A six pack w końcu zrozumiałam angielską gramatykę, bo regułki których uczą nas w szkole kiedy stosować dany czas nie sprawdzają się w realu ani troszke.

 148. Six Pack to zdecydowanie najprostsza i najłatwiejsza metoda nauki jez. angielskiego. Pan tłumaczy ja bardzo prosto, aż chce się uczyć języka. Dziękuje, że jesteście.

 149. Bardzo, bardzo dziękuję za te lekcje, dzięki Pańskim filmikom na youtube- bez znajomości języka, jedynie po Pańskich lekcjach, zdecydowałam się na samodzielną wycieczkę do Mediolanu. Ma Pan rację i co z tego że nie poprawnie, dałam radę w hotelu, restauracji, na lotnisku. Przedtem myślałam że jestem jakimś antytalentem językowym – tyle wklepali mi w głowę nauczyciele. Mam SixPack żółty i zielony i to jest rewelacja! Pan ma wspaniałą pozytywną energię, i ogromne umiejętności przekazywania wiedzy. Jeszcze raz dziękuję!
  Polecam wszystkim – to jest proste!!!
  Dziękuję!

 150. Cieszę się bardzo źe w końcu znaleźli się ludzie ktőrzy robią coś bardzo konkretnego dla Polaków. Dziękuję !

 151. Mam nadzieje,ze wreszcie uda mi sie opanować j.angielski na tyle by moc porozumieć sie z rosnąca angielska wnuczka. Próbowałam już różnych metod ale bardzo szybko sie zniechęcałem nie widząc postępów. Może ta metoda okaże sie dla mnie dobra i czegoś sie wreszcie nauczę!!!

 152. Super filmik bardzo się cieszę, że znajduje Pan czas na nagrywanie ich dla nas niestety ja nadal nie ogarniam tego języka I know it’s my fault:( natomiast materiał jest świetny i imponujący jak zawsze Pozdrawiam:)

 153. …bardzo podoba mi się sposób podejścia do ucznia,jestem młodym emerytem, już czas nauczyć się myśleć i rozmawiać po angielsku…

 154. Wspanialy wyklad. Dziękujemy za blizsze poznanie Pana. Bardzo przyjemnie się słucha. SixPack jest zrozumiały nawet dla ludzi starszych i wciaga do nauki języka angielskiego.
  Pozdrawiam grazyna

 155. Dopiero zaczynam ale mysle ze cos w glowie zostanie. Ta metoda jest calkiem nie zla.

 156. …podoba mi się sposób podejścia do ucznia,jestem ;młodym emerytem; i myślę,że nadszedł ten czas na naukę angielskiego…

 157. Podziwiam Pana Andrzeja za tak swobodne poruszanie się w języku angielskim.
  Ja mam wrażenie że język mi połamie. Pozdrawiam -Iwona

 158. Podziwiam Pana Andrzeja za swobodne poruszanie się w języku angielskim.
  Ja mam wrażenie że język mi się połamie. Pozdrawiam Iwona

 159. Nareszcie opanowałem konstrukt “I have painted”. Po 10 latach nauki angielskiego!

 160. Panie Krzysztofie albo po prostu Krzysztofie – jestem pełna podziwu, że jako młody człowiek miałeś w sobie tyle zapału i determinacji, żeby pokonać wiele przeciwności w dążeniu do wytyczonego celu. To co zrobiłeś do tej pory, to jest wspaniała sprawa. Znajomość języków to przysłowiowe “okno na świat”. Wiem coś o tym, bo teraz, w tym okresie życia, w którym jestem (na emeryturze niestety) zaczęłam wyjeżdżać za granicę. Moi synowie mieszkają za granicą. Starszy w Niemczech, najmłodszy w Walii. Okazało się, że bez znajomości podstawowego języka obcego jakim jest angielski, trudno jest poruszać się po Europie. Pewnie, na migi też się człowiek dogada, ale o swobodnych kontaktach można zapomnieć. Owszem, uczyłam się angielskiego wcześniej w szkole, jestem w posiadaniu kilku kursów ale dopiero teraz, kiedy poznałam Sixpack, lubię się uczyć, bo nauka nie jest nudna. Kurs jest ciekawy i wciągający. Gratuluję Tobie i Współpracownikom. Życzę daszych sukcesów, a my (uczniowie) na tym skorzystamy.

 161. pochłaniam Pański kanał, najlepszy jaki powstał

 162. Bardzo cenię Pana wskazówki i rady.Świetny przekaz łatwy do zrozumienia,motywujący.
  Super że jesteście. DZIĘKUJĘ!!! 🙂

 163. Dzięki Wam wierzę że uda mi się w końcu pokonać moją blokadę! Właśnie zaczynam ćwiczyć czasy. 🙂

 164. Jestem osobą starszą. Lubię słuchać i oglądać filmy p.Sarneckiego.Po ich obejrzeniu mam wrażenie ze wszystko mogę angielski przestaje być horrorem a zaczyna być przyjemnością i forma ćwiczenia mózgu na stare lata. Najważniejsze nie martwię się ze powiem coś źle.zrozumiałam ze i tak jestem wspaniała ze podjęłam się w starszym wieku nauki języka obcego i ze cudownie jest umieć powiedzieć coś w tym języku. Widzę radość w oczach ludzi za granicą którzy są w stanie ze mną się porozumieć. Dziękuję. Dzięki Wam przestałam się obawiać strasznego słowa -smiesznosc.

 165. Dziękuję za motywację do nauki. 🙂 Metoda sixpack pozwoliła mi nauczyć się w łatwy sposób gramatyki.

 166. Świetna metoda nauki języka 🙂

 167. Najlepsze lekcje nauki j. angielskiego.Dziękuję bardzo.

 168. Ciekawe podejście do języka. Zupełnie inne niż w szkole, na studiach, kursach ect.

 169. Dziękuję za super metodę nauki języka. Myślę że teraz uda mi się znaleźć lepszą pracę. Od roku jestem w Holandii.

 170. Przez przypadek trafiłam na filmy P.Krzysztofa i jestem ,od ponad roku …..ciągle i ciągle…Jedyna metoda nauki która sie nie nudzi, (a mam swoje lata),i nie dołuje mnie po niepowodzeniach.Wręcz przeciwnie !

 171. Już myślałem że nigdy się nie nauczę j. angielskiego, a po obejrzeniu kilku filmików już zapamiętałem kiedy i gdzie używać odpowiedniej formy. Świetna robota :). Pozdrawiam

 172. Dziękuję za możliwość skorzystania z nowej wersji informacyjnej. Stosuję się do wszystkich rad Pana Krzysztofa mimo, że nie mam bariery mówienia. Z uwagi na wiek trudniej zapamiętuję nowe słówka jednak to mnie nie zniechęca – mam metodę pisania i słuchania, tak zapamiętuję na dłużej, czytam, oglądam filmy, w których lektor czyta po polsku a napisy są po angielsku. Czas mam ograniczony bo pracuję na pełnym etacie na stanowisku i zmęczenie daje o sobie znać po powrocie z pracy. Nadal lubię się uczyć a znajomość angielskigo daje satysfakcję na naszych wakacjach, za szczególnym wskazaniem na USA, gdzie ludzie są niezwykle „frendly”

 173. bardzo chciłabym nareszcie nauczyć się mówić w języku angielskim.Mam nadzieję, że tym razem uda mi się pokonać lęk mówienia. Korzystałam z Waszych (Pana) lekcji bardzo dużo razy i wiele się nauczyłam. teraz język angielski jest dla mnie bardziej przejrzysty.Metoda Six pack jest dla mnie zrozumiała.!!!

 174. Panie Krzysztofie korzystam z Quest for English oraz lekcji i materiałów przesłanych przez Pana. Jestem bardzo zadowolona. Nauka stała się bardziej przystępna i sprawia większą przyjemność.
  Pozdrawiam i do usłyszenia.

 175. Tak opornej osoby do nauki angielskiego, bo z innymu rzeczami nie mam problemu, chyba nie ma. Bardzo chce mowic I rozumiec. Moze ta metoda jest wlasnie dla mnie?
  Six Pack to cos innego niz dotychczasowe.
  Podoba mi sie sposob poprawnego wymawiania slow.

 176. Jestem zachwycona metodą Sixpack, oraz fanką Pana Panie Krzysztofie. Potrafi Pan zachęcić każdego do nauki języka, a tych co już wcześniej zaczęli do kontynuacji. Pana filmy uzależniają, dzień bez Quest for English to dzień stracony, gratuluję i serdecznie pozdrawiam Iwona.

 177. Bardzo ciekawie i co więcej z pasją opowiedziana historia powstania metody Six-Pack English. Potwierdzam skuteczność tej metody, która już od pierwszego dnia umożliwia tworzenie samemu najpierw prostych a później coraz bardziej rozbudowanych zdań a przecież o to chodzi żeby tworzyć je samemu a nie wkuwać zdań na pamięć. Do tej pory nie korzystałem z kursu żółtego czy też zielonego lecz wdrożyłem tylko sam Six-Pack, który odmienił moje podejście do komunikowania się po angielsku. Dziękuję za możliwość korzystania z webinarow i co raz to nowszych newsów odnośnie nauki języka angielskiego. Pozdrawiam cały zespół Six-Pack English !!!

