Witamy w nowym serwisie QUEST for English!

Język angielski jest naszą pasją! Fascynuje nas uproszczona edukacja i tworzenie metod, dzięki którym każdy człowiek – niezależnie od wieku – może nauczyć się języka obcego w szybki i prosty sposób. Angielski ma najprostszą gramatykę spośród wszystkich języków nowożytnych. Niestety po kilku latach nauki w szkole może wydawać się inaczej. To niesamowite, że już dziesiątki tysięcy osób poznało naszą metodę SixPack i dzięki niej przełamało swoje bariery w mówieniu i pisaniu po angielsku. Za pomocą konstruktu SixPack można zrozumieć najważniejsze czasy angielskie w zaledwie 9 minut!

 

Jednocześnie, aby komunikować się bez żadnych problemów wystarczą 3 miesiące nauki w domu. Cały program edukacyjny SixPack English oparty jest o myślenie SPRINT, metodę angloTALK i metodę TRAMPOLINY, efektem czego Kursanci są zmotywowani i sami nie mogą doczekać się kolejnej lekcji.

Dziękujemy za wszystkie pozytywne opinie, które każdego dnia otrzymujemy od naszych Kursantów. To dzięki Wam mamy motywację do dalszego rozwoju. Przez ostatnie tygodnie intensywnie pracowaliśmy nad stworzeniem nowego serwisu internetowego QUEST for English. Już dziś z przyjemnością go prezentujemy.

Naszym celem jest, aby w przejrzysty i klarowny sposób przedstawić czym jest kurs SixPack English. Dodatkowo zależy nam, aby pokazać co dzięki niemu można osiągnąć. Brak talentu do języków obcych jest mitem i rozprawiamy się z nim niezwykle skutecznie! Wystarczą 3 miesiące regularnej nauki w domu z kursem wideo SixPack English, aby komunikować się po angielsku bez barier! Na nowym serwisie QUEST for English opublikowaliśmy również opinie wideo kilkoro naszych Kursantów. Dzielą się oni swoimi odczuciami, wrażeniami i efektami po zrealizowanym kursie.

Nie zabrakło również przykładowych lekcji, porównania poziomów kursu SixPack, testu poziomującego wiedzę oraz historii jak powstała metoda SixPack English. Swoje korzenie ma ona w roku 1988 w Stanach Zjednoczonych. Właśnie wtedy Krzysztof Sarnecki wraz z Janem Kałużą opracowali konstrukt SixPack oraz słynne lekcje audio English for You, które podbiły serca Polaków mieszkających za granicą.

Od 2014 roku rozwijamy w Polsce centrum edukacyjne QUEST for English. Naszymi flagowymi produktami są kursy wideo SixPack English do samodzielnej nauki w domu. Cieszymy się, że naszą metodę poznało już ponad 85.000 osób, a z rzetelnie prowadzonych ankiet wynika, że 97% Kursantów poleca kurs SixPack English.

Nie zamierzamy zwalniać tempa! Chcemy szerzyć wieść o SixPack English wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Nie ma potrzeby tracić czasu i energii na kolejne lata żmudnej nauki, która nie przynosi wymiernych efektów. Można nauczyć się języka angielskiego w 3 miesiące – wystarczy sięgnąć po skuteczną metodę i sumiennie realizować odpowiednie ćwiczenia.

Good luck!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *