Panel logowania

JAK UCZYĆ SIĘ ANGIELSKICH SŁÓWEK BIZNESOWYCH?

W dzisiejszych czasach już niemal każdy ma w swojej pracy do czynienia z językiem angielskim – w mniejszym lub większym zakresie. Komunikację potrafi utrudniać jednak brak znajomości fachowego słownictwa. Jak myślisz, ile słówek musisz opanować, aby swobodnie operować angielskim w Twojej branży? Zapewniam Cię, że mniej, niż może Ci się wydawać 🙂

Bez względu na to, czy odpowiadasz za komunikację z klientami, zamawiasz podzespoły u zagranicznych kontrahentów, przygotowujesz dokumentację czy po prostu pracujesz w gronie obcokrajowców – język angielski już jest, albo niebawem może być Ci bardzo potrzebny. Zwłaszcza, jeśli chcesz rozwijać dalej swój biznes lub swoją karierę i awansować na kolejne szczeble.

Jak sobie radzisz obecnie z angielskim? Prosisz innych o pomoc? Blokujesz się, kiedy w rozmowie padnie nieznane Ci słowo? Pisząc maile sięgasz do translatora Google? Ile czasu Ci to zabiera?

Wyobrażasz sobie, jaka to byłaby satysfakcja rozumieć całą wypowiedź, a nie tylko wyłapywać kontekst spomiędzy niezrozumiałych wyrazów?

Chcę zwrócić Twoją uwagę na dwa zagadnienia:

 1. po pierwsze na to, jak ocenić, ile fachowych słówek jest Ci tak naprawdę potrzebnych w pracy,
 2. a po drugie, jak mądrze się ich nauczyć – efektywnie, bez wkuwania na siłę. Pokazuję to na konkretnych przykładach.

Obejrzałeś/aś?

A zatem wiesz już, że uruchomiliśmy zapisy na Bezpłatną Konferencję Online połączoną z bardzo merytorycznym szkoleniem angielskiego biznesowego i oficjalną premierą programu Biznes English. Całe wydarzenie potrwa około 1,5 godziny.

czwartek, 10 października 2019

godzina 20:00 (czasu polskiego)

Wypełnij poniższy formularz, aby zapisać się na Bezpłatną Konferencję Online.

UWAGA!

Bardzo proszę, zwróć uwagę, czy w adresie email nie ma żadnych literówek!

[contact-form-7 id="2717" title="Kampania Marzec"]

ODBIÓR PREZENTU:

Prezent jest niezwykle atrakcyjny – w Twoje ręce trafi cały rozdział Negocjacje Międzynarodowe International Negotiations pochodzący wprost z kursu Biznes English!

Aby odebrać prezent, zostaw swój komentarz tutaj, na blogu.

O czym należy napisać?

O swoich wrażeniach po obejrzeniu tego materiału. Podaj chociaż jeden wniosek, jaki wyciągasz z tej wideo-lekcji. Podaj jakąkolwiek informację, która Cię zaskoczyła. Napisz, czego się nauczyłeś/aś.

W imieniu Krzysztofa – zapraszamy!!!

366 responses on "JAK UCZYĆ SIĘ ANGIELSKICH SŁÓWEK BIZNESOWYCH?"

 1. Świetny pomysł na zapamiętywanie słówek napewno wypróbuje gdyż wkuwanie mi nie pomaga. Dziekuje

 2. Genialne w swej prostocie – uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich, na każdym etapie nauki. Poparte praktyką i doświadczeniem rady sprawdzają się najlepiej.

 3. Pana kreatywne podejście do uczenia się jest super!!

 4. Świetne wskazówki. Chyba nie ma nic gorszego uczyć się wszystkiego a tak naprawdę niczego.

 5. Jestem bardzo zaskoczona stosunkowo niewielką ilością zwrotów i słów jakie należy umieć do wstępnej komunikacji w pracy. Zacznę od nich już dziś, dzięki czemu będę mogła wyjechać do USA w przyszłości i cieszyć się poznawaniem nowych terenów. W szkole co tydzień miałam kartkówki z 3-4 stron słowek A4, a po wejściu że szkoły nie potrafiłam się komunikować na takim poziomie jaki podobno umiałam “w teorii”. Byłam zniechęcona przez tyle lat do języków, lecz po zapoznaniu się z tym wideo wierzę, że mój język angielski szybko się polepszy 🙂 dziękuję!

 6. Nie ilość ale jakość i praktyka. Perfekcjonizm częsta pułapka dziękuje za przypomnienie.

 7. Wszystko się wydaje takim łatwym. Już chcę mi się spróbować takiej opcji nauczenia się języka. Dziękuję za informację.

 8. Bardzo pomocne, na pewno pomoże w nauce słówek. Dziękuję

 9. Nauczyłam sie jak ważny jest konyekst uczac sie slow

 10. Właśnie wypisałam pierwsze 30 słów z branży księgowej i zacznę wdrażać technikę budowania zdań z ich użyciem.Dobry pomysł. Pozdrawiam

 11. Nauka jezyka dzieki metodzie six pack English daje wymierne efekty I chec do dzialania.

 12. świetny pomysł, bardzo mi się podoba

 13. Dziekuje za kolejna dawke przydatnych informacji. Tylko 50 słów i 30 zwrotów 🙂 jestem w szoku.

 14. Podoba mi się idea ograniczenia ilości słówek i zwrotów do kilkudziesięciu pozycji. Wydaje się to proste do zrobienia i motywuje, żeby to szybko zrobić.

 15. Jak zawsze świetnie! Żałuję, że tak późno trafiłam na Pana i całą ekipę która stoi za Quest for English. Zmotywował mnie Pan jednak do rozpoczęcia zawalonych dawno studiów i jestem od niedawna Świeżakiem w świecie angielskiego biznesowego 🙂

 16. Rewelacyjny materiał, który pomaga uwierzyć, że każdy może nauczyć się odpowiedniego słownictwa w stosunkowo krótkim czasie.

 17. Zaczynam się uczyć angielskiego aby móc aplikować do międzynarodowych firm. W szczególności jest mi potrzebne słownictwo biznesowe jak i skuteczna metoda zapamiętywania. Bardzo przydatne wskazówki, które naprawdę pomagają oswoić się z danym słownictwem jak i skutecznie uczyć się języka. Polecam na 200%. Dziękuję i pozdrawiam 🙂

 18. Ten system nauki ma sens także przy nauce języka “towarzysko- rekreacyjnego”

 19. Genialny sposób zapamiętywania słownictwa, a przy okazji też jest opcja utrwalenia wielu innych słówek. Super.

 20. Zaskoczyła mnie niewielka ilość słów – kluczy branżowych, którą należy zapamiętać by w miarę swobodnie sobie poradzić w komunikacji.

  Pozdrawiam serdecznie

 21. Krzysztofie,
  po obejrzeniu tej lekcji doszedłem do wniosku , że ja w moim języku ojczystym też używam określonej ilości zwrotów dla komunikowania się z innymi osobami. zaskoczyło mnie to , że już 30 ( trzydzieści)zwrotów może uruchomić cały proces. Zrobiłem krótką analizę mojego komunikowania się w języku polskim i …..bingo, tak jest.
  Wniosek: używam narzędzi w języku polskim nie wiedząc, że można je zastosować również w nauce języka angielskiego.Dzięki za pokazanie technologii tego procesu.
  Pozdrowienia dla całego ZESPOŁU

 22. I’m coming back with my English, lessons are great

 23. Urodziłeś się by uczyć ! Super sprawa ten materiał ! Best Regards !!!

 24. Po kilku latach szkolnej edukacji angielskiego ciężko było się komunikować
  Po kilku tygodniach z Quest for English robię to bez problemu
  Dzięki 🙂

 25. Niekonwencjonalne, intuicyjne podejście do tematu. Na luzie, bez wkuwania..małymi kroczkami do przodu…to może zadziałać:)

 26. Witam.
  Panie Krzysztofie,uczestniczę we wszystkich webinarach prowadzonych przez Pana i za każdym razem uczę się czegoś nowego.Pana metody nauczania sprawiają że uczę się o wiele szybciej niż na innych kursach.
  Ten materiał jak każdy jest opracowany w bardzo czytelny sposób.
  Pokazuje,że do komunikacji potrzebny jest tak niewielki zasób słów.
  Dziękuję za możliwość uczenia się z Panem.
  Pozdrawiam.
  Justyna.

 27. Proste i logiczne, po obejrzeniu wideo zwrot został w głowie. Czas wypróbować następne. Dziękuję za cenne wskazówki.

 28. Wszystkie wyrażenia, słowa poznałam dzięki Qustfor English , dziękuję uczę się tylko z wami .

 29. Wideo z tobą to czysta przyjemność! Dziękuje za udostępnienie wspaniałej metody nauki! Te zwroty które tu poznałem już teraz się mi przydadzą. Do zobaczenia na konferencji!