 178. Dobrze jest powtarzać!!! Dodaje pewności!!! Pozdrawiam serdecznie!!!!

 179. Bardzo dobry wyklad.Dziekuje

 180. Świetna metoda. I wszystko stało się proste i jasne

 181. Dziękuję, teraz pozostaje tylko ćwiczyć.

 182. Wszystko jasne, proste i przejrzyste …

 183. W bardzo przystępny sposób wyjaśnione podstawy gramatyki. To co spędzało sen z powiek przez kilka miesięcy mozolnego ślęczenia nad gramatyką wyjaśnione dosłownie w 5 minut. Dziękuję za możliwość skorzystania z wykładów.

 184. Dziekuje za six-pack ta metoda jest super

 185. Przekonująco, prosto, trudno nie zrozumieć.

 186. Prosty, jasny przekaz, nie można nie ztozumieć.

 187. Fajne materiały

 188. Dziekuje . Dzięki Waszej metodzie mój angielski ruszył do przodu. Wszystko jest tłumaczone bardzo dokładnie i prosto co zachęca do dalszej nauki. Super i polecam wszystkim . Pozdrawiam

 189. Jest to bardzo prosty i przyjemny sposób który daje po jego wysłuchaniu Wielka!!! nadzieje dla zrezygnowanych utrudzeniem powszechnej nauki tego języka Gratulacje!

 190. Z gramatyką nigdy nie miałam problemu, jednak blokadę przed mówieniem mam ogromną. To ten wrodzony protekcjonizm, o którym mówi Pan Krzysztof. Filmy na YT i webinary śledzę już od jakiegoś czasu ale dopiero od października mam zamiar powrócić do nauki na dobre. A tak właściwie zacząć ją na nowo. Z niecierpliwością czekam na konferencję.

 191. Gratulacje, metoda ta to strzał w dziesiątkę. Łatwo, przyjemnie i zrozumiale a najważniejsze że widać światło w tunelu.

 192. Bardzo praktyczna metoda,nowy sposób nauki języka, mnie pomogła.

 193. Genialne wytłumaczenie fantastycznego SixPacka, rewolucyjna w swej prostocie metoda opanowania wymowy. Można naprawdę uwierzyć w siebie i w to, że opanuje się język angielski. Pozdrawiam ciepło i dziękuję.

 194. Świetne prowadzenie. Oglądam wszystkie filmiki. Prosto, rzeczowo i na temat.Pozdrawiam Grzegorz

 195. Dziekuje, ze nareszcie zrozumialam te ” Perfekty ”. Jest to tak klarowne wyjasnienie,ze az mnie smieszy ich prostota w uzyciu. Przed pana, Panie Krzysztofie wyjasnieniem nie bylo mi do smiechu. Wspaniala metoda pozwalajaca na opanowanie podstawowych czasow i swobodne porozumiewanie sie – mnie to zajelo troche wiecej jak pol roku. DZIEKUJE. DZIEKUJE, DZIEKUJE.

 196. Wreszcie zrozumialam na czym polegaja perfecty, do tej pory byly dla mnie nie do ogarniecia

 197. Prostota bije z tej metody, aż razi po oczach. Nic innego nie pozostaje jak z niej korzystać.

 198. Bardzo wartościowe porady nt. nauki języka angielskiego, czekam na więcej 🙂

 199. Super sprawa z tymi czasami. Dzięki

 200. Super sprawa, nareszcie ktoś narmalnie wytłumaczył.

 201. Bardzo jasno, konkretnie i w przystępny sposób. Nic tylko się uczyć.

 202. Bardzo fajny sposób nauki.

 203. Ciekawy i bardzo przystępny sposób nauki.

 204. Jasno i klarownie, wspaniała metoda, aż chce się człowiekowi uczyć. Pozdrawiam.

 205. Wysłuchałam z dużym zainteresowaniem historii zarówno życia p. Krzysztofa jak i powstania pomysłu nauczania języka angielskiego. Dobrze było przypomnieć sobie na końcu podstawową gramatykę. Wielkie brawa i dzięki!

 206. poprzez systematyczne zajęcia prowadzone przez P.Krzysztofa Sarneckiego w znacznej mierze opanowałam materiał i niecierpliwie czekam na nowe zajęcia.

 207. Swietne lekcje, bardzo motywuja do dalszej nauki. Szkoda, ze tak pozno poznalam ta metode.

 208. Motywuje mnie Pan do pracy. Bardzo lubię oglądać i słuchać tych lekcji.A tak na marginesie. Po wysłuchaniu historii Pana życia … Wielki Szacunek, ,,,

 209. Duża dawka pozytywnej energii. Z sixpack chce się zdobywać wiedzę, więcej i więcej.

 210. Lekcje są dla mnie dużym wsparciem cały czas powtarzam i doskonale język .Ułatwia mi bywanie w świecie. Dziekuje i Pozdrawiam

 211. Nie rozumiem ,gdzie tkwi błąd !

 212. Nie wiem gdzie jest mój błąd

 213. Trzeba przyznać że dzięki wskazówkom zdecydowanie jest łatwiej – jest to system dla ludzi którzy mają problemy z przejściem pierwszego etapu . Stefan

 214. Bardzo skuteczna metoda pozdrawiam

 215. Super sprawa- wszystko z p.Sarneckim wyglada jasno i zrozumiale.Dziękuję serdecznie- wspaniale ze jesteście,polecam wszystkim!

 216. Super metoda nauki języka dla wzrokowców i nie tylko. Polecam!!!

 217. Najważniejszą rzecz jaką wywnioskowałem po obejrzeniu nagrania jest to że metody nauczania w szkole są dla idei nie dla wyników i mam nadzieję że dotrzecie do jak największej liczby osób bo waszą metodą człowiek odblokowuje barierę mówienia nie zastanawiające się czy robi to super poprawnie a najważniejsze że dociera do innych osób i potrafi się z nimi konfrontować a to mi się w tym wszystkim najbardziej podoba
  A Dzięki temu nagraniu nauczyłem się że warto otworzyć się na pomoc innych ludzi jeżeli sami nie potrafimy tego ogarnąć Nie ma ludzi idealnych trzeba pozwolić sobie pomóc

 218. Krzysztof Sarnecki i Quest for English to synonimy solidności, profesjonalizmu i przyjemnej nauki. Ciekawe wideo!

 219. Jestem pełen podziwu, że tak trudne kwestie ( przynajmniej dla mnie ) można tak prosto wytłumaczyć. Pięknie dziękuję

 220. Myślę, że wreszcie pokonam blokadę i zacznę rozmawiać o angielsku.

 221. Pan Krzysztof najlepszym nauczycielem na świecie,pozdrawiam

 222. Przypadkiem trafiłem na Pana kanał a raczej yt mi Go podsunął i nadal mam kłopoty z komunikacją ale dzięki Panu dotarło do mnie że perfekcjonizm jest do d … No chyba , że jest ktoś 3 poziomy wyżej ode mnie . Wtedy jak najbardziej trzeba iść w tą stronę . No i dzięki wielkie np za film o there is there are – prościej wytłumaczyć się chyba nie da .
  Pozdrawiam i oglądam też drugi Pana kanał na yt i tam dowiedziałem się np o gadzim mózgu ☺

  Wojtek

 223. Bardzo ciekawe informacje – przekazane w prosty i zrozumiały sposób. Oglądałam kilka szkoleń. Dzięki Panu nabieram coraz więcej śmiałości w używaniu angielskiego. Dziękuję!

 224. Tabelka faktycznie pomocna.Motywacji i zachęt też nigdy dość.Dzięki.

 225. Każdy film z Krzyśkiem jest bardzo pomocny i edukacyjny. Six pack oglądałem już chyba z dwadzieścia razy wraz z innymi filmami . Czasy opanowałem dawno temu , na sucho nie ma problemu, ale w rzeczywistości gdzieś mi to wszystko umyka. Mimo tego nie poddaję się i jak tylko mam czas to się uczę. Mam nadzieję, że kiedyś będę mówił dobrze po angielsku, bo tyle mi wystarczy. Pozdrowienia dla Pana i całego zespołu

 226. Fajna i prosta metoda. Koniecznie trzeba ją wypróbować.

 227. Bardzo wartosciowa i prosta metoda uzenia sie.

 228. Miałem kilka podejść do j. angielskiego, niestety bez powodzenia. Pomimo, że jestem 60+
  to myślę, że tym razem coś z tego będzie. Nawet jeżeli nie będę biegle porozumiewał się
  to myślę, że takie ćwiczenia na szarych komórkach pomogą zachować pamięć na dłużej.

  Pozdrawiam
  Andrzej.

