Witamy w nowym serwisie QUEST for English!

Witamy w nowym serwisie QUEST for English!


Aktualna liczba komentarzy 26.

Język angielski jest naszą pasją! Fascynuje nas uproszczona edukacja i tworzenie metod, dzięki którym każdy człowiek – niezależnie od wieku – może nauczyć się języka obcego w szybki i prosty sposób. Angielski ma najprostszą gramatykę spośród wszystkich języków nowożytnych. Niestety po kilku latach nauki w szkole może wydawać się inaczej. To niesamowite, że już dziesiątki tysięcy osób poznało naszą metodę SixPack i dzięki niej przełamało swoje bariery w mówieniu i pisaniu po angielsku. Za pomocą konstruktu SixPack można zrozumieć najważniejsze czasy angielskie w zaledwie 9 minut!

 

Jednocześnie, aby komunikować się bez żadnych problemów wystarczą 3 miesiące nauki w domu. Cały program edukacyjny SixPack English oparty jest o myślenie SPRINT, metodę angloTALK i metodę TRAMPOLINY, efektem czego Kursanci są zmotywowani i sami nie mogą doczekać się kolejnej lekcji.

Dziękujemy za wszystkie pozytywne opinie, które każdego dnia otrzymujemy od naszych Kursantów. To dzięki Wam mamy motywację do dalszego rozwoju. Przez ostatnie tygodnie intensywnie pracowaliśmy nad stworzeniem nowego serwisu internetowego QUEST for English. Już dziś z przyjemnością go prezentujemy.

Naszym celem jest, aby w przejrzysty i klarowny sposób przedstawić czym jest kurs SixPack English. Dodatkowo zależy nam, aby pokazać co dzięki niemu można osiągnąć. Brak talentu do języków obcych jest mitem i rozprawiamy się z nim niezwykle skutecznie! Wystarczą 3 miesiące regularnej nauki w domu z kursem wideo SixPack English, aby komunikować się po angielsku bez barier! Na nowym serwisie QUEST for English opublikowaliśmy również opinie wideo kilkoro naszych Kursantów. Dzielą się oni swoimi odczuciami, wrażeniami i efektami po zrealizowanym kursie.

Nie zabrakło również przykładowych lekcji, porównania poziomów kursu SixPack, testu poziomującego wiedzę oraz historii jak powstała metoda SixPack English. Swoje korzenie ma ona w roku 1988 w Stanach Zjednoczonych. Właśnie wtedy Krzysztof Sarnecki wraz z Janem Kałużą opracowali konstrukt SixPack oraz słynne lekcje audio English for You, które podbiły serca Polaków mieszkających za granicą.

Od 2014 roku rozwijamy w Polsce centrum edukacyjne QUEST for English. Naszymi flagowymi produktami są kursy wideo SixPack English do samodzielnej nauki w domu. Cieszymy się, że naszą metodę poznało już ponad 85.000 osób, a z rzetelnie prowadzonych ankiet wynika, że 97% Kursantów poleca kurs SixPack English.

Nie zamierzamy zwalniać tempa! Chcemy szerzyć wieść o SixPack English wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Nie ma potrzeby tracić czasu i energii na kolejne lata żmudnej nauki, która nie przynosi wymiernych efektów. Można nauczyć się języka angielskiego w 3 miesiące – wystarczy sięgnąć po skuteczną metodę i sumiennie realizować odpowiednie ćwiczenia.

 

Good luck!

26
Dodaj swój komentarz

avatar
1000
najnowszy najstarszy
Dawid
Dawid

Super!

adam
adam

Dziękuję za całą wiedzę jaką przekazujecie!

Bożena
Bożena

Dzień dobry. Rozważam naukę j. anielskiego. Wysłuchałam kilku nagrań z internetu i mam pytanie czy lekcje opracowane są na tej samej zasadzie co nagrania w internecie, czy mają inną konstrukcję.

Dana
Dana

Dzieki za przedstawienie różnych form nauki angielskiego do swobodnej konwersacji

Renata
Renata

Jesteście wspaniali fajnie że są ludzie z pasją i chcący pomagać takim osobom jak ja jeszcze długa droga przede mną ale z wami dam radę.

Irmina puzia
Irmina puzia

Dzieki ze jestescie, za wiare ktora przekazujecie ludzia ze mozna sie uczyc w kazdym wieku, ze mozna pokonywac wstyd I mowic tak jak sie potrafi w danym momencie, a tego prawnie nigdy nie mowia na kursach w szkolach itd…dzieki za to wszystko I pozdrawiam

Wanda
Wanda

Super!