 30. Witam.
  Z niecierpliwością oczkuję na premierę waszego nowego produktu.
  Uczę się z wami i nie wyobrażam sobie nauki Angielskiego z kim innym.
  Pozdrawiam
  P.S.
  Kasę na nowy podręcznik już przygotowałem.

 31. Bardzo zaciekawiła mnie tematyka zwłaszcza, że będzie ona obejmowała aktualne trendy biznesu mega wartość jak dla mnie.

 32. Żeby wszyscy nauczyciele języka angielskiego tłumaczyli tak jak Pan Krzysztof! Przecież metoda 50+30 jest genialna! Dziękuję! Zabieram się do pracy i czekam na konferencję 🙂

 33. Wspaniałe i pokrzepiające jest Pana podejscie, w pelni nastawione na komunikację a nie na perfekcję poprawnosci wypowiedzi od pierwszego dnia. Bardzo cieszę się na konferencję i ciekawi mnie cały program, a dziś zabieram się za spisanie zwrotów, jak ogarnę 10 dziennie, to będzie mój mały sukces i pierwszy krok. Dziękuję

 34. Uczenie się słów i zwrotów w kontekście to niesamowicie prosty a zarazem trudny koncept. Prosty, ponieważ łatwy do wykonania a trudny bo trzeba przeskoczyć nawyki wyniesione ze szkoły, gdzie często każe się uczyć dzieciom olbrzymiej ilość słów w krótkim czasie na zaliczenie.

 35. W nauce języka kontekst był jest i będzie najważniejszy, tylko nie zawsze o tym pamiętamy

 36. Niezwykle prosta metoda, która pozwoli nauczyć się słownictwa biznesowego. Zabieram się już do wypisywania słówek!

 37. Dziękuję za cenne informacje na temat nauczania słówek, bo jet to dla mnie problem. Pozdrawiam.

 38. Dzięki za wideo i porady!
  Po obejrzeniu widzę światełko w tunelu i szansę dla siebie na opanowanie angielskiego w stopniu komunikatywnym.

 39. Co prawda jestem już za stary by wiązać z językiem angielskim swoją przyszłość w pracy (jestem rencistą i prawie emerytem) niemniej próbuję uczyć się dla własnej satysfakcji i muszę przyznać, że widzę efekty i sprawia mi to przyjemność! Szkoda, że Six Pack nie powstał przynajmniej 30 lat wcześniej!!!

 40. Wcześniej już miałem taką myśl, aby spróbować uczyć się słówek w kontekście – w konstruktach zdaniowych, ale nie miłem pewności, że to będzie dobra metoda i nie poświeciłem tej metodzie należytej uwagi. Po dzisiejszej lekcji wideo, jestem przeświadczony i zmotywowany, aby konsekwentnie stosować ten system w nauce słówek. Dziękuję bardzo za materił w tym wideo.

 41. Bardzo przydatne wideo

 42. Ciekawe podejście do zagadnienia nauki komunikatywnego języka – prosto, zwięźle bez udziwnień.

 43. Włożenie zwrotu w zdanie jest prostym sposobem do zapamiętania i utrwalenia angielskiego słownictwa .

 44. Bardzo ciekawa metoda, spróbuję przetrenować i sprawdzić jak to działa. Rzeczywiście zapamiętanie słownictwa jest dla mnie dużym problemem. Dziękuję!

 45. Bardzo podoba mi się nieszablonowe a zarazem tak proste rozwiązanie nie przejmować się gramatyka całe życie uczyli mnie w szkole tylko gramatyki. Kiedy zakupiłam wasz kurs otworzyłam się z językiem angielskim na ludzi bo zrozumiałam że gramartka to niewszystko.

 46. Szkoda, że w szkole nie uczą w ten sposób, wszyscy by umieli posługiwać się językiem, a tak większość i tak nic się nie nauczy i ma “wstręt” do nauki języków. Brawo Panie Krzysztofie.

 47. Dalej nie mam pewności, czy mój poziom znajomośći języka angielskiego jest wystarczający, by myśleć o angielskim biznesowym.

 48. Chcę uczyć się angielskiego tak żeby samo wchodziło do głowy bez wkuwania słówek na pamięć

 49. Krzysztof jesteś the best. Komunikacja to to czego trzeba się nauczyć i mówić bez stresu, a Ty konsekwentnie przypominasz o tym i niezwykle skutecznie motywujesz do działania nie tylko w sferze językowej.
  Biznes english to świetny pomysł, bo ileż można “rozmawiać o pogodzie”

 50. Powinno sie znac 1000 slow, a trudno je zapamietac i nie pomylic ich podczas rozmowy

 51. Akurat 10.10 mam urodziny, więc nie wiem czy będę na szkoleniu, acz się postaram. Natomiast ten filmik tylko potwierdza, iż najlepszą metodą nauki jest praktyka. Podobnie uczyłam się języka polskiego. Trudniejsze słowa tylko dzięki tworzeniu zdań czy zwrotów. Nawet związki frazeologiczne “wpakowywałam” do dialogów i zdań. W ten sposób człowiek szybciej i naturalniej poznaje język.

  Szukanie w przeróżnych przeglądarkach to norma, ale są też inne sposoby, np. pisemna rozmowa via internet z obcokrajowcem w języku, który poznajemy.

  Dzięki temu filmikowi wiem, że nie tylko ja tak tam, a to znaczy, że to działa, przynajmniej na część ludzi. Bynajmniej się nie poddam i w ten sposób poznam jeszcze język niemiecki.

  Z pozdrowieniami.

 52. Paweł

  Pańska nauka niesamowicie mi pomaga, dzięki prostocie w tłumaczeniach szybciej rozumiem i przyswajam potrzebną mi wiedzę. Dziękuję.

 53. Bardzo przydatne materiały. Dziękuję

 54. Przekazuje Pan wiedzę w sposób niezwykle logiczny i bardzo przystępny. Niesamowitym jest to, w jaki sposób mogę uczyć się nowych słówek i zwrotów.
  Dziękuję za nowe spojrzenie, za otwarcie umysłu, za motywację.

 55. Zgadzam się z tym ,że znacznie latwiej jest zapamiętać angielskie słówko ,układając z nim ,swoje własne krótkie zdanie. Pozdrawiam! Grażyna.

 56. Musze sprobowac – 50 slow i 30 zwrotow? to wydaje sie zbyt proste!!!

 57. Byłem zaskoczony, że wystarczy poznać tak niewiele słów aby swobodnie się komunikować w swojej branży. Za pomocą fiszek nauczyłem się kilku tysięcy słówek w języku angielskim i często mam sytuację, że nie mówię płynnie i na dodatek mój rozmówca nie rozumie zaawansowanych słówek, których używam, a ja nie jestem w stanie wytłumaczyć o co mi chodzi. Wiąże wielkie nadzieje z tym kursem.

 58. To proste å zarazem geniale.
  To do mnie przemawia.
  Szkoda ze w skolach tak nie ucza.

 59. To co proponujecie jest bardziej życiowe, a więc praktyczne. Łatwiej się człowiek porusza w tym języku i może więcej skupić na tym o co mu chodzi , niż na tym np.jak mówi.

 60. Witam uwazam ze ta lekcja wideo byla bardzo interesujaca pokazala mi jak za sprawa zwrotow mozna oprowac sprawniej jezykiem angielkim polecam ten sposob uczenia sie i dziekuje panu krzysztofowi i calemu zespolowi za to ze wciaz polepszaja metody uczenia sie i poznawania tego jezyka.

 61. Podoba mi się metoda,ale czy również dotyczy branży medycznej? Spróbuję!

 62. Bardzo profesjonalne

 63. Zaskoczyła mnie niewielka ilość materiału do opanowania aby poruszać się komunikatywnie w języku angielskim w swoim obszarze biznesowym.

 64. Wspaniałe wskazówki. Praktyczne słownictwo to naprawdę bardzo dobry pomysł.

 65. Oglądam już od dłuższego czasu i ciekawe, ciekawe 🙂

 66. tak właśnie staram się robić

 67. Zainyeresowana I zmotywowana do nauki. Dziekuje.

 68. Bardzo przystępna formuła nauki.

 69. Cenne rady. Skorzystam

 70. SUPER PORADA. Jak wszystkie zresztą, które przeskazuje Pan Krzysztof. Mam nadzieję, że dam rade w biznesowym angielskim tak jak w potocznym za sprawą SIXPACK.