 229. To w jaki sposób omówione zostały czasy to genialne fantastyczne wytłumaczenie w ciągu kilkunastu minut.a w szkole…szkole zgoda gadać

 230. Bardzo cenię wszelkie webinary prowadzone przez Pana . Informacje są zawsze bardzo przystępnie przekazywane i zapadają w pamięć.Na każdy kolejny zawsze czekam z radością

 231. Super intuicyjne przekazywanie informacji, bardzo mi się podoba !

 232. I jak to skomentować?
  Panie Krzysztofie,jest Pan najlepszy!
  To wyjątkowy dar.
  Dociera Pan do najbardziej opornych słuchaczy :-).
  Fajnie że jesteście.
  Pozdrawiam i do szybkiego usłyszenia.

 233. Dla mnìe to bylo nagranie,ktore okreslam jako bardzo szczere,ludzkie i bardzo osobiste!!! Szczerze bardzo mnie ujelo i bardzo klarowne-bardzo dziekuje very good job.Janusz

 234. Super film:) Jasno i konkretnie przekazana wiedza.

 235. Ciekawe podejście do nauki języków, gdyż ukierunkowane jest na komunikację a nie nauczanie o języku zaczynając od całej gramatyki. Chęć nauki często “zabija” w nas krytyczne podejście innych, tych którzy sami niewiele robią w rozwijaniu swoich umiejętności językowych.

  Pozdrawiam

 236. Świetna metoda.Tabelka super. Dziękuje.

 237. Podejść do nauki języka angielskiego miałam już kilka, zawsze kończyło się tak sam. Tym razem widzę że doszłam znacznie dalej w krótkim czasie. Zaczynam mówić,SixPack jest super klarowny

 238. Witam uczę się języka już ponad pół roku.Wiem jak ciężko się nauczyć. Metoda sixpack pomaga ale trzeba dużo ćwiczyć.

 239. P. Sarneckiego poznałam w Internecie rok temu. Dla mnie to “Super Bohater”, który wraz ze swoją ekipą wie jak zachęcić do nauki języka, podaje konkretne rozwiązania, swoimi systematycznym działaniami i pomysłowością sprawia, że nauka jest ciekawa!! Dzięki Panu ciągle mam nadzieję, że i dla mnie jest jeszcze szansa

 240. Z zainteresowaniem słucham każdej Twojej lekcji. Dzięki za metodę Sixpack,jest bardzo pomocna w zastosowaniu czasów. Angielski dzięki Tobie staje się bardziej prosty.

 241. Motywujące wideo, z pewnoscią zaczne sie uczyc jezyka angielskiego

 242. Jak zawsze wspaniały wyklad . Informacje podawane w bardzp przystępny sposób. Nauka angielsj=kiego jest dla mnie przyjemnością

 243. Szybka i przyjemna nauka angielskiego!! Niezwykle przystępna

 244. Przedstawiona przez Pana metoda nauki j.angielskiego bardzo zachęca do podjęcia wyzwania i mam nadzieję,że w moim przypadku będzie najbardziej skuteczna i wreszcie przyniesie oczekiwane rezultaty.

 245. Świetny filmik i oczywiście bardzo praktyczna metoda jaką jest SixPack. Bardzo cenie sobie naukę gdzie cos można zrozumieć, a nie tylko wkówac na pamiec. Dzięki że jestescie i robice coś dla innych. Pozdrawiam i powodzenia w dalszym rozwoju portalu.

 246. Będzie on krótki,bo pisany w biegu na smartfonie. Mam 73 lata , chciałem poznać angielski w jakiś elementarnym zakresie.Wciąz nie starczało zapału do systematycznego uczenia ,a jak coś się udawało to szybko się zapominało.Niechcąco natknąłem się na webinar i “pokochałem” angielski i p.Krzysztofa i logiczną, a nie naukowo-nachalną metodę six- peck.Mam dużo radości i przyjemność we wnikanie w język.Pozdrawiam serdecznie. Edmund

 247. Witam.To co napisze jest naprawdę szczere.Andrzej Grabowski (teatr telewizji):19 południk.I Krzysztof Sarnecki Quest for English,oboje z Krakowa. DZIĘKUJĘ. Tomasz z Krakowa.

 248. Schodzi mi z nauką brak mi motywacji bo słabo wchodzi ale ta metoda otwiera mi oczy może coś z tego będzie. Dziękuję i pozdrawiam

 249. Zdecydowanie ciekawa dla mnie metoda nauki języka angielskiego. Warto spróbować. Bardzo pozytywnie Pan nakręca do nauki.

 250. Bardzo ciekawy i motywujący do nauki filmik

 251. super metoda i pan ma mnostwo pasji w sobie i umie nia zarazac ludzi

 252. Cudownie, że stworzyliście ten sposób nauki. Korzystam z niego i jestem bardzo zadowolona. Przedstawiony materiał jest super motywujący. Z wielkim zainteresowaniem wysłuchałam.

 253. Jestem fanką pana Krzysztofa i jego metody SixPack. Z przyjemnością oglądam webinaria i oczywiście korzystam z nich.Nigdy nie uczyłam się angielskiego i myślałam że to jest niemożliwe w moim przypadku. A jednak ktoś taki jak Pan pokazał mi że nie ma rzeczy niemożliwych. Dziękuję bardzo.

 254. Słuchając Pana wydaje mi się to takie proste i zrozumiałe.Mam nadzieję, że uda mi się wreszcie przełamać pewną barierę w mówieniu. Dziękuję i Pozdrawiam

 255. Wspaniała metoda.Myślę, że nauka języka tą metodą to sama przyjemność i zapewniony sukces.

 256. Strzał w dziesiątkę ten pomysł , nauka lekka i mila , krokodyl by zrozumiał, dziekuje,

 257. Bardzo lubię pana lekcję, ponadto metoda SixPack jest genialna. Dzięki niej uczę się języka sama w domu.

 258. dla mnie ważna jest motywacja jaka płynie z Pana przekazu oraz wiara w ludzi i to, że angielski jest do nauczenia – osobiśćie bardzo mi Pan pomógł dzięki – dajecie czadu pozdrowienia dla całego zespołu

 259. Dzięki waszej metodzie szukam motywacji do nauki angielskiego

 260. Miło było poznać twoja historie życiową

 261. Jestem zachwycona.bylam w tym miesiącu w Chinach i już nie bałam się odpo.wiadac na pytania zadawane po ANgielsku przez Chinczkow.

 262. Jesteście wspaniali! Zaczęłam mówić i idzie mi coraz lepiej 🙂 Cieszę się, że Was odkryłam.

 263. Bardzo ciekawa metoda nauki jezyka angielskiego ,warta uwagi i zaciekawiła mnie.

 264. Kocham tego pana. Fantastyczna metoda, polecam!

 265. Mam szczególny problem z angielską wymową więc mile mnie zaskoczył fragment dotyczący samogłosek. Entuzjazm z jakim metoda została przedstawiona to ogromna dawka motywacji do nauki. Pozdrawiam serdecznie.

 266. mam nadzieje ze dobrze trafilam poniewaz uczac sie sama tak naprawde to nic nie wiem

 267. Sixs pack to bardzo dobry i zrozumiały program do nauki języka angielskiego polecam.:)

 268. Dziękuję,że jesteście bo dzięki waszym kursom angielski jest naprawdę prosty..Rozumiem zwroty których nie umiał wytłumaczć Mi lektor języka angielskiego.

 269. Dziękuję przede wszystkim za super motywację do nauki języka angielskiego. Państwa metoda zostawia daleko w tyle tradycyjną szkołę wkuwania słówek i reguł gramatycznych.

 270. Trudno napisać coś czego inni jeszcze nie pochwalili w pańskiej metodzie pomocy ludziom w nauce angielskiego. Czego nam jeszcze brakuje biednym studentom każdego wieku? Pańskiej energii . Metoda six pack wspaniała.

 271. ciekawy sposób nauczania.
  celowy dla wszystkich, którzy chcą szybko i w prosty sposób nauczyć się angielskiego.

 272. Z ciekawością obejrzałam kolejny film. Ciągle wierzę od wielu lat że kiedyś wreszcie przełamię mój własny opór i będę mogła w prostych słowach porozumieć się w angielskim języku. To jedyne teraz. już na emeryturze, moje marzenie.

 273. Uwierzyłam w siebie. Dziękuję bardzo. Proszę o czas na naukę i teraz wiem, że proponowana metoda i bezpośredniość Pana i serce dla nas to jedyna droga by rozwijać nasze zdolności i umiejętności do języka. Serdecznie pozdrawiam.

 274. Metoda jest świetna.Mam cały czas w głowie ten prosty konstrukt,kiedy mówię po angielsku.Dziękuję. Jeszcze mam opory i jąkam się zwłaszcza,kiedy zaczynam z kimś rozmawiać po angielsku,w myśl Pana,.p Krzysztowfie, zasady:lepiej mówić z błędami niżpoprawnie milczeć.Genialne.Pozdrawiam.

  o

 275. Jest pan niesamowitą osobą. Nie myślałam o nauce języka angielskiego w moim wieku, mam 52 lata. Ale po obejrzeniu pana filmu dostałam wiatru w żagle. Postanowiłam : NAUCZĘ SIĘ ! Bardzo dziękuję !

