ZDANIA WARUNKOWE PROSTSZE NIŻ KIEDYKOLWIEK

ZDANIA WARUNKOWE PROSTSZE NIŻ KIEDYKOLWIEK


Aktualna liczba komentarzy 13.

Dziś poruszymy jeden z tematów, które spędzają sen z powiek osobom uczącym się angielskiego. Każdy, kto opanował już podstawy języka i chce przejść na wyższy poziom, musi zmierzyć się ze zdaniami warunkowymi

Zdania warunkowe pozwalają nam gdybać – co by było, gdyby….

Dlatego nasze najnowsze rozwiązanie, obrazujące zasady konstruowania zdań warunkowych, nazwaliśmy PIRAMIDĄ GDYBANIA. To zupełnie inne podejście do zdań warunkowych niż w klasycznej nauce angielskiego – między innymi za sprawą podziału na dwa typy zdań: realne i hipotetyczne.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o zdaniach warunkowych, znajdziesz w poniższym nagraniu. Krzysztof Sarnecki w ciągu kilkunastu minut rozprawia się z tematem, który w szkołach przerabiany jest przez rok, a niekiedy dwa lata.

13
Dodaj swój komentarz

avatar
1000
najnowszy najstarszy
Janina
Janina

Oczywiście, że mnie nie zabraknie. Biorę udział we wszystkich webinarach (no może prawie wszystkich, bo zdarzało mi się oglądać z opóźnieniem). Już się zapisałam po pierwszym otrzymanym e-mail. Uważam, że to świetny sposób zachęcający do nauki języka. Korzyści z tego są obopólne, zarówno dla Was twórców jak i dla nas „oglądaczy”. Wielkie brawa dla Was wszystkich, którzy tworzycie tę wspaniałą sprawę. Pozdrawiam

Quest for English

Pani Janino serdecznie dziękujemy za docenienie 🙂 Staramy się jak możemy!

Pozdrawiamy serdecznie,
zespół QUEST for English

Aga
Aga

Witam. Zbyt późno zapisałam się na webinar. Czy można obejrzeć go z opóźnieniem? Jeśli tak to w jaki sposób? Bardzo proszę o odpowiedź.

Ryszarda
Ryszarda

Mnie też nie zabraknie. Pierwszy raz spotkałam się z taką metodą szkolenia i pierwszy raz widzę dla siebie jakąś szansę. Nawet jeżeli nie znam znaczenia jakiegoś słowa, to w końcu rozumiem, co szkolący chce mi przekazać na temat budowy zdań.

Quest for English

Super! 🙂 Zapraszamy serdecznie! Obiecujemy, że damy z siebie wszystko 🙂

Do zobaczenia,
zespół QUEST for English

Aleksandra
Aleksandra

Będę i ja :). Już nie mogę się doczekać.

Quest for English

Pani Aleksandro, my również odliczamy już dni 🙂

Do zobaczenia!

Pozdrawiamy,
zespół QUEST for English

Anna Z
Anna Z

Szkoda, że nie ma powtórek. Pracuję w Anglii do 19.30, więc w Polsce jest 20.30 i zaczynam oglądanie po upływie godziny od startu. Dawniej były powtórki i chętnie z tego korzystałam – dlaczego od jakiegoś czasu nie jest to praktykowane?

RENIA
RENIA

Witam. Nie mogę się już doczekać na ten kolejny webinar. Otrzymuje wtedy przysłowiowego „kopa” do nauki języka angielskiego i to mi jest potrzebne aby się zmobilizować do działania, do uwierzenia w siebie, że dam radę. Dotychczas zaczynałam kilka razy naukę angielskiego ale bez większych rezultatów. Jesteście Wielcy. Pozdrawiam.

Marta
Marta

Witam, ja tez jak Anna Z jestem za powtarzaniem webinarów.Mimo zapisania się nie zawsze mogę go oglądać lub z dużym opóźnieniem ,a są wspaniałe.Gratulacje dla całego zespołu, doceniam te pracę i zaangażowanie.

Kazik
Kazik

Witam.
Ja również oglądam wasz program nauki języka angielskiego,i staram się postępować wg waszych porad,ale ponieważ 60 lat temu zacząłem chodzić do szkoły to w pamięci z gramatyki polskiej też trochę ubyło.Może można by było trochę więcej powtórki z gramatyki polskiej w Waszym programie? Program Wasz jest bez zarzutu czyli OK.
Pozdrawiam

Mirek
Mirek

Dzień dobry. Czy mógłbym uzyskać od państwa informację czy istnieje możliwość obejrzenia webinarium które już się odbyły. M. Górski

maria
maria

Czekam na przesyłkę. czy mogę gdzieś znaleźć czasowniki nieregularne?