 71. Hmm.. przecież nie znam i po polsku całego słownika danego zakresu a tylko te, których realnie używam 🙂

 72. Dziękuję Panie Krzysztofie za dość ciekawą i wydaje się skuteczną metodę na zapamiętanie słownictwa i nauki zdań, a tym samym gramatyki. Mam nadzieję, że nie braknie mi motywacji i czasu na przećwiczenie słów z branży zawodowej i związanej ze żłobkiem 🙂

 73. Prosty i latwy sposob nauki jezyka przekazywany przez Pana Krzysztofa.Pozdrawiam

 74. Super pomysł! Połączenie wiedzy biznesowej z nauką angielskiego! Pozdrawiam

 75. Fantastyczna pomocna rada. Bez własnej pracy nic nie otrzymamy, ale wskazówki i rady oraz zachęta i optymizm pana Krzysztofa potrafią zdziałać cuda. Od razu ma się ochotę usiąść do pracy nad pogłębianiem znajomości języka, poszerzaniem słownictwa a przede wszystkim do wprowadzenia w życie rad i wskazówek pana Krzysztofa.
  Mnie szczególnie interesuje branża transportowa więc w tym zakresie będę poszerzała swój skromny, na dzień dzisiejszy, zasób angielskich słów.
  Pozdrawiam

 76. Dziękuje za wspaniałe wskazówki w uczeniu się jezyka angielskiego

 77. Panie Krzysztofie, wspaniale Pan tłumaczy trudne do ogarnięcia zawiłości gramatyczne i stylistyczne języka angielskiego. Dzięki Panu pokonałam swoje blokady i bariery i obecnie nauka tego języka zaczyna sprawiać mi przyjemność.
  Dziękuję losowi za to, że Pan jest.
  Maria

 78. Dzięki za super wskazówki w zapamiętywaniu słówek a nie wkówanie na pamięć.

 79. Zapamiętywanie konkretnych słów, stwarza możliwość większej płynności języka. Najważniejsza to jakość a nie ilość. W środowisku pracy trzeba umieć właśnie te konkretne słowa, zwroty, aby się dogadać a nie coś co nie jest potrzebne.

 80. Jak zwykle świetny materiał. Prócz tego że lekcje P.Krzysztofa są prezentowane w bardzo przystępny sposób to jeszcze wciągają. Potrafię przejechać kilkaset kilometrów z wykładami w tle.

 81. Koncentracja w innych dziedzinach mojego życia pokazała mi, że warto ją stosować i Pan Krzysztof to podkreślił kilka razy. Sądzę, że jest to doskonała wskazówka do nauki słówek i nie tylko :))

 82. Bardzo ciekawa metoda nauki słówek. Podoba mi się u Pana to, że podaje Pan przykłady i sposoby, jak tej metody używać. Ponadto Pana pasja i zaangażowanie dodatkowo zachęca do wzięcia się do pracy!
  Chętnie poznałabym więcej zagadnień z języka tzw. korporacyjnego 🙂

 83. Jestem bardzo ciekawy efektów nauki języka tą metodą.

 84. Pana porady są skuteczne, sprawdziłem na “zielonym” jeszcze w tym roku kupie “czerwony”. Na “business” jeszcze trochę za wcześnie, ale jak we wszystkim co Pan prezentuje, warto skorzystać z każdej okazji. Pozdrawiam

 85. Bardzo cenne wskazówki. Na pewno pomocne w praktyce. Mit o wkuwaniu słówek na ilość upadł 🙂

 86. Bardzo dobre podejście do nauki języka angielskiego

 87. Świetna wypowiedź, bardzo energetyczna, silnie motywująca

 88. Myślę,że to bedzie udany poczatek w mojej nauce słownictwa biznesowego. Juz nie moge się doczekać.
  Pozdrawiam serdecznie

 89. świetna wypowiedź, bardzo energetyczna, silnie motywująca…jak często należy nowe słówka powtarzać, by stały się znane?

 90. Super wykład. Stosunkowo łatwe wskazówki na które bym sam nie wpadł. Wszystko wydaje się łatwym, jednak w rzeczywistości jest trudno. Nie zawsze jest możliwość konwersacji, szczególnie na emeryturze, kiedy nie ma już takiej styczności z innymi ludźmi. Jednak każdy wykład podbudowuje. Dzięki.

 91. lubię słuchać – tłumaczenie mi jest niezbędne

 92. Fajny sposób na pewno wykorzystam go. Fajnie że nie trzeba wkuwać na pamięć tak dużej ilości słów. Great idea!!!

 93. Super bardzo mi pomagają takie lekcje z tej aplikacji
  Można skorzystać za darmo jeśli naprawdę chcesz się nauczyć jezyka

 94. Rozsądnym i logicznym jest, żeby się uczyć tego co jest potrzebne w pierwszym rzędzie. Jednak czasem trudno opanować jakiś “skok w bok”- bo coś brzmi ciekawie lub oryginalnie, lub jakieś inne bo ….
  I dopiero dobitne przypomnienie jak w powyższym wykładzie przywołuje do porządku i przypomina jakiej zasady należy się trzymać. Spróbuję pamiętać o tym gdy nadejdzie pokusa! Dzięki.

 95. Uczenie się fraz w kontekście faktycznie powinno pomóc w zapamiętywaniu a nawet pozwoli opanować płynną budowę zdań.

 96. Przydatne wideo, metoda na słówka i zwroty też mi się podoba. Panie Krzysztofie dziękuję za nieustający entuzjazm, który mi się udziela!

 97. Klasa sama w sobie konkretne i przydatne rady. Dziękuję

 98. Bardzo skuteczny pomysł na naukę języka. To naprawdę działa!!! Dziękuję

 99. Zaskoczyło mnie informacja ze znając tylko 30 zwrotów i 50 słów branżowych można porozumiewać się w biznesowym angielskim

 100. dziękuję, bardzo mi to ułatwi naukę

 101. Ciekawa metoda do nauki słówek. Spróbuję poćwiczyć i mam nadzieję że coś z tego wyjdzie. Akurat jest mi to potrzebne bo pracuje za granicą a uczenie się słówek na pamięć nie daje aż takich efektów. Dziękuję!

 102. 50+30 Metoda kolokacji , dzięki niej zastosowanie nauki języka angielskiego biznesowego jest fenomenalnie proste .Dziękuję za ten fenomen .

 103. Chętnie podejmę wyzwanie.

 104. Super! a jednak można nauczyć się języka angielskiego w każdym wieku. Gratuluję twórcom tej metody!!!!!!!!!!!

 105. Po obejrzeniu wideo, teraz już wiem, jak najskuteczniej uczyć się nowych słówek. Wypiszę słówka, zbuduję zdania i pomyślę ,w jakim kontekście użyć ich w pracy. Świetna porada.
  Straciłem już wiarę, że kiedyś się nauczę języka angielskiego, aby móc swobodnie się komunikować.
  Uczyłem się na kursach, na lekcjach indywidualnych, zakupiłem kursy audio, komputerowe – i nic.
  W końcu odkryłem metodę SixPack Englich – QUEST for ENGLISH – rewelacyjna metoda nauki.
  Dzięki SixPack Englich – QUEST for ENGLISH nabrałem zapału do nauki. SERDECZNIE POLECAM.

 106. Cieszę się bardzo że poznam słowa/wyrażenia usprawniające komunikację. Podoba mi się również propozycja stosowania kolokacji. Nareszcie prędzej można będzie wchłonąć wiedzę.

 107. Ciekawa metoda, już kolejny raz spotykam się z tym, że znajomość kilkudziesięciu słów pozwala na dość swobodne komunikowanie się, muszę to wypróbować koniecznie. Pozdrawiam Pana Krzysztofa i cały zespół Quest for English.

 108. Słyszałam kiedyś o tej metodzie ale osobiście nie próbowałam. Po obejrzeniu tego filmu stwierdziłam że przyszedł czas aby spróbować.

 109. Bardzo fajny pomysł na naukę nowych zwrotów..z pewnością wypróbuję!!!

 110. Bardzo podoba mi się pomysł łączenia słówek że zwrotami.Mysle, że efekty takiej nauki będą znacznie lepsze.Pozdrawiam

 111. Świetne podejście pozwalające pozbyć się strachu przed mówieniem i stresu, że zna się zbyt małą ilość słów by móc sprawnie się komunikować.

 112. Metody proponowane przez Quest for English zdecydowanie bardziej mi odpowiadają niż “sucha” nauka słówek i zasad gramatyki angielskiej. Jestem im wdzięczna za mobilizację do kontynuowania nauki języka.

 113. Bardzo dobry sposób na zapamiętywanie słówek . Zawsze miałam z tym problem, teraz jestem pewna, że dam radę i więcej mi zostanie w głowie.

 114. Dziękuję bardzo

 115. Fantastyczna sprawa, niewielka liczba słówek ale w kontekście, to faktycznie bardzo ważne i bardzo ułatwia. Dziękuję za wszelkie podpowiedzi, wezmę się za wypisywanie słówek.. Serdeczności.