 276. Dziękuję i proszę o więcej!

 277. Fajnie ze znow jestescie i ze moglem wiecej poznac historie powstania six-pecku pozdrawiam Michal

 278. Bardzo motywujący filmik.

 279. Bardzo dziękuję za ciągłą motywację.Uwirzyłam,że dam radę pokonać strach przed mówieniem po angielsku.Pozdowienia dla całej ekipy.

 280. Najprostsza metoda jaką poznałam po kilkunastu latach nauki angielskiego w szkole.

 281. Dziekuje za wasze programy Dzieki nim nabrałem większej odwagi w nawiązywaniu kontaktów w języku angielskim. Czekam na dalsze wykłady i pozdrawiam Krzysztof!

 282. Dziękuję za przedstawienie skutecznego sposobu na szybszą komunikację.Super wyjaśnione

 283. Dziękuję.Dzięki tym szkoleniom wreszcie mam odwagę mówić po angielsku

 284. Od jakiegos czasu podnosicie moja motywacje do nauki I sprawiacie, ze choc ciagle mi trudno, to..nadal chce walczyc!Dziekuje!

 285. Ja juz wiem trzeba obrac punkt do ktorego bede dozyc dziekuje ze jestescie

 286. Witam ! Dziękuję za pomocną informację w łamaniu bariery komunikacyjnej.Łatwa, w zapamiętaniu .Będę ją stosować

 287. Każde wystąpienie Pana Krzysztofa, przekonuje mnie, że ja też mogę nauczyć się swobodnie posługiwać się językiem angielskim 😉 Stąd też zamówiłam SixPack 🙂 Nauka angielskiego już mnie nie przeraża 😉 ….wszystko wydaje się proste, oczywiste i logiczne. Dziękuję Panie Krzysztofie 🙂

 288. Mrtoda wygląda na łatwą jestem ciekawa jak w praktyce . Wszystko bym dała aby wkoncu się go nauczyć . Pozdrawiam i dziękuję za kolejne wskazówki .

 289. Super sprawa łstwo echos I do głowy, dziękuje I proszę o jesxcze..

 290. Dla mnie Pan Krzysztof Sarnecki jest poprostu super gość kupiłem jego dwa kursy i staram się uczyć angielskiego.

 291. Może w końcu zacznę mówić po angielsku!
  Dziękuję ☺

 292. Super ze jestescie latwiej jest zrozumiec jezyk i duzo szybciej dziękuję

 293. Chcę spróbować i jestem bardzo ciekawy efektu. Pozdrawiam i życzę wytrwałości

 294. Ponownie zostałam przez Pana zmotywowana. Przez Pana bije pozytywna energia, która mi się udziela.

 295. Bardzo ciekawa metoda, godna spróbowania własnych sił i nauczenia się w końcu angielskie . Czuje się zmotywowana do działania

 296. PERFEKCYJNA SZKOŁA . DZIĘKUJĘ!!!

 297. Zaczęłam od nie dawna uczyć się angielskiego i często oglondam pana filmiki na youTube .Po których zawsze coś w głowie zostaje .pozgrawiam

 298. Dzięki Panu Krzysztofowi odzyskalem wiarę w to, że mogę nauczyć się j.angielskiego.

 299. To jest po prostu swietna sciagawka, dobrze ja zapamietac nawet wzrokowo. super sprawa, dziekuje za udzielenie jej.

 300. Pragnę nauczyć się mówić po angielsku bo chcę podjąć nową pracę.Po obejrzeniu i wysłuchaniu całości już wiem, że jest to możliwe tylko z wami. Podobała mi się nowa metoda jest prosta,łatwa do zrozumienia i napewno będę ją ćwiczyła.Pozdrawiam serdecznie i czekam na więcej

 301. Zapisałam się już na kurs stacjonarny ale dokształcić się z innego źródła na pewno nie zaszkodzi. Pozdrawiam

 302. Bardzo dobra metoda nauki języka, dziękuję

 303. Nie wiedziałam, że to takie proste . Super metoda , konkretnie , obrazowo ,łatwa do zapamiętania.Mam nadzieję , że w końcu opanuje naukę angielskiego , dzięki Waszej wspaniałej metodzie. Dzięki.

 304. super sprawa.dziekuje

 305. Mój problem to nie zadanie pytania ale zrozumienie odpowiedzi.Tabelka w porzadku!

 306. Zgadzam się, że ciągłe poprawianie błędów stosowane w szkole i na tradycyjnych kursach prowadzi do całkowitej blokady mówienia w j. angielskim. W moim przypadku dopiero spotkanie native speakera pozwoliło mi uwierzyć, że jestem rozumiana a zachęta do mówienia nawet z błędami pozwoliła na komunikowanie się. Uczestniczyłam w kilku bezpłatnych webinarach prowadzonych przez Pana Krzysztofa i w każdym dowiedziałam się czegoś co okazało się pomocne w nauce języka. Dziękuję!

 307. Witam, w szkole uczyłam się j.niemieckiego, dopiero pod koniec mojej kariery zawodowej zaczęłam uczyć się w pracy około dwóch lat j.angielskiego. Byłam zniechęcona ponieważ natłok obowiązków nie pozwalał mi na uczestniczenie w każdej lekcji. Teraz jestem na emeryturze i postanowiłam spróbować swoich sił. Uczestnicząc w pana zajęciach wierzę, że mam szanse nauczyć się angielskiego. Lekcje są prowadzone ciekawie w prosty i zrozumiały sposób, coraz więcej rozumie ale mam blokadę mówienia. Zauważyłam też, że często zaglądam do słownika żeby zrozumieć przypadkiem napotkany tekst w gazecie lub internecie. Poza tym często z mężem podróżujemy po świecie i to mnie bardzo motywuje do nauki.

 308. super sprawa. dziekuje

 309. Łatwo, prosto, namacalnie, wszystko na jednej stronie kartki a4 nauczyć się w chwilę i tylko trenować.

 310. Nowe otwarcie do nauki jezyka

 311. Rewelacyjna metoda!
  Logicznie wyjasśnione to z czym są największe problemy!
  Teraz już z górki!

 312. swietne wykonanie i wytlumaczenie

 313. Pan Krzysztof stworzył metodę nauki angielskiego, która formatem dorównuje systemom mnemotechnicznym Tonego Buzana, za który otrzymał on nagrodę Nobla. Uczeń nie przebija się miesiącami przez labirynty guasi matematycznych, gramatycznych reguł, lecz po kilkudziesięciu minutach otrzymuje natychmiastowy wgląd w samo “centrum dowodzenia” języka angielskiego, do którego sukcesywnie “doczepia” proste konstrukty gramatyczne. Również nauka wymowy zostaje sprowadzona do kilku prostych ruchów – uzyskujemy natychmiastowy efekt “wow!” po torturach zadanych przez podręczniki akademickie, w których omawia się dziesiątki poszczególnych dźwięków i setki ich połączeń. A może by tak Panie Krzysztofie uprościć przepisy ortoepii, których ja naliczyłem ponad 180? (dla niewtajemniczonych – chodzi o to w jaki sposób zapisujemy poszczególne dźwięki).

 314. nareszcie cos dla mnie

 315. Dziękuję.W końcu nauka angielskiego zaczęła sprawiać mi przyjemność i zamierzam ją kontynuować tą metodą.Pozdrawiam.

 316. Nareszcie ktoś uczy języka angielskiego w prosty sposób a Krzysztof to niesamowity człowiek 100 lat panie Krzysiu

 317. Uwielbiam słuchać Krzysztofa . Wspaniałe lekcje. Radość nauki. Polecam wszystkim. Kocham !

 318. Zdecydowanie bardzo pomocne,konkretnie i prosto przedstawione.Wchodze w to!Dziekuje i pozdrawiam.

 319. Tabelka SixPack to rewelacja. Bardzo przystępnie i logicznie obrazuje jak tworzyć zdania w języku angielskim w różnych formach gramatycznych.

 320. SixPack to wspaniała metoda nauki angielskiego i to w zaciszu własnego domu! Zaprezentowany w wideo sposób wymowy angielskich słów jest genialny! Dziękuję za to ciągle motywujecie nas różnymi “kanałami” do nauki języka! Pozdrawiam.

 321. Dziękuję. Bardzo ciekawe spotkania, praktyczne wskazówki. Super

 322. Witam, ciekawe informacje…, pozdrawiam

 323. świetna metoda z przyjemnością uczestniczą we wszystkich webinarach.

 324. Rewelacyjna metoda, przekazana w niezwykle przystepny sposob. Dziekuje.

 325. Polecam oglądać każdy webinar które są za darmo i można zawsze coś się nauczyć.

 326. Prosta klarowna medota dzieki ktorej po 5 minutach ogladania zrozumialam jak rozroznic czasy. Wielkie dzieki

 327. Myślałem ,że jak będę znał kilka słów i “dukał”w swoim angielskim to nikt mnie nie zrozumie. Okazało się ,że można się dogadać i nawet poznać nowe słowa. Dzięki Wam a szczególnie dzięki tobie Krzysztofie odblokowałem się. Nie mówię gramatycznie ale już potrafię się “dogadać”.