Artur
Artur

Panie Krzysztofie jest Pan wspaniałym wykładowcą ,dziękuję za wysłane informacje , można na Panu polegać .Czekam na nowe wydanie książki. Pozdrawiam Artur

Ela
Ela

W bardzo przejrzysty i przystępny sposób przedstawia pan j.angielski nie opuszczam żadnej pana lekcji.

Katarzyna
Katarzyna

Jestem zmotywowana do nauki wasza metoda

Bożena
Bożena

Ok

Piotrek
Piotrek

Sixpack English wreszcie zrozumiałem o co chodzi z czasami polecam, szczególnie starszm

Teresa
Teresa

Od kilku lat niestety nieskutecznie próbuje opanować angielski. Nie mam kłopotów z czytaniem, znam sporo słowem ale mimo to mam problem z mówieniem z konserwacją w tym języku. Bardzo się stresuje i zapominam w tym momencie odpowiednich słowek co mnie jeszcze bardziej stresuje…

Andrzej
Andrzej

Czy to (napwdę) może być pomocne dlla ośób z zerową znajomością j. angielskiego ?

Danuta
Danuta

Witam serdecznie. Nie jestem osoba pierwszej młodości i bardzo mi trudno opanować język angielski nawet w stopniu podstawowym, a chciałabym bardzo moc porozumieć się chociażby w sklepie, czy pociągu.Nie znam tego programu i nie wiem jak to działa i przyznam, ze nie bardzo wierze, ze nauczę się, ale zapisałam się i będę próbować. Pozdrawiam

Jadwiga
Jadwiga

Jadwiga

Bardzo chętnie zapoznam się z ta nowa dla mnie metoda uczeni się j.angielskiego.Chcialabym zwrócić uwagę na gramatykę i mówienie.

Halusia
Halusia

To brzmi bardzo zachecajaco! super, ze trafilam na te strone! i serdeczne dzieki!

Iwona
Iwona

Wiele skutecznych metod do rzeczywistej komunikacji po angielsku! Polecam!

Beata
Beata

Jestem zaskoczona, uczę się angielskiego amerykańskiego, mieszkając w USA i uczęszczając tutaj do szkoły. Nie wiedziałam, że tak prosto można pomóc sobie samemu. Podobało mi się poziomowanie nauki od prostych słów, przez proste zdania, szczególnie na głos, do opowieści. Mam ogromną blokadę z nauką języka, szczególnie mówieniem ale mam nadzieję, że dzięki tym podpowiedziom, przełamię się i zacznę utrwalać to co wiem, ucząc się nowych. Jest tyle wspaniałych piosenek ale nie mogę ich śpiewać, bo są dla mnie często niezrozumiałe, lubię kino ale skoro nie rozumiem to nie oglądam, siostry dzieci i znajomi mówią bardzo szybko, rozumiem tylko wyrywkowo, to… Czytaj więcej »

Beata
Beata

Wysłuchałam kilku lekcji, uczestniczyłam w jednym webinarze (niestety tylko jednym i to przerwanym ☹) i wiele z tego jest dla mnie rzeczy nowych ale największą nowością jest uproszczenie metod, zapamiętywania, sluchania a przede wszystkim nauki i wielokrotnie powtarzane, nie ważne czy correct, ważne, żeby mówić, dziękuję

Bogdan
Bogdan

Obejrzałem „Jak uczyć się słówek”. Metoda kolokacji to scieżka do najbardziej efektywnych sposobów uczenia się.
Stara dobra zasada nauka z wyobrażnią jest najpełniejsza.
Jesteś osobą również komunikatywną w języku polskim, ale życzę by przekaz był naprawdę wciągający.

Agnieszka
Agnieszka

I like it!

Bożena
Bożena

50 słówek
30 zwrotów podstawowych
Dokładnie tak uczyłam się J.francuskiego w zależności od dziedziny życia, pracy jaką wykonywałam

Pozdrawiam
Dziękuje

Paul
Paul

Bardzo motywujecie, do działania!

Ilona
Ilona

Jestem zachwycona tymi lekcjami! Moc, energia, wiedza, kompaktowość a przede wszystkim łatwość przekazu. To do mnie przemawia i czekam na kolejne spotkania.