 116. Każda konferencja i szkolenie pana Krzysztofa Sarneckego jest bardzo konkretna i przydatna.

 117. Bardzo interesujaca informacje Szkoda ze nauczyciele nie korzystaja z tego programu Mam nadzieje ze zmobilizuje to mnie do nauki

 118. Wiele razy rozpoczynałam naukę języka angielskiego i nadal nic nie umiem. Cała moja nadzieja w Quest for Engish

 119. Bardzo jasny i łatwy przekaz informacji i sposobu zapamietywania.

 120. Świetne wskazówki. Tylko czsu brakuje 🙂

 121. Dziękuję,że znalazłam kontakt do Państwa.Ponad 30 lat temu pracowałam w Kanadzie przez 1 rok. Pamiętam,że na podstawie wiadomości ze szkoły, nie umiałam komunikować się w pracy. Po roku pobytu mówiłam komunikatywnie.
  co się stało – zgubiłam nie tylko komunikatywność , ale odwagę do mówienia- nawet prób mówienia w obcym języku.
  Dzięki Państwu wiem,że rozpoczynam powrót do nauki języka angielskiego.
  To wspaniałe wskazówki.
  świetny pomysł na zapamiętanie słówek

 122. Krzysztof jak zwykle daje świetne rady, czekam na webinar 🙂

 123. Winę za brak postępów w mówionym j. angielskim zrzucałem zawsze na brak kontaktu z żywym językiem angielskim. Żadne zakuwanie słówek u mnie nie działa a to mnie dołuje i zniechęca. Być może należy zmienić metodę nauki języka.

 124. No i tego mi brakowało, super

 125. No i tego mi brakowało,

 126. Pracuję w sektorze usług , często miewam klientów angielskojęzycznych i choć znam angielski na poziomie średnio zaawansowanym mam problem z komunikowaniem się, ta lekcja video uświadomiła mi że do tej pory uczyłam się wielu zbędnych słów ,zaskoczyło mnie to jak niewiele słów i zwrotów potrzebuję żeby porozumieć się z klientami, i dzięki temu video poznałam dobry sposób na naukę słówek poprzez kolokację a nie wkuwanie na pamięć co mnie bardzo męczyło i skutecznie zniechęcało do dalszej nauki, dzięki serdeczne, pozdrawiam

 127. Witam, bardzo fajny pomysł. Ja uczę się i uczę i mało co mi zostaje w głowie

 128. Tak, jestem zwolennikiem uczenia się zdań. To naprawdę pomaga.

 129. Świetna wskazówka na zapamiętywanie, super. Napewno spróbuję.

 130. Świetny pomysł i logiczny sposób na zapamiętywanie słòwek oraz zwrotów. Przekaz na filmie wraz z opisem przykładów zwrotów i zdań jest czytelny i przykładem na prowadzenie własnych ćwiczeń.Pozdrawiam i dziękuję za możliwość uczestnictwa w programie kursu.Grażyna

 131. Bardzo dobry pomysł

 132. Świetne zastosowanie nauki słówek z konkretnym zastosowaniem

 133. Świetny sposób na szybkie poszerzenie słownictwa.

 134. Ciekawa metoda ponieważ zwroty łatwiej zapamietac niż slówka.Przypomnieć sobie jedno słówko czasami jest bardzo trudno. O wiele łatwiej jest zapamiętac zwrot który może bardziej sie przydać niż słowko.Jest to naprawdę dobra metoda.Dziękuję

 135. Wskazówki bardzo pomocne , ten system nauki pomaga mi poznawać coraz lepiej język angielski. Dziękuję.

 136. Świetny pomysł. Nauka z Panem to czysta przyjemność.

 137. Bardzo efektywny i nie wymagający wysiłku sposób nauki każdego języka obcego

 138. Pracuję w sektorze usług, bardzo często mam kontakt z angielskojęzycznymi klientami i choć znam angielski na poziomie średnio zaawansowanym mam problem z komunikacją. Ta lekcja video pokazała mi jak niewiele muszę znać słów z mojej branży żeby porozumieć się z klientem, co mnie bardzo zaskoczyło. Dzięki tej lekcji zrozumiałam że są lepsze i sposoby na uczenie się słówek niż wkuwanie, dzięki czemu nauka staje się ciekawsza i przyjemniejsza, dziękuję i pozdrawiam

 139. Dzięki Państwa metodzie zrozumiałam jak ważne jest uczenie się słówek poprzez używanie ich w kontekście. W ten sposób idę dalej.

 140. Bardzo podoba mi się Pana pasja zarówno jeśli chodzi o język angielski, jak również inne tematy poruszane przez Pana na YouTube, właczając TedEX. SixPack English – mega. Polecam

 141. Dziękuję p. Krzysztofie za materiał. Wydaje się takie proste i chyba w tej prostocie jest metoda;) Ma Pan rację w szkole uczyliśmy się masę nieprzydatnych słów, których zresztą nie pamiętam. Dlatego już dziś piszę listę słówek, które dla mnie są istotne. Dziękuję za inspirację 😉

 142. Dobry pomysł.. pojedyncze słówka naprawdę nabierają sensu w kontekście i łatwiej je zapamiętać

 143. Bardzo żałuję,że o tych lekcjach języka angielskiego dowiedziałam się późno,na fb., że wiele z nich mi umknęło.Język angielski nie jest mi koniecznie potrzebny na co dzień, ale mam taki niedosyt, że mimo, iż kiedyś się go uczyłam w szkole, nie używając go przez wiele lat, nie potrafię się nim posługiwać. Oczywiście coś pamiętam, ale ciągle chcę znać go lepiej by w sytuacji kontaktu z obcokrajowcem móc uczestniczyć w rozmowie, rozumieć o czym się mówi.Niestety ciągle przeszkadza mi to, że chciałabym mówić perfekcyjnie. Mam świadomość, że niekoniecznie trzeba mówić idealnie, że ważne jest by się “dogadać” nawet, jak to ktoś kiedyś mi powiedział:”Kali być głodny i chcieć jeść.” Cieszę się, że mogę uczestniczyć w tych lekcjach bo zaczynam coraz więcej rozumieć i przełamywać się by tak wielkiej wagi nie przywiązywać do perfekcyjnego wysławiania się. Proszę mi “powiedzieć” czy lekcje, które się już bez mojego udziału odbyły, są w jakiś sposób dostępne, do obejrzenia w dowolnym czasie ?

 144. bardzo pomocny materiał, niezwykła prostota w której zawarte jest wszystko. Dziekuję, pozdrawiam serdecznie !

 145. Od dzisiaj zaczynam się uczyć zwrotów zamiast słówek

 146. Bardzo ciekawe podejście tylko jak w interesującym obszarze wyselekcjonować te najważniejsze 50 słów

 147. Jestem zainteresowany ponieważ do tej pory nikt nam podpowiedzial jak skutecznie uczyć się i przyswajalne słówka angielskie -a nie wkuwac

 148. Czytać w moich myślach. Tego mi trzeba. Na pewno skorzystam.

 149. Bardzo przydatne informacje!. Bussines english już mnie nie interesuje /jestem emerytką/, ale sposób uczenia słówek jest uniwersalny, pomocny także przy zapamiętywaniu słówek, których chcemy się nauczyć, aby komunikować się w obcym języku w codziennych sytuacjach. Dziękuję!

 150. Kolokacja – rewelacja 🙂 świetna metoda nauki słówek

 151. Szkolna metoda zapamiętywania losowo wybranych słów była bez sensu. Teraz to widzę.

 152. Bardzo ciekawy sposób na naukę słówek. Do tej pory nie zwracałam na to uwagi. Skupialam się na nauce słówek których jeszcze nie znam. Na pewno wykorzystam te metodę. Dziękuję!

 153. Biznes English – świetny pomysł! Zapowiada się obiecująco. Technika 50 słów – to rzeczywiście może być rozwiązanie. Budzi Pan w ludziach wiarę we własne siły, motywuje.

 154. Wow, zaskoczył mnie ten film. Zawsze myślałam że nauka branżowego słownictwa jest żmudna i stresująca. Dziękuję od dziś moje otoczenie w pracy będzie mi pomagać gdyż będę się skupiać na wykorzystaniu słów w codziennych sytuacjach. Bardzo dziękuję. Świetna lekcja!

 155. Witam.p.Krszytofie
  Genialny przekaz ,za każdym razem gdy Pana slucham to mija chęć i motywacja do języka jest większa i radosniejsza.A jeśli chodzi o wskazówki zawarte w filmiku to spróbuje tej metody powiązania zwrotów z czynnościami-wkuwanie nie dziala dotychcas :(dziekuje za wskazowki i zaczynam działać z nowymi metodami !pozdrawiam

 156. Ciekawa informacja i warto skorzystać z niej. Uczyć się w taki sposób jest jest łatwiejsze niż w szkole.
  Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.

 157. Po takim materiale motywacja do nauki angielskiego wzrasta kilakrotnie. Proste a jednocześnie bardzo skuteczne. Dziękuję

 158. Wygląda to wszystko zachęcająco. Z zaciekawieniem oczekuję dalszych wskazówek i kolejnej dawki wiedzy. Pozdrawiam serdecznie 🙂

 159. Swietne podejscie do nauki jezyka !

 160. Bardzo przekonujący system nauki języka angielskiego praktycznego, do stosowania na co dzień. Ja w podobny sposób uczyłem się j. włoskiego, angielskiego rosyjskiego. Bardzo ważne są te “łączniki słowne” (tu w prezentacji przykładowo 30 zwrotów).
  Zgadzam się, że nie ma sensu wkuwania słówek na zasadzie “bo go nie znam”, jeżeli nigdy nie będę go potrzebował. W razie czego można je zastąpić przez tzw. omówienie.