 328. Nie myślałem ,że tak szybko będę się komunikował i poznawał nowe słowa, nie znając w ogóle angielskiego. Szukałem sposobu jak szybko opanować język obcy i chyba znalazłem.

 329. Six-pack pomogło mi się przełamać i ośmieliło do do mówienia, super metoda. Zanim ją poznałem znałem kilkaset słów ale nie potrafiłem, bałem się mówić. Mailem metodą pochwaliłem się znajomym polakom w Kanadzie, którzy bardzo chwalili i dziękowali za namiar na sympatycznego pana Sarneckiego, pozdrawiam życzę dużo zdrówka.

 330. Podejmę kolejną próbę nauki, może się uda.

 331. Super z taka prezentacja gramaryka jest banalna rewkacyjna metoda

 332. Prosta i skuteczna nauka gramatyki . Dziekuje

 333. Jestem pod wrażeniem ; to swietny sposob i podejscie do nauki…teraz uwazam ze kazdy z nas sobie poradzi…dziękuje

 334. Przez przypadek trafiłam na filmik na youtubie o SixPack English i jest zafascynowana tą metodą! Barierę językową mam ogromną, ale widzę dla siebie nadzieję :)) Super, że jesteście i bądźcie dalej! Ja będę z Wami! Pozdrawiam 🙂

 335. Doskonala motywacja do nauki. Skuteczny prosty przekaz.

 336. Rewelka,w koncu wiem o co come on z tymi czasami

 337. Doskonała metoda nic tylko się uczyć

 338. Bardzo cenię pracę pana Krzysztofa Sarneckiego, rzeczywiście, z jego tabelkami ławiej jest rozmawiać po angielsku. Mam nadzieję, że tak będzie dalej. I very appreciate the work of mr Krzysztof Sarnecki, really with yours diagrams the english dialogues ist faster. I hope, will continuus.

 339. Dzięki temu że przekazuję Pan prostym i zrozumiałym językiem nauka angielskiego jest bardzo łatwa. W końcu nauczyłam się czasów, rewelacja. Pozdrawiam

 340. Bardzo podoba mi się przedstawiana przez Pana metoda nauczania.
  Cenie jej prostotę i skuteczność.
  Według mnie jest to bardzo wartościowe narzędzie w drodze do posługiwania się językiem angielskim na codzień, w każdej sytuacji

 341. Nie uczylam sie angielskiego w szkole ,ale uczylam sie sama, trwalo to badzo dlugo jak mowia moi synowie 10lat.Obecnie przebywam w Kanadzie,zmowilam SxPac pomogl mi zrozumiec gramatyke jezyka angielskiego.Zaczynam romawic po agielsku i idzie mi coraz lepiej.Pomaga mi moj wnuczek.Dziekuje panie Krzysztofie za wszystkie filmy na Youtube

 342. Dzieki za tak pr oste wylozenie gramatyki,Wasze lekcje sa wspaniale DZIEKI

 343. Ciesze sie ze dzieki Wam moge wreszcie uporzadkowac swoj angielski

 344. Ta cena to śmiech na sali! Najgorsze jest to,że znajdą się naiwni.

 345. Bardzo pomocny materiał i dużo się od Was uczę

 346. Bardzo zachęcająca metoda nauki języka angielskiego.Z przyjemnoscia skorzystam.

 347. SixPaks to wspaniala metoda. Bardzo pomaga w nauce jezyka angielskiego. Gratuluje i dziekuje.

 348. Bardzo chciałbym nauczyć się języka angielskiego ponieważ pracuję za granicą, obejrzałem większość Pana filmów i ten prezent na pewno wykorzystam aby to zrobić. Pozdrawiam. Janusz

 349. Prosto i zrozumiale!

 350. Lepiej rozumiem czasy, łatwiej się nimi posługuję. Pozdrawiam serdecznie Marlena

 351. Bardzo mi sie spodobało spróbuję moze mi sie uda osiagnoc cel nauczenia sie jezyka angielskiego

 352. Bardzo mi odpowiada metoda ńauczania ,przełom nareszcie i szansa dla wszystkich

 353. Doskonała metoda nauki

 354. Dziękuję bardzo przydatne informacje w nauce angielskiego

 355. Bardzo interesujace

 356. Ciekawa metoda i nareszcie coś jasno i konkretnie zostało wyjaśnione, ale trzeba brać jeszcze po uwagę, że niestety nie każdy ma jednakowe zdolności do nauki języków obcych…mimo wszystko dziękuję i pozdrawiam

 357. Jestem bardzo zadowolona z tej metody. Zaczynam ją stosować od dzisiaj.

 358. Bardzo jasno i komunikatywnie.

 359. Słuchając Pana zyskuje pewność, że swobodnie będę porozumiewać się w języku angielskim. Metoda jest doskonała w swej prostocie.

 360. Dzięki 🙂 może jest jeszcze cień szansy dla mnie na nauczenie się języka angielskiego !

 361. Kawał dobrej roboty! Niesamowicie cieszę się, że tu trafiłam. Teraz jęz.angielski wydaje się dużo prostszy. Dziękuję!

 362. Bardzo konkretnie i jasno przedstawione.SixPack to prosta i łatwa metoda dla chętnych przyswoić szybko j.angielski nareszcie pozbyłam się blokady psychicznej

 363. Krzysiek, 1,5 roku biegam po szkołach , kupuje książki i nic mnie tak nie wkręciło w naukę języka jak Twoje filmy na YT. Dziękuje

 364. Uważąc, ze to b.dobra forma nauki. Zetknąłem się już z Waszymi lekcjami w necie chyba na youtubie i były bardzo profesjnalnie i ciekawie zrobione i zaprezentowane. Jestem zainteresowany.

 365. Ciesze sie ze moge uczestniczyc w Pana zajeciach.Dziekuje.

 366. Świetnie i prosto , zaczynam i 31.12.2018 piszę komentarz po angielsku.

 367. mam 52 lata dzięki Wam uczę się angielskiego! dzięki, że jesteście

 368. Witam
  Wreszcie gramatyka jest przejrzysta i nie strasz niezliczoną ilością czasow.
  Dziękuję.
  Kazimierz

 369. Dziękuję za proste wytłumaczenie 7 czasów ,które w końcu zrozumiałam .

 370. Odwaga. Dodajecie odwagi.

 371. Przemawia do mnie takie podejście do nauki języka angielskiego, bo ja jestem bardzo oporna w tej materii.Pierwszy raz spotkałam się z taką metodą i poleciłam ją już paru osobom.

 372. Metoda super.wreszcie znalazłam kogoś kto krótko i jasno wytłumaczył o co chodzi w nauce angielskiego

 373. Bardzo dobra metoda nauki

 374. Dzięki Wam inaczej spojrzałam na język angielski. Dziękuję.

 375. Niecierpliwie czekam

 376. Dziękuję za przekazywane przez Pana informację. Zaczynam dopiero przygodę z językiem angielskim. Lekcje prowadzone przez Pana są bardzo pomocne a przede wszystkim podawana motywacja, by się nie zniechęcać.

 377. Bardzo czytelnie i jasno przedstawił Pan,jak uczyć się języka.

 378. Myślę , że ta metoda da mi efekty .

 379. SixPack to metoda bardzo prosta,łatwa do zrozumienia .Dziekuje bardzo

 380. Bardzo prosto wyjaśnione, do stosowania od zaraz

 381. Przekonuje mnie ta metoda.Warto spróbować

 382. Wideo daje pogląd na to, że jeśli ktoś bardzo czegoś pragnie i dąży do tego to może osiągnąć swój cel szybciej niż myśli, dodatkowo jeśli pojawia się pomysł to trzeba dać mu szansę zaistnieć – business is business a w tym przypadku wyjątkowo trafiony i…. logiczny 🙂

 383. BARDZO PROSTA METODA NAUKI ANGIELSKIEGO. DZIĘKI WAM PRZEŁAMAŁEM BARIERĘ MÓWIENIA.BARDZO DZIĘKUJĘ

 384. Bardzo ciekawe podejście, wiele rzeczy stało się prostszych dzięki Waszym filmom.

 385. Probuje coraz częsciej I mam nadzieje ze dziéki tej metodzie pòjdę do przodu I wreszcie zaskoczę samą siebie ,dziekuje pozdrawiam

 386. Jesteście super Jestem pełen nadziei, że wreszcie przestanę się bać mówić

 387. Wielka radocha z takiego przekazu, prosto, rzeczowo i na temat, wielka przyjemność
  śledzić Twoje lekcje, korzyść ponad wszelkie oczekiwania. Pzdr

 388. jJestem osoba początkująca ,chętnie posłucham i wiem że nigdy nie jest za późno .