 161. Taka forma nauki jest dla mnie bardzo przyswajalna i praktyczna. Sam wcześniej słyszałem o trenerze w Premiership (nie pamiętam nazwiska), który na udzielał wywiadów na konferencjach prasowych w języku angielskim znając tylko kilkadziesiąt słów. Podobny przykład to były trener Lecha Poznań Nenad Bielica, który w 3 miesiące nauczył się języka polskiego i udzielał wywiadów na konferencjach prasowych.

 162. Tacy jak Pan mają w tym kraju pod górkę 🙂

 163. Fajnie,że powstało dopełnienie poprzednich, ogólnych kursów w takiej formie 😉 zadziwiające jest to jak wiele i zarazem niewiele jednakowych słów i zwrotów rzeczywiście używamy codziennie w swojej pracy. Zaciekawił mnie przykład zapamiętania zwrotów poprzez zestawinie ich ze zdaniami odnoszącymi się do wspomnienia czy emocji 😉

 164. Świetny kanał. Miło si słucha i ogląda, jednakże brak mi samozaparcia i odwagi na kupno pakietu ;<(

 165. Proste i logiczne przesłanie. Tylko się uczyć.

 166. Urzekło mnie to że można tak łatwo się nauczyć używając 50 słów nie sądziłem że jeśli utworze się samemu kilkanaście zwrotów można nimi obracać cały czas

 167. Nie sądziłem że używając 50 słów oraz kilkunastu zwrotów można nauczyć się tak wielu rzeczy przydatne rzeczy

 168. niesamowite że używając 50 słów i kilkunastu zwrotów można dogadać się w swojej dziedzinie jestem pod wrażeniem

 169. Witam, dziękuję za fantastyczne porady. Super pomysł z listą słów, wypróbuję tę metodę i jestem pewien że poprawi mój angielski. Jestem na etapie początkującym, mam żółty six pack ale jestem mega zadowolony z efektów które osiągnąłem i to dzięki Panu. Sposób przekazywania wiedzy przez Pana jest tak prosty że staram się mówić po angielsku mimo że nie mam bogatego słownictwa. Ale to się zmieni bo uderze w tematy które są mi bliskie i zanurze się w język. Dziękuje jeszcze raz i pozdrawiam cały zespół.

 170. Zawsze szukałam jakieś metody na szybsze zapamiętywanie słownictwa, ponieważ po 1 lekcji angielskiego w szkole mam średnio 40 nowych słówek. Wszystkie metody jak do tej pory były bezskutecznie, ale teraz wierzę, że to na prawdę może się udać.

 171. Proste i mam nadzieję, że będzie skuteczne.

 172. Myślę że to mądre i skuteczne podejście do nauki słówek, dziękuję.

 173. Bardzo mi się podoba ta metoda zapamiętywania.

 174. Jest to dla mnie nową inspiracją do nauki angielskiego, dlatego że jest to tak proste.

 175. Rewelacja! Ucze sie w samochodzie stojac rano i wieczorem w korkach, to prawda Panie Sarnecki, ze zawsze mozna znalezc czas na nauke 🙂 sorry ze nie ma pl znakow, ale tel mam przestawiony na jezyk EN

 176. Pamiętam kiedyś dostałem radę od znajomego, który powiedział, że jeśli nie znam jakiegoś słówka, to zamiast od razu sprawdzać jego polski odpowiednik, lepiej żebym sięgnął po angielski słownik wyrazów bliskoznacznych z przykładami. Działa lepiej niż wypisywanie słówek i próba ich wkuwania.

 177. Zapowiedź nowego programu do nauki angielskiego z zakresu biznesu brzmi obiecująco. Mam nadzieję, że to będzie prawdziwa “bomba”.

 178. Interesuje mnie każdy sposób zapamiętywania słówek. Myślę, że ten bardzo mi pomoże w mojej nieudolnej nauce języka angielskiego. Chęci są, ale to za mało. Czekam aż coś spowoduje, że język angielski tak mnie zainteresuje, że uczenia się go będę tak potrzebował jak …powietrza.

 179. Sposób przekazywanie wiedzy i metodyka uświadomiła mnie że mogłem chodzić na wagary w szkole a nadrobić wszystko w jeden dzień 🙂

 180. Bardzo cenna wskazówka, aby ograniczyć się do 50 słów i 30 zwrotów na poczàtek. Jak zawsze bardzo interesujace i motywujace video. Bardzo dziękuję.

 181. Warto się uczyć nowych rzeczy. Metoda bardzo fajna wiele ułatwia.

 182. Fantastyczne wskazowki,na pewno wyprobuje. Wielka pomoc. Dziekuje

 183. Zapamiętywanie słówek w kontekście i tworzenie wymyślanych zdań i sytuacji wydaje się być jedyną słuszną metodą na naukę języka. Brzmi obiecująco, jeżeli to działa, to w ten oto sposób można rozpocząć naukę również innego języka i opanować go w krótkim czasie na poziomie komunikowania się w codziennej rzeczywistości.

 184. Jest dokładnie tak: zawieszam się na słowie którego nie zrozumiałam i cała koncentracja jest przekierowana na to słowo. Reszta umyka i oczywiście wpadam w panikę.

 185. Bardzo ciekawie i praktycznie pokazana nauka j. angielskiego w biznesie.

 186. Super. Rewelacyjny angażujący sposób nauki. Dzięki

 187. Świetny sposób na naukę słówek.

 188. Krzysztofie znamy się już od kilku lat. Wiesz o tym, że dzięki tobie przełamujemy lody. Jesteś naprawdę niesamowity. Jesteś jak ojciec wymagający, kontrolujący, trafnie oceniający, zabiegający. To prawda, że podpieram się trochę Google, po to aby sprawdzić, czy dobrze myślę. Z niecierpliwością czekam na dawkę pozytywnego nielinearnego sposobu myślenia w twoim wykonaniu mój najlepszy nauczycielu angielskiego.

 189. Dobrze spotkac kogos z pasja, a jeszcze nauczyciela z pasja. Swietne podejscie do dzielenia sie swoja wiedza, doswiadczeniem z innymi.

 190. Czekam na konferencję

 191. fajna metoda nauki angielskiego

 192. Innowacyjne podejście do nauki języka angielskiego. Genialne w swojej prostocie. Jestem na etapie zielonego SIXPACK, więc biznesowy raczej jeszcze nie dla mnie.

 193. Ja podejde tak do nauki nowych slowek

 194. Genialne rozwiązanie nauki słówek oraz zwrotów. Podczas zielonego kursu six pack english z każdą lekcją chce się więcej i więcej chłonąć języka. To inny, lepszy wymiar nauki. Quest for English, dziękuję, że jesteście !

 195. Witam serdecznie, Pan Krzysztof ma wspaniałe i praktyczne metody do nauki angielskiego. Naprawdę znakomite wskazówki do nauczenia się nowych słówek. Bardzo dziękuje za cenne wskazówki ! 🙂

 196. Zawsze mowisz bardzo ciekawe . Ja musze zastosowac twoja rade do Nauru slowek

 197. Nie spodziewałem się, że to takie proste i w tak małym obrębie słów wystarczy do komunikacji w pracy

 198. Bardzo zainteresowała mnie Państwa metoda nauki!

 199. Jak zawsze dobre wskazówki

 200. Świetny sposób na naukę nowych słów. Dawniej nie miałem pojęcia o takiej metodzie zapamiętywania. Dziękuję za ciekawy wykład!

 201. Wydaje się, że tą metodą każdy, w każdym momencie może zacząć i to od razu! Niezwykle zachęcające – bo proste. Sposób z 50 wyrazami i 30 zwrotami wyznacza granicę, którą łatwo przejść, i wtedy się chce! Dzięki

 202. Zapamiętywanie kontekstowe. Najlepsze co może być. Język jest przecież sytuacyjny, kontekstowy.

 203. Bardzo pożyteczne są Pana wszelkie wskazówki do szybkiego zapamiętywania słówek / zwrotów.
  I genialne w swojej prostocie! Dzięki tym wskazówkom skupiam się na zwrotach, które rzeczywiście są
  mi potrzebne w bezpośredniej komunikacji w języku angielskim. Dziękuję 🙂

 204. To jeszcze zbyt wysoki poziom ale warto spróbować

 205. Ma Pan niesamowity dar przekazywania wiedzy – nawet dla “opornych” 🙂 Skorzystam z rad.

 206. Uczenie się słówek w kontekście to faktycznie o wiele skuteczniejsza metoda niż wkuwanie ich pojedynczo. Pozdrawiam

 207. Nie uczyć się na pamięć

 208. Witam serdecznie, rewelacyjny sposób 50 słów danej branży, dziękuję bardzo, ta świadomość ułatwiła mi naukę języka angielskiego i czekam na więcej 🙂

 209. Genialny sposób na naukę. Nic na siłę co sprawia, że nie odchodzą chęci do nauki.

 210. Super pomysł na zapamiętywanie czegokolwiek.Umysł zapamiętuje o wiele szybciej i łatwiej jeśli chodzi o nas i nasze sytuacje życiowe, więc dodanie do idiomu tła wynikającego z naszego życia osobistego na pewno przyspieszy zapamiętywanie. Przy umieszczeniu idiomu w jakimś tle czyli zdaniu , sytuacji dobrze jest sobie tą sytuację z idiomem wyobrazić, z wizualizować. Ja w to wierzę. Pozdrawiam

 211. Każdy kolejny film przypomina mi żeby pokonywać perfekcjonizm. Dziękuję!

 212. Każda lekcja z Panem Krzysztofem jest w dużym stopniu bardziej zrozumiała niż zwykłe podręczniki.
  Świetne podejście i sposób przekazywania informacji.

 213. Trzeba mieć dobrą pamięć żeby zapamiętać wszystko a Krzysztof tak tłumaczy że każdy zrozumie,dlatego łatwiej się uczy.Jest Pan dardzo dobrym nauczycielem. Berdzo dziękuję i proszę dalej tak uczyć dużo ludziom Pan pomaga przy nauce.

 214. Spobuje metody nauki slowek polecanej przez Pana. Bardzo ciekawa propozycja 😉

 215. Jestem zupełnym nowicjuszem w j. angielskim ale sposób podawania informacji jest fantastyczny. Pozdrawiam cały zespół.

 216. Jak dla nowicjusza trochę za szybko ale bardzo zrozumiale.

 217. Jak słucham Pana Krzysztofa i jego metody to angielski wydaje się być bajecznie prosty. Mam wrażenie, że mogłabym z łatwością się komunikować w tym języku, nie mam barier. Dlatego z ciekawością słucham wszystkich wykładów.

 218. Praktyczne wskazowki do nakuki jezyka.

 219. Ciężko , ale nie można się poddawać. Z wami można góry przenosić.

 220. Tak, kolokacje są najważniejsze. Operowanie całymi zdaniami.

 221. Witaj
  Super, że nie ma potrzeby wkuwania na siłę słówe,które nie są od razu potrzebne.

 222. Bardzo ciekawy i nietypowy sposób nauki, jakże różny od szkolnego czy na kursach językowych.

 223. Zaskoczenie, że tak malo słów i zwrotów wystarczy do opanowania podstawowej konwersacji.
  Ja odważyłam się pisać na forach angielskich, nie znając języka i to okazało się dobre.
  Tak, jak mówisz, łatwe jest zapamiętanie słów w kontekście, bo pojawiają się skojarzenia.
  Znać język angielski to jest duże dowartościowanie, lepsze samopoczucie i lepsze perspektywy.
  Dziękuję Mistrzu.

 224. Materiał bardzo mi się spodobał. Wniosek jest taki, że języka angielskiego można się nauczyć dobrze. Zaskoczyło mnie, że potrzeba znać tylko 50 słów fachowych w danej branży i 30 zwrotów dodatkowych, by się komunikatywnie porozumiewać. Nauczyłam się, że każdego dnia można za pomocą kilku zdań i słów kluczowych ćwiczyć język angielski.

 225. Nauka. w six pan english doskonała metoda nauki jezykaa

 226. If I were taugt this way at school and courses, I would speak perfect Englush at once

 227. Zdziwiło mnie, że tylko 50 słów i 30 zwrotów potrzeba, żeby poszerzyć swoje słownictwo w danej dziedzinie.Dobry sposób na naukę słówek. Dziękuję bardzo.

 228. Zawsze czekam na wykłady QfE.Niestety pracując na zmiany nie zawsze mam czas po południu. Fajnie byłoby obejrzeć pobierając materiał do komputera.

 229. Świetny pomysł z tymi “udrożniaczami” komunikacji

 230. Fantastyczna metoda nauki.Napewno z niej skorzystam.

 231. Metoda kolokacji jest autentycznie dobrą metodą na zapamiętywanie słówek

 232. Metoda kolokacji jest autentycznie dobrą metodą na zapamiętywanie słówek

 233. Jestem zaskoczona, że wystarczy tylko 50 słówek z branży i 30 zwrotów do komunikacji. Wypróbuję to!

 234. Jestem osoba początkującą. Brałam udział w ostatnim szkoleniu. Mimo ze niewiele jeszcze umiem, skorzystałam z tego szkolenia. Uważam, że warto brać udział we wszystkich spotkaniach on-line z Panem Krzysztofem.
  Polecam.

 235. Kolejny bardzo ciekawy materiał. Podejście do tematu tak proste, jak zaskakujące 🙂

 236. Bardzo ciekawy sposób nauki słówek, na pewno wypróbuję

 237. Niebawem czeka mnie rozmowa z Holenderską firmą z branży IT. Stres mi opadł po obejrzeniu tego wideo. Zabieram się za spisanie słówek i najczęściej używanych zwrotów. Genialne w swojej prostocie 🙂

 238. Przydatne i konkretne wskazówki, które wykorzystam w pracy. Dziękuję

 239. Uczyłam się języka angielskiego na wielu kursach i w wielu szkołach. W końcu wybrałam Quest For English. Dla mnie okazał się the best.

 240. Dziękuję za wskazówki, jak wybrać słówka te istotne. Jesteście super, Wasze materiały dużo pomagają w nauce .

 241. rtertererterterterter

 242. Świetne wskazówki. Czas to pieniądz… efektywne podejście i wymierne korzyści

 243. Metoda nauki języka angielskiego przedstawiona przez pana Krzysztofa jest fantastyczna. Naprawdę… w niedługim czasie widać niesamowite postępy w nauce.

 244. Bardzo klarowne informacje, nowe zwroty, których nie znałam

 245. Ciekawie przekazana wiedza łatwiej się przyswaja!

 246. Dziękuję za kolejną dawkę przydatnych informacji, wykorzystam.

 247. Panie Krzysztofie, dziękuję za powtórzenie tej metody zapamiętywania. W którymś filmie już się z nią zapoznawałam ale ….. została gdzieś w kajecie. Teraz jej “nie odpuszcze”. I biorę się “z kopyta” do 50 słówek.
  Pozdrawiam Pana i cały Zespół.

 248. No to czas wcielić w zycie ta metode nauczania…jak pana słucham to wydaje się wszystko proste ale zawsze znajduje jakas wymowke nie mam czasu ,zawsze jakies ale……mam wnuczke 3 latka ona mowi po angielsku i to jest wlasnie motywacja….hihihi….

 249. Ogladalem to video ,I musze przyznac ze uwierzylem.Wyglada to latwo,wiec sprobujmy.

 250. Bardzo przydatne dla mnie jest proste wyjasnienie znaczenia slow np….lend, borrow
  Take ,bring…dzieki

 251. Mam nadzieję że dzięki informacjom przekazanym w tym video , będę w końcu w stanie uporządkować swoją wiedzę fachową -bardzo podoba mi się wskazówka na temat nauki słówek biznesowych – na pewno ją wykorzystam

 252. Postanowiłam uczyć się w sposób przez Pana podany

 253. Bardzo pouczające i klarowne.Za każdym razem zaskakuje mnie fenomen Pana rodzaju przekazywania wiedzy.Dziekuje.

 254. Swietna metoda.
  Pozdrawiam

 255. Zacząłem i już mi się ta nauka podoba – polecam ten sposób 🙂

 256. Dziękuję za kolejne świetne rady, mam nadzieję że teraz nauka angielskiego będzie przyjemniejsza, prostsza i szybsza ! Bardzo dobra i pomocna rada z wideo, nie ucz się wszystkiego czego nie znasz, ucz się tego co jest Ci potrzebne !

 257. Jak dla mnie najbardziej praktyczna wskazówka by „nie męczyć się” z poznawaniem niepotrzebnego na dzień dzisiejszy słownictwa , i jak zwykle podbudowująca wypowiedz kierowana z pasją ,że wszystko jest możliwe . Cały przekaz zachęca mnie by pomimo wszystko dążyć do osobistego rozwoju.
  Dziękuję i pozdrawiam

 258. Od dawna szukam metody, która zmotywuje mnie do nauki języka, do swobodnej komunikacji.
  Opisywane sposoby poszerzania wiedzy wydają się skuteczne, gdyż po jednym filmiku zapamiętałam już kilka wyrażeń, które na pewno użyję w swojej pracy.

 259. Super pomysł na zapamiętywanie słówek, uczę się tak i robię duże postępy

 260. Ciekawym było dla mnie to, że tak naprawdę to potrzeba nie więcej niż 80 słów i zwrotów. Genialne, zamierzam sama wypróbować.