 389. teraz wszystko wydaje się prostsze…..ale czy tak będzie????????????? chciałabym w końcu ruszyć z TEGO miejsca

 390. Witam,
  bardzo podoba mi się taki sposób nauki gramatyki! Jestem wzrokowcem, więc to jak najbardziej do mnie przemawia!

 391. Super metoda. Napewno pomoze mi przelamac bariere jezykowa. Dziekuje

 392. Po obejrzeniu niektórych filmów zaczęłam znowu myśleć nad dalszym rozwojem swojego języka angielskiego. Nie ukrywam, że brak umiejętności komunikowania się w języku angielskim blokuje możliwości dalszego rozwoju… Przestałam się uczyć, ponieważ jestem już tym znudzona. Nie chcę się zmuszać do nauki. Zastanawiam się nad wykupieniem kursu, ale nie wiem… na dzień dzisiejszy jeszcze nie mam wystarczająco uzbieranej kwoty 🙁
  Zależy mi na swobodnym komunikowaniu się w języku, dlatego zastanawiam się nad jakimś kursem (byle by był skuteczny). Nie mam większych problemów z rozumieniem tekstu czytanego, pisaniem. Mam problem z rozumieniem języka angielskiego w mowie… Ciężko mi “wyłapać” co ktoś mówi, jeśli nie ma napisów po angielsku. Słyszę tylko takie “blablabla” :/ To sprawia mi właśnie największe trudności w komunikowaniu się w tym języku.

 393. Swietna metoda. Gramatyka wytlumaczona jasno, stala sie zrozumiała. Cos co bylo dla mnie trudne całą szkołę teraz w ciagu kilku minut jest zrozumiale. Bariera psychiczna zanika, a Pan Krzysztof motywuje swoim podejsciem, przeżyciami. Widac, ze kocha Pan uczyć jezyka i czlowiek chlonie informacje. Dziekuje i uklon dla twórców six pack’a.

 394. Bardzo dobra metoda.
  E-mail: [email protected]

 395. Rewelacja, prosto, logicznie, wszystko układa się w jedną spójną całość no i co najważniejsze jest motywacja do nauki !!! Dzięki że jesteście.

 396. Bardzo motywująca historia. Dziękuję za ten film. Jeżeli cała metoda six pack jest tak ciekawa jak fragment przedstawiony w filmie myślę, że warto się nią zainteresować. Czekam ze zniecierpliwieniem na poziom czerwony, mam nadzieję, że będzie równie dobry co poziomy niższe 🙂

 397. Super metoda dzieki której moja motywacja do języka angielskiego jest wieksza..pozdrawiam serdecznie

 398. Jak słuchałam tej wypowiedzi, to wszystko wydało mi się takie proste. Uwierzyłam, że jestem w stanie się nauczyć języka angielskiego.

 399. Obserwuje Wasz kanał od dłuższego czasu. Powiem tylko jedno, nikt wcześniej w tak jasny i fajny sposób nie pokazał, ze nauka angielskiego może byś szybka, łatwa a przede wszystkim przyjemna.

 400. Świetna metoda powoduje inne spojrzenie na jezyk a dotychczasowe bariery przestaja miec znaczenie.Rewelacja.

 401. Tomek
  Chcę zacząć w końcu rozmawiać bez obawy że nie potrafię. Ten materiał w tym mi naprawdę pomaga

 402. SixPack startuję z kolejną metodą, dotychczasowe efekty są mierne będę się dzielić jak mi idzie

 403. Fajnie wytłumaczone:)kilka minut i juz odrózniam czasy:))

 404. Świetne tyle lat się uczyłem angielskiego i nic a na tym kanale nauczyłem się podstaw w tydzień

 405. super film, dodał mi otuchy i dał motywację do kontynuowania nauki.

 406. Super metoda. Bardzo mi się podoba.

 407. dzięki , uczę się już jakiś czas i ciągle mam problemy z mówieniem i zrozumieniem mowy , bariera psychiczna zapewne . ale widzę ze niemożliwe stało się możliwe …..

 408. Świetny sposób wytłumaczenia six packa ( sześciu podstawowych czasów) +Present Perfect

 409. Bardzo przydatne komentarze I uwagi na temat nauki jezyka. Szczegolnie uwagi totyczace tworznia zdan przeszlosc terazniejszosc przyszlosc. Do tej o ry mialem problem z tworzeniem zdan I ze zozumieniem zdan wypowiadanych przez innych.

 410. Zostałam zachęcona ponownie dziękuje. Pozdrawiam

 411. Mam już trochę lat i nauka jakoś mi nie wychodziła, dzięki tej metodzie widzę że dam radę ogarnąć angielski i przełamie barierę niemocy i zacznę rozmawiać.Dziękuję i pozdrawiam

 412. Super metoda – dzięki niej widzę że można nauczyć się języka niezależnie ile się ma lat

 413. Bardzo ciekawie to wygląda 🙂

 414. Oglądam wszystkie filmiki i dzięki Panu przelamalam się i zaczynam mówić po angielsku.

 415. Wreszcie dowiedziałem się jak łatwo i szybko mogę nauczyć się języka angielskiego oraz zrozumieć podstawy gramatyki

 416. Uczyłam się angielskiego bardzo długo a mimo tego nie potrafię się do chwili obecnej swobodnie komunikować. Zżerał mnie stres i z nerwów zapominałam słownictwa bo bardzo chciałam się poprawnie wypowiedzieć. Metoda,którą pan propaguje dzięki swej prostocie pozwala poukładać sobie pewne schematy i mam nadzieję pokonać lęk przed komunikacją w obcym języku. Szkoda,że nie uczą w ten sposób w szkole.

 417. Wideo bardzo mi się podobało, w kilku zdaniach objaśnia Pan jak w prosty i zrozumiały sposób uczyć się gramatyki języka angielskiego. Zachwyciła nie również ciężka droga którą musiał Pan przejść Pana upór i odwaga wszystko jest to godne podziwu i uznania. Serdecznie pozdrawiam i czekam na kolejne filmiki.

 418. Uważam, że nie chodzi tutaj tylko o PRODUKT! Pan Krzysztof ma odpowiednie predyspozycje, dzięki którym CHCE się uczyć razem z nim. Z samych filmów na YT nauczyłem się więcej niż w szkole średniej. Panie Krzysztofie, działa Pan niczym motor napędowy, swoim podejściem, gestykulacją, tonem, doprowadza Pan do sytuacji w której po prostu CHCE się uczyć!! Oby więcej w życiu takich nauczycieli !! Dziękuje za SixPack!

 419. Dzięki wam mam motywację do nauki angielskiego, dziękuję!

 420. Na razie wszystko wydaje się proste i logiczne,zainteresowało mnie.Czekam na ciąg dalszy

 421. Cały czas mam opory (jakieś hamulce, ryzy), ale w końcu, mam nadzieję je przełamię ☺

 422. Bylam zniechecona i przez to tez zablokowana. Film dodal mi wiary ze moge sobie poradzic. Ciesze sie ze mam z Wami kontakt bo moj angielski ‘improve day by day’.

 423. W końcu przestane sie bać ze nauka języka angielskiego jest dla mnie niemożliwa.

 424. Przekonuje mnie Pana argumentacja i mam ochotę poeksperymentować z nauką angielskiego. A nuż zacznę swobodnie gadać z moimi irlandzkimi krewniakami?

 425. Cieszę się że odkryłam Pana filmy. Nie boję się już rozmawiać z kolegami z pracy. Okazuje się że oni mnie świetnie rozumieją. [email protected]

 426. Przekonałeś mnie, spróbuje twojej metody. Inne mi nie wyszły

 427. Dziekuje za motywacje Wspaniala metoda do nauki jezyka dzieki ktorej angielski staje sie latwiejszy. Pozdrawiam

 428. Film jest rewelacyjny, prosto podana gramatyka. Jestem zachwycona proszę o więcej.

 429. Pan, Panie Krzysztofie przyczynił się w ZNACZNYM stopniu do rozwoju umiejętności mówienia wielu tysięcy ludzi. Mówienia bez wstydu i ograniczeń. Życzę, aby nauczył Pan drugie tyle i więcej.