 261. Motywuje mnie Pana podejście do nauki języka. Wyluzowany, bezstresowy, kreatywny. Angielski z Pana podejściem do nauki jest chyba naprawdę prosty. Chyba dam radę

 262. Wspaniałe,pozdrawiam

 263. Super podejście do nauki. I metoda, którą na pewno niedługo będę miała okazję wykorzystać.

 264. Bardzo motywujacy material, uzmyslawia jak istotny jest odpowiedni dobor techniki uczenia. Dziekuje

 265. Dziękuję za możliwość otrzymania tak przydatnego prezentu 🙂
  Jestem zaskoczona, że tak niewiele zwrotów i fachowych słów potrzeba, by komunikować się w temacie biznesu.
  Pozdrawiam serdecznie

 266. Nie jestem juz mlody lecz jestem pewny ze informacje ktore wyniose z nowopoznanego zasobu slow wykorzystam z satysfakcja w przyszlosci

 267. Inspirujace wskazówki, po raz kolejny przekonuję się że ucząc się szukamy skomplikowanych środków, a proste i uporządkowane są najlepsze

 268. Jestem pod wrażeniem, super pomysł

 269. Doskonały pomysł na kontakt w profesionalnym środowisku. Myślę że pomoże przy rozmowach kwalifikacyjnych – fachowy język oznacza fachowca / specjalistę

 270. Super pomysł.Nie wiem jednak czy dla mnie bo cały czas mam blokadę w mówieniu i będąc w trakcie zielonego six pack cały czas w negocjacjach pomagają mi pracownicy.

 271. Dziękuję za wszystkie cenne i jasne wskazówki…a zwłaszcza skupienie się na słownictwie i wyrażeniach z mojego środowiska + stosowanie w praktyce. Dzięki video zmotywowałam się do systematycznej pracy i poświęcania czasu na język angielski…z przyjemnością 🙂

 272. Swietny sposob na zapamietywanie slowek i tworzenie zdan z nimi.
  Wykorzystac ten sposob warto ,bardzo polecam !!
  Osobiscie zaczne juz ten sposob
  Wykonywac.

 273. Szukałam ingormacji jak szybko się uczyć jestem aktywna zawodowo więc czas jest dla mnie cenny więc warto zasięgnąć opini jak to szybko zrobić . To świetne ułatwienie przy konwersacjach

 274. Ciekawa metoda szukania zdań ze zwrotem lub słówkiem w Google 🙂

 275. Bardzo fajne podejście, które nit tylko pokazuje fajny sposób na naukę słówek, ale też pomniejsza obraz nauki czyli pokazuje, że nie trzeba się niepotrzebnie stresować tylko skupić na kilkudziesięciu słowach i zwrotach i już można działać.

 276. jak zawsze panie Krzysztofie, bardzo dobrze i praktycznie wytłumaczone zagadnienie.. bo angielski to klocki lego i pan to udowadnia 🙂

 277. bardzo sie ciesze ze moge poznac proste metody zapamietywania słowek. Dziekuje

 278. Łatwe i przyjemne

 279. Witam, po obejrzeniu tego filmiku otworzyły mi się oczy na naukę języków obcych, zaczynam rozumieć to, iż mogę czerpać przyjemność z nauki, że to nie jest trudne i jestem w stanie osiągnąć ten cel z Pańską pomocą. Pozdrawiam gorąco!!!

 280. Bardzo pomocny materiał, dziękuję.

 281. Dzięuję za wszystkie lekcje 🙂

 282. Dziękuję za wszsytkie lekcje 🙂

 283. Bardzo praktyczne rady, których ciężko byłoby, gdziekolwiek szukać. Szacunek Panie Krzysiu za determinację. Podziwiam i pozdrawiam

 284. Świetny materiał !!
  Sposób tłumaczenia jest bardzo przyswajalny.

 285. Wydaje się, że sposób na zapamiętywanie słówek jest prosty i skuteczny… Mam nadzieję, że w moim przypadku też się sprawdzi… 😉
  Pozdrawiam!

 286. Jak zwykle bardzo ciekawe i przydatne informacje! Z przyjemnością słucham każdego kolejnego wykładu
  Pozdrawiam serdecznie

 287. bardzo ciekawe podejscie do nauki jezyka. prosimy o wiecej!

 288. Podoba mi się ograniczenie do 50 najważniejszych słów z wlasnej branży,to jest bardzo praktyczne podejście, z resztą jak zawsze u Krzysztofa…Mając przed sobą perspektywę wielu, niepotrzebnych słów czasem nie widać końca i rezultatu. A tutaj widać sens. Super !

 289. Wiedziałam, że wystarczy pewien zasób słów, aby swobodnie komunikować się po angielsku w swojej branży, ale zaskakujące jest że wystarczy 50+30. Dziękuję za wszystkie porady zawarte w filmie, jak zawsze duża dawka motywacji

 290. Pana wskazówki i entuzjazm są bardzo motywujące do nauki i doskonalenia języka angielskiego.

 291. Bardzo przyjemne lekcje i podpowiedzi na szybką naukę. Budzę się rano i załączam kolejne odcinki z dużą chęcią do nauki. :Polecam wszystkim.

 292. Dla mnie wartościowe porady – 50 bazowych słów i szukanie kontekstu do zapamiętywania zwrotów napędzających komunikację. Dziękuję

 293. Sam jestem nauczycielem i obserwuje w szkole już od kilku lat ta sytuację, że uczniowie nie mają pewności w komunikacji mimo że w szkole przygotowują się do zdania matury. Nie mówią nic nie rozumieją i nie wchodzą w interakcję językowe. Uginają rozmowę bo wstydzą się popełnienia błędu. A przecież na błędach można nauczyć się najwięcej.

 294. Napewno wykorzystam ten sposób do zapamiętywania słówek.

 295. Bardzo ciekawy materiał. Na pewno będzie pomocny w pracy. Daje motywację do nauki i lepszego poznania angielskiego a także poszerzenia wiedzy z obszaru biznesu.

 296. Jak zawsze jasno i czytelnie. Super

 297. Dzięki kółeczkom dodanym przy omawianiu czasów mój angielski ruszył do przodu.Dziekuje Panie Krzysiu to jest wielkie co robicie

 298. Tego praktycznego ujęcia języka biznesu brakuje w innych kursach językowych.Wspaniały pomysł.

 299. energia i optymizm prowadzącego potrafią zachęcić do nauki. Poza tym wiele zagadnień jest omówione w rewelcyjnie orosty sposób. Dziekuję

 300. Dziękuję bardzo za podanie praktycznego i skutecznego sposób uczenia się słówek i zwrotów. Nie myślałam, że wystarczy tak mało wiedzieć – 50/30, by móc się komunikować. Raz jeszcze dziękuję.

 301. Nie mam talentu do nauki języków, zapamiętanie słówek czy zwrotów to dla mnie wyzwanie. Każda rada jest bezcenna. Pozdrawiam

 302. Z ciekawością obejrzałam ten materiał. Jak zwykle bardzo interesujący i inspirujący. Zapewne zdołam jescze z tych porad skorzystać. Tak, intuicyjnie uczyłam się słów w kontekście. Jednak zawsze szukałam tekstu w którym one występują, gdyż obawiam się, że moje zdania mogłyby zawierać błedy które bedę utrwalać. Jednak dzięki Panu częściej odważam się mówić nie bacząc na popełniane błedy. I to mój sukces w którym ma Pan swój udział. Dzięki

 303. Nareszcie ktoś, kto naprawdę w zrozumiały sposób potrafi przekazać swoją wiedzę. Bardzo dziękuję.

 304. Dziękuje Panu za merytoryczność ,za piękną postawę dzielenia się z innymi swoją wiedzą i talentem

 305. Wysiłek Państwa jest wielki ,ale jakże pomocny tym ,,zblokowanym”dziękuje za kompetencje i możliwości podnoszenia umiejętności językowych i radość komunikacji swobodnie, profesjonalnie

 306. Bardzo przydatne informacje do nauki języka angielskiego oraz opanowania umiejętności komunikacji choćby najprostszej, która umożliwi pójście dalej. Niezwykłe w swej prostocie informacje

 307. Gratuluję Panu odwagi że znając 50 słów mógł Pan obsługiwać ludzi w Ameryce w okienku bankowym.Jest mi naprawdę trudno w to uwierzyć.Nie mniej jednak uważam,że potrafi Pan bardzo dobrze motywować innych do działania.