 430. Nie mogę się doczekać innych wspaniałych metod nauczania

 431. Warto posłuchać nawet jeżeli ktoś to zna, warto utrwalić i przećwiczyć

 432. Przedstawienie gramatyki za pomocą tabelki jest świetnym pomysłem zwłaszcza dla “wzrokowców”, do których należę. Dziękuję i pozdrawiam

 433. Przekonałeś mnie. Wypróbuje twoją metodę

 434. Six Pack daje motywację, nie odbiera marzeń nauczenia się języka angielskiego. Bardzo dziękuję że jesteście.

 435. Masz rację Krzysztof ile można się uczyć i nie umieć “” ust otworzyc”
  thank you very much for your six Pack

 436. Super , ☺☺☺ bardzo motywujace nagranie , dziekuje i przosze o wiecej takich, pozdrawiam

 437. Bardzo fajnie Pan tłumaczy! Daje dużo motywacji!

 438. Niesamowita metoda, jestem pod jej wrażeniem. Dziękuję Panie Krzysztofie. Pozdrawiam 😉

 439. Świetna metoda. Mam nadzieję,że dzięki niej w końcu pokonam trudności w stosowaniu czasów,szczególnie past tenses

 440. Bardzo interesująca i motywująca metoda nauki języka angielskiego.

 441. Po obejrzeniu pierwszy raz wiedziałem że to jest to. Wszystko logiczne że aż boli. Szkoda że tak późno bo już jestem po czterdziestce, ale mam dzieci które zaczynają się uczyć i nie mogą uwierzyć że angielski jest taki prosty. Dzięki

 442. Ciekawy sposób przekazania wiedzy. interesujacy, brak monotonni za co dziekuje

 443. Super-to jest prawdziwa nauka obcego jezyka i bardz chce ja pobierac… bardzo mi sie podobalo

 444. Bardzo pomocne i proste przekazanie wiedzy, doświadczenia. Bezcenne rady. Dziękuje.

 445. Wszystko wydaje się takie proste. Bardzo dobra metoda uczenia się angielskiego. Może wreszcie uwierzę w siebie. Ale bez pracy się nie obejdzie. Ćwiczyć mowę, gramatykę, jeszcze raz ćwiczyć i dużo słuchać. Oto klucz do sukcesu.
  Oczywiście z ogromną pomocą tej metody. Jest super!!!!

 446. Pana lekcję pokazały angielski z tej drugiej przyjemniejszej strony a szczególnie metoda six pack , oglądnąłem wszystkie odcinki na kanale jak i śledzę na bieżąco każdy nowy pozdrawiam serdecznie .

 447. Pan jest przekonujący i dający nadzieję, że każdy może nauczyć się angielskiego.

 448. Dziękuję za pomoc

 449. Niby w szkole to już slyszałam, ale to co mówisz rozjaśnia zddcydowanie

 450. Uczyłam się na pamięć całej gramatyki cieżko było to zapamiętać zresztą i tak wszystkiego nie opanowałam jestem samoukiem w szkole nie miałam Angielskiego a pan w taki prosty sposób wszystko opisuje bardzo miło pana poznać dziękuję za to że pan naucza i mogę czerpać naukę ☺️

 451. Bardzo fajna metoda,otwiera oczy i ułatwia naukę, dziękuję!!!

 452. Bardzo ciekawy materiał 🙂

 453. Film pokazuje że nie jest to takie straszne, korzystam z filmików, wskazówek, wszystko prosto i obrazowo wytłumaczę, bardzo przydatne

 454. Bardzo przejrzysta metoda. Cieszę się, że wreszcie jest to tak logicznie wytłumaczone. Rewelacja.

 455. Dla mnie jest Pan odkryciem roku. Cieszę się, że znalazłam Pana na YT. I dzięki Panu wzrosła moja motywacja do nauki tego języka. Dziękuję

 456. Najprostsze rozwiązania są najlepsze Czemu tego w szkole nie uczą Grafika ponadto pomaga szybko przypomnieć..
  Jak to było namalowane… może jest jednak sznasa dla mnie na mówienie w języku angielskim

 457. Dziękuję bardzo prosto wytłumaczone zasady tworzenia czasów j. angielskim

 458. Jestem pełen nadziei że wreszcie będę mógł rozmawiać bez stresu po angielsku. Wygląda to obiecująco.

 459. Bardzo prosta, logiczna i przyjemna metoda nauki! Dziękuje Pozdrawiam

 460. Łatwe i zrozumiałe, ale present perfect wymaga bardziej szczegółowego wyjaśnienia /since, for/.

 461. Super wyjaśnione czasy

 462. Niesamowite jakie proste, uczą mnie angielskiego kilka lat , a dopiero teraz gramatyka została wytłumaczona tak że zrozumiałem I co najważniejsze zapamiętałem, jak będzie tak dalej to zostaje aż zacznę mowic tak jak chce , a chce szybko , płynnie I poprawnie komunikować się w świecie biznesu. Polecam

 463. Całe życie od podstawówki do studiów uczyłam się angielskiego…
  Teraz od roku mieszkam w UK.
  Te lata nauki dały mi tylko jakaś bazę, podstawy. Było w tym pełno gramatyki (do dziś pamiętam walkowanie czasu zaprzeszlego) i słówek. Ale widzę w jak bardzo zły sposób tłumaczono mi czasy,z którymi do tej pory mam problem.
  Tz juz nie mam! Bo pojawił się sixpack!
  Matko jakie to proste! !!!!!
  Czekam z wypiekami na więcej.
  Uwielbiam rozmawiać z Anglikami, dzięki Wam.
  Dziekuje. ..

 464. To jest rewelacyjne podejscie do nauki 🙂

 465. Bardzo ciekawa metoda. Dziękuję, że przedstawił Pan mi ten sposób nauki!

 466. Im więcej Pan mówił tym bardziej otwierały mi się oczy, tak ukazało się nowe spojrzenie na język angielski…

 467. Być może teraz ruszę z nauką języka angielskiego! Liczę na to!

 468. Konkretnie, przejrzyście, a przede wszystkim z pasją tworzone materiały, szybko można sie przekonać, że nauka angielskiego może być przyjemna. Polecam każdemu szukajacemu motywacji.
  Pozdrawiam!

 469. Six pack to prosta i skuteczna metoda pozwalającą opanować podstawowe czasy w języku angielskim. Dzięki przejrzystej i nieskomplikowanej grafice tabelka zapada w pamięć. Jesteście genialni, to rewolucja w nauce języka angielskiego. Dziękuję!

 470. Super sprawa, ta metoda nauki jest najlepsza.

 471. doskonała sprawa dostałem fajnego kopa do mobilizacji – dzięki

 472. dostałem fajnego kopa do mobilizacji – dzięki

 473. Bardzo interesujące i proste przesłanie, jeśli chodzi o naukę angielskiego. Bardzo dziękuję.

 474. Z ciekawością wysłuchałam i obejrzałam prezentowany materiał, próbuje się nauczyć angielskiego ale z miernym skutkiem. Mam nadzieję, że prezentowana metoda przyniesie efekty chociaż mój wiek nie zachęca do takich przedsięwzięć .
  Kolejne kursy angielskiego raczej mnie zniechęcały bo poziom nauczania był żenujący . Oby się udało teraz !!!

 475. Dzieki
  Z jednej strony jestem zdołowany ze znalazłem ta metodę ponieważ uświadomiła mi iż moja nauka przez dwa lata idzie w mozolnym tępie a z drugiej ciesze się ponieważ jest to klarownie wytłumaczone i o wiele była by prostsza nauka jak wiedział bym te podstawy na początku.

 476. Dziękuje za proste i zrozumiale tłumaczenie nauki języka….

 477. Bardzo fajna metoda żeby nauczyć się języka z łatwością.

 478. Najlepsza metoda nauki. SixPack boski!!!! 🙂

 479. Pierwszy raz o tej metodzie uslyszalem od ojca po przesluchaniu kilku lekcji stwierdzam ze to jest naprawde super. Smialo moge polecic moim znajomym. Pozdrawiam

 480. Wygląda pięknie, ale trochę niedowiarstwa jeszcze we mnie jest

 481. Byłem za granicą I pierwszy raz załatwiłem swój problem sam Po angielsku! Nie był to język jaki uczą w szkołach Ale dałem radę Jestem z tego dumny Dzięki Wam się przelamalem Dziękuję i pozdrawiam

 482. Rzeczywiście zagadnienia gramatyki są bardzo proste. Nikt nigdy nie wytłumaczył mi tych zasad w tak prosty sposób. Dziękuję, bardzo pouczające video.

 483. Drogi Panie Krzysztofie,
  prowadzi Pan tak sugestywnie swoje webinary, popierając to wszystko swoim doświadczeniem osobistym w dochodzeniu do nowoczesnej metody nauki języka angielskiego Sixpack, że trudno jest się oprzeć przed rejestracją na kolejny. Pomimo, iż jestem osobą, która poza sobą ma okres aktywnego życia zawodowego, w którym nie zdołałem przyswoić j. angielskiego, próbuję on-line coś czynić, aby uaktywniać swój mózg poprzez naukę słów i zwrotów angielskich. Pomimo, iż nie posiadam pełnych Pana materiałów szkoleniowych związanych z metodą Sixpack, zdołałem w sposób podstawowy poznać tą metodę i staram się rozwijać jej dalsze poznanie.
  Serdecznie pozdrawiam Pana i cały Zespół Quest for English
  Z poważaniem
  Jan Kulpiński.

 484. Świetna spawa, Pan Krzysztof mók mentor do nauki j.angielskiego

 485. Podaje Pan dość innowacyjna metodę na naukę gramatyki, mam nadzieję, że i u mnie zadziała

 486. Wspaniala metoda !!!! Dzieki niej mam wiecej odwagi do rozmowy pokonalam bariere wstydu ze powiem cos nie tak I ucze sie angielskiego z przyjemnoscia.Pozdrawiam

 487. Konkretny film. Pozwala spojrzeć na naukę języka z innej perspektywy 🙂

 488. Bardzo motywujące i zachęcające do dalszej nauki. Pozdrawiam

 489. Od zawsze miałam problem z używaniem czasów, który w jakich sytuacjach. Teraz wszystko wydaje się proste 😉 DZIĘKUJĘ!

 490. Metoda świetna dla wszystkich wiecznie początkujących

 491. Już kiedyś to widziałem. Ale nadal aktualne. Pomimo tego, ze uczę się z kursów audio.

 492. Slucham lekcji z wielka przyjemnoscia.Doskonala metoda,Super!!!

 493. Dziekuje za przedstawienie gramatyki w pigulce.Jest prosta do opanowania.Zastosuje ta metode do nauki jezyka angielskiego.Wszystkie informacje byly w prosty sposob przedstawione.

  DZIEKUJE Grazyna

 494. English is easy with SIXPACK 🙂

 495. W końcu zaczynam pojmować ten Present Perfect, który dla mnie jest czarną magią…

 496. Konkretne wytłumaczenie .Wszystko wydaje się dużo prostsze w w używaniu czasów.Dziekuje

 497. Dzieki panu zacząłem być śmielszy i więcej staram sie mòwić i pytać Anglikow i nie przejmuje sie że nie mówie poprawnie gramatycznie ważne że mnie zrozumieja kiedy trzeba.

 498. Nauka angielskiego stała się przyjemnością.

 499. Super metoda Panie Krzysztofie

 500. Prosta, zrozumiała i łatwa do zapamiętania metoda, której powinni uczyć w szkole!!!

 501. Nigdy nie uczyłam się j. angielskiego(50+). Słuchając Pana wydaje się to takie proste i nabrałam ochoty na naukę.

 502. Mam już swoje lata , ciężko mi zapamiętać niektòre zwroty j.angielskiego,tabela jest jasno objaśniona, sprubuję tej metody, może się uda.

 503. Szczerość, mądrość, ogromna empatia, rozumienie ludzi, odwaga, pasja, medialność, poczucie humoru (…), czyli Człowiek od Dużych Spraw. Chyba z tej samej planety co Jerzy Zięba. 🙂 Przepraszam za skojarzenie, ale obaj Panowie dajecie nadzieję. I to nie tylko na przełamywanie barier językowych czy medycznych paradygmatów.

  Wielkie dzięki!

 504. Six Pack…Latwy do zrozumienia i zapamietania. Bardzo ulatwia nauke angielskiego

 505. Jestem bardzo ciekawa.

 506. Jestem początkującym nowicjuszem w tym temacie, i mimo że nie jestem pierwszej młodości to po obejrzeniu filmiku, SixPack zdecydowanie mnie przekonuje do nauki tego języka.

 507. Podoba mi sie .mam nadzieje ze pozbede sie blokady I w koncu zaczne mowic

 508. Osoba z taką dynamiką i klarownym przekazem … tylko się uczyć !

 509. Dziękuję za te wspaniałe lekcje wiele mi pomogły a jestem już tuż przed piedziesiatką.

 510. Nie jestem juz pierwszej mlodosci i nauka jezyka angielskiego sprawia mi duzo klopotow. Dzieki Panu Krzysztofowi i sposobie w jaki przedstawia niezrozumiale dla mnie zagadnienia gramatyczne zaczynam wierzyc, ze w koncu dam rade. SixPack jest bardzo zrozumialy i prosty w konstrukcji. Nareszcie wiem o co w tych wszystkich czasach chodzi.No i oczywiscie wymowa 🙂 GENIALNE! Dziekuje serdecznie 🙂

 511. Rewelacyjna metoda wszystko wydaje się takie prostsze

 512. Tyle w Panu entuzjazmu. Nie spotkałam dotąd nauczyciela z taką pasją. To się udziela słuchaczom. Podziwiam i dziękuję.

 513. Podejmuję wyzwanie. Dziękuję i pozdrawiam.

 514. Cieszę się,że istnieje taka medoda nauczania.Tabelka przedstawiona w programie jasna i bardzo czytelna dla mnie.Dziękuję,że mogę uczyć się z Wami.

 515. Dopiero zaczynam swoją przygodę z językiem angielskim więc myślę że te informacje mi się bardzo przydadzą. Dziękuję

 516. Świetna metoda 🙂

 517. SixPack który pan przedstawił jest najlepsza formą zrozumienia języka angielskiego.Tutaj wszystko zostało w bardzo prosty sposób wyjaśnione,dla mnie jest Pan najlepszym nauczycielem. Dziękuje i pozdrawiam:)

 518. Rewelacyjna sprawa.Nic tylko się uczyć.

 519. Uwielbiam Krzysztofa 🙂 I ciągle walczę.

 520. Uświadomił mi Pan, że sposób nauki proponowany w polskiej szkole uczy o języku, a nie języka. Sposób w jaki pan omówił czasy jest prosty, jasny i logiczny. A co za tym idzie łatwy do zapamiętania.

 521. Bardzo dobra metoda nauki języka angielskiego. Jest bardzo łatwa do zrozumienia.

 522. Świetny materiał. Osobiście chciałbym pozbyć się tego WSTYDU. Próbowałem . . . i nic. Może znasz na to jakiś sposób?

 523. Bardzo pomocny sposób do nauki ,Dzięki

 524. Wierzę, że nauczę się mówić po angielsku. Do tej pory miałam blokadę, ale widzę światełko w tunelu 🙂

 525. Świetne nagranie.prosty a zarazem bardzo konkretny przekaz… dziękuję

 526. Film bardzo ciekawy pokazujący determinację i siłę woli Pana Krzysztofa. Nie spodziewałcem się że naukę angielskiego można tak uprościć, do 6 kratek:) świetny materiał.

 527. Ciągle się uczę ale idzie mi to kiepsko

 528. Uczyłam się 6 lat, a zawsze przed powiedzeniem czegoś musiałam się zastanowić, jak to poprawnie ująć. W związku z tym, płynna rozmowa nie była możliwa.Dzięki Waszym webinarom nabrałam odwagi do mówienia w miejsce ciągłego zastanawiania się czy forma jest poprawna. Dziękuję.

 529. Super metoda nauki języka angielskiego,konkretny i ciekawy material. Pozdrawiam.

 530. wreszcie nauka dla przeciętnego ucznia i ludzi z różnymi blokadami w nauczaniu języka angielskiego.Ta prosta metoda naprawdę dociera i pokonuje różne przeszkody w znalezieniu czasu i sposobu na organizowanie najlepszej dla siebie wersji nauczania.

 531. Panie Krzysztofie,mogę Pana słuchać bez końca i zawsze coś nowego przyswajam.Dziękuję

 532. Dzięki Panu nauka angielskiego stała się łatwiejsza i bardziej zrozumiała . Pozdrawiam

 533. Twoje filmiki bardzo mi pomogły zrozumieć to co wydawało mi się zawiłe.

 534. Podobała minusie zasada eliminacji samogłosek, która świetnie koryguje wymowę!

 535. Wszystko wydaje się proste dzieki

 536. Bardzo dziękuję za pomoc, dzięki tym filmom wiem więcej niż podczas kilkuletnich zajęć w szkole

 537. Bardzo łatwa metoda nauki angielskiego. Z pewnością będę ją stosować.

 538. nareszcie angielski bedzie dla mnie przyjemnoscia

 539. Wow- super , nareszcie coś konkretnego

 540. Zrozumiałam tworzenie, konstrukcję czasów

 541. Pańska metoda zapowiada się fascynujaco…Może w końcu dzięki niej nauczę się angielskiego ..

 542. Osobiście nie mam problemów z inicjowaniem rozmów z obcokrajowcami .Pływałem kiedyś na polskich statkach instynktownie ja i niektórzy moi koledzy stosowaliśmy metodę sprint i anglotok nie znając ich jeszcze zazwyczaj z pomyślnym skutkiem

 543. Dzięki Wam odblokowałem się i zaczęłam na nowo uczyć się języka. Tym razem jednak z zupełnie innym nastawieniem – wiem, że można i że się uda. Nagle wszystko zrobiło się takie proste i przejrzyste. Dziękuję i proszę o jeszcze! Czekam na ‘czerwoną’ książkę.

 544. Dzięki Quest for English w końcu mam nadzieję, że to czego się uczę, zostanie w glowie 🙂 Bardzo dziękuję.

 545. Bardzo mi się podoba zaczynam się uczyć pozdrawiam

 546. Naprawdę dobre filmiki dzięki “six pack eanglish” zrozumiałem gramatykę z 8 lat nauki w kilkadziesiąt minut

 547. To było interesujące,precyzyjne i obiecujące!Dziękuję

 548. Rzeczywiście nowatorska metoda, przyjazna dla uczących się języka angielskiego. Bardzo intuicyjna.

 549. Bardzo przydatny materiał

 550. jak nie teraz to kiedy

 551. Super.Może w końcu zacznę mówić po angielsku