 308. Ekstra, kolejna dawka motywacji.

 309. Niby prosty i oczywisty sposób, lecz kto do tej pory wpadł na niego?
  Ja na pewno z niego skorzystam!

 310. Przyznam, że nie wiedziałem iż potrzeba 50 słówek do tego, aby móc się dobrze posługiwać w języku angielskim w strefie biznesowym. To tym bardziej mnie zachęca, że dam radę i mogę szybciej się nauczyć angielskiego, choć jestem początkującym. Dziękuję bardzo, że mnie zmotywowałeś! 🙂

 311. Jestem nieustannie zafascynowana osobą Pana Krzysztofa i jego pomysłami . Jego pasja zaraziła mnie skutecznie do nauki angielskiego przed 70-tką. Mam nadzieję , że mój ósmy krzyżyk będzie przebiegał w błogim stanie pokonania barier… Dobry początek już zrobiony – im dalej – tym większa satysfakcja …. Angielski bisnesowy – czemu nie ??? PRZECIEŻ JEGO UŻYTECZNOŚĆ JEST UNIWERSALNA !!! SERDECZNIE PANU DZIĘKUJĘ -zresztą , co tu dużo mówić – połknę każdy Pana pomysł!!!! Sprawdza mi się to lepiej niż kupowanie leków na ALZHEIMERA ….
  P.S Wciągam rodzinę – to fascynujące !!! . Nawet biegłe w angielskim wnuki mnie słuchają. To dodatkowy wymiar bycia babcią .

 312. Ucząc się w ten sposób faktytcznie można liczyć na efekty. Wielokrotnie poniosłem porażkę ucząc się długich list ze słówkami, ale bez kontekstu i przykładów zastosowania ich w zdaniach.

 313. Na YT przejrzałam wiele materiałów prezentujących naukę angielskiego , ale jeśli chodzi o praktyczną stronę i podejście do nauki tego języka , to Wy jesteście najlepsi. Poprostu umiecie zmotywować do nauki, a to wydaje się być najważniejsze. Dziękuje

 314. Krzysztofie zaczynam wypisywać 50 słów z dziedziny medycyny, gdyż jestem pielęgniarką w UK. Sprawdzę jak to działa. Twoje filmy są bezkonkurencyjne, lepszych nikt nigdy nie znajdzie!!! <3

 315. Od kilku lat próbuje nauczyc sie angielskiego. Ta wiedza i sposób nauki napewno mi pomoze. Nadmienie iż wkuwanie słówek nie pomaga w komunikacji

 316. Dzięki Panu uwierzyłam, że mogę nauczyć się angielskiego.

 317. Czuję, że to dobra droga, bo przecież najprostsze metody są najbardziej skuteczne. Dobrze, że ktoś to wie i przypomina -dzięki.

 318. naprawdę fajnie się słucha Pana wykładów i uczy języka, dużo dają mi Pana materiały szkoleniowe, Dziękuję.

 319. Kolokacja to bardzo dobry pomysł na zapamiętywanie słówek. Dzięki za wskazówki.

 320. zawsze czekam z wielkim zaciekawieniem na następne Pana lekcje, sposób komunikowania się zdaniami,budowanie zdań o potrzebnej w dniu codziennym tematyce to najlepszy sposób na przełamanie bariery komunikacyjnej w języku obcym

 321. Ten materiał jak zwykle jest to strzał w 10!!! Prosto, jasno i czytelnie Jesteście niesamowici. Dzięki, że jesteście bo dzięki Wam wiele osób odważyło się mówić po angielsku
  Pozdrawiam i życzę Zespołowi dużo radości i satysfakcji z pracy oraz dalszej kreatywności w tworzeniu projektów

 322. Nauczyciele od języka angielskiego powinni od nowa uczyć się przekazywania wiedzy, sposobu czy tech technik by mieć podobne podejście do nauki tak jak Wasz projekt. Gratuluję

 323. Materiał przypomina mi, że przełamanie bariery jest możliwe wtedy, gdy przestaniemy myśleć, czy na pewno powiedziałam coś poprawnie?

 324. Nie mogę się doczekać kursu Biznes English. Dostępne na rynku są dość nudne i toporne, liczę więc, że nowy będzie tak samo przystępny i ciekawy, jak videolekcje!

 325. dziękuję Panu 🙂

 326. Nauka języka jest prosta, wtedy tylko kiedy odważysz się go używać i zaczniesz mówić w języku obcym. Metoda bardzo prosta i pomocna

 327. dla mnie ważna jest wskazówka na czym się skoncentrować(krótko i na temat)co i jak robić. zwykle staram się robić za dużo na raz co powoduje zagubienie i zniechęcenie zbyt małymi efektami w stosunku do włożonej pracy, perfekcjonizm ma właściwości niszczycielskie

 328. Dziękuję za przypomnienie, że języka można się uczyć w odpowiednim kontekście. Pozdrawiam serdecznie. Ela

 329. Panie Krzysztofie jest Pan świetnym nauczycielem ,a metody są rewelacyjne. Bez wkuwania.Ucze się dla własnej satysfakcji i sprawia mi to przyjemność.Co więcej motywuje mnie Pan swoim perfekcjonizmem do dalszej nauki.Dziekuje.

 330. Jak zwykle bardzo przemyślane podejście do nauki. Posiadam wcześniejsze kursy i jestem z nich bardzo zadowolony. Gratulacje dla całego zespołu.

 331. Jak zwykle wszystko jest klarownie wytłumaczone. Dziękuję i pozdrawiam. 🙂

 332. Bardzo ciekawy materiał, pokazujący jak w szybki sposób opanować biznesowy język angielski. Materiał przydatny zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają się stykać z takim biznesowym językiem.

 333. Bardzo komunikatywne i zdroworozsądkowe

 334. Bardzo interesujące.Kolokacja mnie zachwyca.Słownictwo pisane łatwo znależć gorzej z prawidłową wymową.
  kolokacje zastosuje , napisze ale jak sprawdzić czy prawiłowo napisałam a potem wymowa.

 335. Panie Krzysztofie jestem bardzo zadowolona z wykładów jakie pan prowadzi, są mi bardzo przydatne, łatwiej mi się uczyć.Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

 336. Genialnie przekazana istota tematu, gdyby w szxkolach task uczono, nie mielibysmy wtornch anajfabetow jezykowych.P.kRZYSZXTOWIE OGROMNY SZACUNEK ZA WIEDZE I SPOSOB JEJ PRZEKAZYWANIA

 337. Bardzo praktyczne rady jak radzić sobie z podejściem do angielskiego w zawodzie

 338. Zaskoczenie …… To jest to….. realny sposób na praktyczny angielski dla osób, które nie mają do czynienia z tym językiem na co dzień.

 339. Zgadzam się ,że wQwanie nie uczy. Uczą zdania w kontekście. I to nie tylko kontekst zdania ale też chwila i miejsce w którym je usłyszymy. Pamięta się to czego się użyje, powtórzy…. Słowa są dobre do krzyżówki. W języku ważne są zdania.

 340. Bardzo ciekawy sposób! Muszę go wypróbować,bo mam już dość wkuwania list słówek które po jakimś czasie zostają zapomniane. Dzięki za pokazanie to na przykładach

 341. Świetne wskazówki, żałuję za tak późno trafiłem na ten materiał, super podejście do nauki

 342. Zachęcił mnie Pan do dalszej nauki języka.Serdecznie pozdrawiam

 343. Prosto i na temat. Mam nadzieję że z Pana pomocą wreszcie bez problemu będę mogła się komunikować w języku angielskim.

 344. Bardzo ciekawy pomysł, pierwszy raz się z tym spotkałem. Do tej pory uczyłem się angielskiego tradycyjnie.

 345. Uwielbiam Pana słuchać, wiedza niemal sama wchodzi do głowy 🙂

 346. Chcę szybko się nauczyć języka angielskiego i nauczę się bo z Wami to szybko mi się to uda , jest mi to potrzebne do porozumiewania się w USA. W dogodny sposób,łatwy,zrozumiały i przystępny podajecie kolejne porcje materiału. Z Wami to mi się UDA !

 347. Cieszę się że trafiłam na ten filmik , dużo ciekawych pomysłów

 348. Niesamowita charyzma, od takiego człowieka niemal chłonie się wiedzę. Bardzo praktyczna, a nie teoretyczna(!) metoda. Uczymy się korzystać z języka, a nie niekończącej się wiedzy o nim.

 349. Dziękuję za świetny tekst!

 350. Niestety odnośnik “KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ JAK WYGLĄDA KURS WIDEO BIZNES ENGLISH” generuje “404 Wygląda na to, że się zgubiłeś…, Strona, której szukasz nie istnieje.”

 351. Od jutra robie próbę generalną-zobaczymy z jakim efektem.

 352. Dokładnie, kontekst i kolokacja to prosta droga by dojścia do celu i sprawnej komunikacji!

 353. Dokładnie, kontekst i kolokacja to prosta droga by dojścia do celu i sprawnej komunikacji!

 354. super materiały i informacje

 355. Super!! Dziękuję!

 356. Cześć,

  Szykuje się właśnie do poważnej rozmowy o Pracę w wymarzonym koncernie między narodowym. Posiadam słownictwo branżowe natomiast nie miałem pojęcia jak się płynnie przygotować do rozmowy. Dzięki temu materiałowi na pewno zaskoczę osoby decyzyjne moim słowotokiem po Angielsku nie zważając na poprawność językową, która była wpajana już od pierwszych etapów edukacji.

  Świetny MATERIAŁ -> POZDRAWIAM SERDECZNIE. MP

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk0
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakupy
0

Panel logowania